BELI ZUBI

coler:
KOJE JE NAJBOLJE SREDSTVO ZA BELJENJE ZUBA? DA LI JE NEKO PROBAO RAPID WHITE ŠTO GA REKLAMIRAJU NA TV-U? :D
Je li to ona cetkica. Ono sto kao cetkicom nanes na zube pa kao za par dana beli ko sneg. Ako jeste dobro sto se dr javila zato sto sam htela da kupim.
Ja sam probala Aquafresh Whitening System (mislim da se tako zove) i sranye je zivo.
Pitanje: da li je stetno beljenje zuba kod zubara?
 
slovenci imaju dobro sredstvo za izbeljivanje "pearl"...i koristi se posle pranja zuba...malo se nanese i "umasira" krzunim pokretima oko 5 min...
reklamiralo se i neko sredstvo na tele-shopu...chuo sam da su rezultati odlichni....chak i previshe...zubi ispadnu neprirodno beli....
sada sam se setio Rosa iz prijatelja :lol: :lol:

whatever.....peri zubice posle svakog obroka...nemoj pusiti...piti kafu....jednom mesechno probaj onu staru sa sodom u par kapi limuna....ali nemoj previshe dugo trljati ne izgulish gledj....to je super fora...ali samo povremeno...eto tolikoc
 
chokolada:
coler:
KOJE JE NAJBOLJE SREDSTVO ZA BELJENJE ZUBA? DA LI JE NEKO PROBAO RAPID WHITE ŠTO GA REKLAMIRAJU NA TV-U? :D
Je li to ona cetkica. Ono sto kao cetkicom nanes na zube pa kao za par dana beli ko sneg. Ako jeste dobro sto se dr javila zato sto sam htela da kupim.
Ja sam probala Aquafresh Whitening System (mislim da se tako zove) i sranye je zivo.
Pitanje: da li je stetno beljenje zuba kod zubara?
ne znam za cenu ali je ok....potpuno je bezbedno...
PS-izbeljivanjem mozesh da izvuchesh svoj maximum....nishta preko toga...
znachi ako nemash prirodno 21 izbeljivanjem necesh posticu tu belinu....
 
goodday:
nemoj pusiti...
Eh ne mogu se odreci Marlbora.

goodday:
ne znam za cenu ali je ok....potpuno je bezbedno...
PS-izbeljivanjem mozesh da izvuchesh svoj maximum....nishta preko toga...
znachi ako nemash prirodno 21 izbeljivanjem necesh posticu tu belinu....
Pitam zato sto sam letos bila kod jedne zubarke (u Novom Sadu) i pitala sam je za beljenje zuba. Ona je rekla da to ne radi zato sto je jako stetno za zube (sada se pocinjem pitati da nije to rekla samo zato da ne bih otisla drugom zubaru). :?
 
chokolada:
goodday:
nemoj pusiti...
Eh ne mogu se odreci Marlbora.

goodday:
ne znam za cenu ali je ok....potpuno je bezbedno...
PS-izbeljivanjem mozesh da izvuchesh svoj maximum....nishta preko toga...
znachi ako nemash prirodno 21 izbeljivanjem necesh posticu tu belinu....
Pitam zato sto sam letos bila kod jedne zubarke (u Novom Sadu) i pitala sam je za beljenje zuba. Ona je rekla da to ne radi zato sto je jako stetno za zube (sada se pocinjem pitati da nije to rekla samo zato da ne bih otisla drugom zubaru). :?
nisam rekao da se treba odreci "Marlbora" vec cigareta....po staroj "jashi kauboja ali sachuvaj konja" :roll: :roll:
pricha kojeshta...ta tvoja stoma-tolog....
ne rade to svi...pa verovatno ni ona nije radila...zashto nije radila???...pa zato shto to "neee vaaaljaaa"
 
Evo ja koristim`Mega- Weiss`prah od bijelog cvijeta Mangrove.Kosta oko 20£(u apoteci)
Pored toga radila sam i chemische bjeljenje prosle god.ali isto sam cula od mog zubara da nije zdravo jer gel izvlaci minerale iz zuba osim toga bjeljenje se vrsi najmanje dva puta god. da bi dobili zeljeni efekat,a jedno tako bjeljenje kosta 700£
 
angeles:
Evo ja koristim`Mega- Weiss`prah od bijelog cvijeta Mangrove.Kosta oko 20£(u apoteci)
Pored toga radila sam i chemische bjeljenje prosle god.ali isto sam cula od mog zubara da nije zdravo jer gel izvlaci minerale iz zuba osim toga bjeljenje se vrsi najmanje dva puta god. da bi dobili zeljeni efekat,a jedno tako bjeljenje kosta 700£
JEDNO BELJENJE 700 EURA??????????????
pa bolje onda coolirati par godina i napraviti porcelance :roll: :roll:
 
ko sad faxira u ovo doba auuuuuuuu

stidim se stidim se idem da radim osecacu se bolje!

sta ce vam beli zubi
vazhno je da ih imate!
ako su i zuckasti pa bozhe moj
bolje zuckasti nego roze.
 
Potpuno sam obavestena na ovu temu za razliku od nekih koji misle da to kosta 700 evra. Alo, ako vas nesto zanima nije tesko saznati. Dakle, izbeljivanje zuba kosta 180 eura s tim sto izbeljuje samo prirodne zube i efekat je kazu trajan. Ceo proces traje sat vremena, vrsi se laserom i gelom i dobija se, da kazem, zavrsna nijansa odjednom.
Usput, rapid white je stvarno shit. Savet-ne davati pare na te gluposti. Stedite pa ustedite. Nadam se da cu sledeceg meseca otici na -tretman- pa cu vam javiti. Bolje bi im bilo da bude dobro za te pare!
Usput, telefon ordinacije se nalazi u svakom broju Lepote i zdravlje na oglasnim stranama. Puno pozdrava! :P :P
 
goodday:
slovenci imaju dobro sredstvo za izbeljivanje "pearl"...i koristi se posle pranja zuba...malo se nanese i "umasira" krzunim pokretima oko 5 min...
reklamiralo se i neko sredstvo na tele-shopu...chuo sam da su rezultati odlichni....chak i previshe...zubi ispadnu neprirodno beli....
sada sam se setio Rosa iz prijatelja :lol: :lol:

whatever.....peri zubice posle svakog obroka...nemoj pusiti...piti kafu....jednom mesechno probaj onu staru sa sodom u par kapi limuna....ali nemoj previshe dugo trljati ne izgulish gledj....to je super fora...ali samo povremeno...eto tolikoc

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
sibirska:
goodday:
slovenci imaju dobro sredstvo za izbeljivanje "pearl"...i koristi se posle pranja zuba...malo se nanese i "umasira" krzunim pokretima oko 5 min...
reklamiralo se i neko sredstvo na tele-shopu...chuo sam da su rezultati odlichni....chak i previshe...zubi ispadnu neprirodno beli....
sada sam se setio Rosa iz prijatelja :lol: :lol:

whatever.....peri zubice posle svakog obroka...nemoj pusiti...piti kafu....jednom mesechno probaj onu staru sa sodom u par kapi limuna....ali nemoj previshe dugo trljati ne izgulish gledj....to je super fora...ali samo povremeno...eto tolikoc

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
:lol: :lol: :lol:
Da to je ona kada je na sastanku sa nekom ribom pa celo vreme sakriva zube i na kraju kada ugase svetlo on se oslobodi i iskezi se od uva do uva, a zubi kao lampe yebote! :lol:
 
chokolada:
sibirska:
goodday:
slovenci imaju dobro sredstvo za izbeljivanje "pearl"...i koristi se posle pranja zuba...malo se nanese i "umasira" krzunim pokretima oko 5 min...
reklamiralo se i neko sredstvo na tele-shopu...chuo sam da su rezultati odlichni....chak i previshe...zubi ispadnu neprirodno beli....
sada sam se setio Rosa iz prijatelja :lol: :lol:

whatever.....peri zubice posle svakog obroka...nemoj pusiti...piti kafu....jednom mesechno probaj onu staru sa sodom u par kapi limuna....ali nemoj previshe dugo trljati ne izgulish gledj....to je super fora...ali samo povremeno...eto tolikoc

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
:lol: :lol: :lol:
Da to je ona kada je na sastanku sa nekom ribom pa celo vreme sakriva zube i na kraju kada ugase svetlo on se oslobodi i iskezi se od uva do uva, a zubi kao lampe yebote! :lol:
a-ha...I'm crazy?? (tako neshto)
well..who has black-light in tha bedroom??
it's 1999. 4 god sake :roll:
 

Back
Top