Nemacka popularizacija

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
Nisam znao kako da nazovem temu,pa sam nasao najblize ime sto sam mogao :think: .Lady gagu kroz nedelju dana pogledalo oko 6.000.000 ljudi odjednom...Suzan bojl slicno(ona krestava baba iz britanije...).Ova prva ima kroz 6 meseci za spot Bad Romance pesme oko 216.000.000 pogleda :roll: .Znam da to izgleda tesko da se prestigne,ali ne i nemoguce.Naime,spot pobednicke pesme Eurosonga 2010,Sattelite(od Lene),je kroz dva dana pogledalo 8.000.000 ljudi :eek: ....Pre pobede,jedva da je ko pogledao taj spot(ja sam gledao sve pesme,i pre tri dana je bilo jedva milion,mozda i manje...Ako tako nastavi,mozda postane najpopularnije na youtubu.Sami se uverite [YOUTUBE][/https://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjoYOUTUBE].
Sta mislite?
P.S.Kada ukucate pesmu,pise oko 4.000.000 da je gledalo,ali kliknite i sami cete videti da je i vise nego duplo pogledalo :rtfm:
 
Realno. :) A inače, Lena je toliko gledana ovih dana iz prostog razloga što je pre par dana bilo finale Evrosonga i sad su mnogi u fazonu "ajde da vidimo ko je to pobedio" a oni koji su gledali i kojima se pesma sviđa puštaju stalno iznova, a s obzirom da je žešće zarazna, mnogi je puštaju po nekoliko puta zaredom. :mrgreen: Takođe, imamo i efekat noulajfera koji klikću na video samo da bi se tamo an kometarima prepirali sa neistomišljenicima. :lol:
 

Back
Top