The Elder Scrols III:Morrowind

  • Začetnik teme SpIDeR-mAn^
  • Datum pokretanja
Mislite na south wall corner club? Tražio sam je tamo, tj. pričao sam Sohilde o knjizi, ali ona nekaže gde je. A jel znate ko tačno ima knjigu, i kako da je dobijem? Nemam napitak za nevidljivost (niti magiju), pa ne mogu da je džeparim...
Ja sam već učlanjen u thievles guild.
 
DabaMAN:
Dali ste čuli da se već radi na The Elder Scrolls IV: Oblivion-u, četvrtom nastavku?! Izaći će za PC i sledeću generaciju konzola, a datum je još nepoznat. Pojavilo se već par screenshotova, možete ih pogledati ovde: http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm
Uh uh uh izgleda opako......veoma lepo samo.......koje ce cudo to terati.
Mada ima nade ako je Far Cry dobro terao mozda i ovo lepo optimizuju (DAJ BOZE).
 
Da li je neko igrao morrowind,obrnuo ga a ako neko jeste neka mi isprica o cemu se radi u igri.
:!: :wink:

evo ja ću, kada napustiš Seyda Neen, ides u Balmoru da nadjes Caius Cossadesa, da se regrutuješ u Bladde organizaciju kod njega, valjda, pa onda za njega pocinjes da radis neke pocetne kvestove da dokazes da si bas ti taj koga su odabrali da odpuste iz broda na ispunjenje prorocanstva, treba da dobijes informacije o istoriji morrowinda, pa da nadjes Dwemer Puzzle Box, pa neku lobanju kod Seyda Neen da nadjes u pecini duhova, odneses Muzguli-Bob valjda se tako zvase, onda u Vivec da pronadjes knjjigu Progress of the Truth, najduza od svih na polici, onda ides u Ushilaku Camp, da se prijavis kod Sul-Matula i Nibani Maese za ucenje Nerevarin vestina, moras naci Astral Burial, tamo moras naci duha (Jedini je) ubiti ga i uzeti mu luk, doneses ga kod Sul-Matula, pa kod Nibani Maese poazes test, onda ubijes Dagoth Gatesa kod Graan Mooka, onda u Tel Fyr od Yagrum Bagarna uzmes neke cizme, doneses ih Divaith Fyru i izlecis se od Corprus bolesti, onda moras u Ministarstu istine da spasis Mehru Milo( To je u Vivec Temple) pa u Holayman preko Ebonherta da te jedan Dunmer u crvenom nagradi, onda moras Sul Matulu da doneses pehar, zuto s poda i shadow stis iz Konogutha pa da nadjes pecinu inkarnacije i uzmes Moon and Star i proglasis se za Nerevarina, onda moras Nerevarin i Hortator kvestove da uradis, ne mogu sad to da ti pricam, sam ces videti, i ovo je previse, pa kad uradis onda u Vivec Temple uzimas kljuc od jednog svestenika, on je zakljucan ali mozes na pocetku igre uzeti znak Tower on otkljucava do 50 levla to ti taman, pa s tim kljucem otkljucas palatu Vivec, Vivec ce ti da Wraithguard, rukavica za zastitu od Keeninga i Sundera, posto imaju smrtan ishod ukoliko uzmes golim rukama, pa u Red Mountain u Veminal nadjes Sunder a u Odrosal Keening, to su jedina oruzj s kojima mozes skinuti Dagoth Ura, shvatices posle sam kad nadjes njegovu kucu, i to ti je to.
 

Back
Top