The Elder Scrols III:Morrowind

  • Začetnik teme SpIDeR-mAn^
  • Datum pokretanja
staklena oprema se moze zavrsiti u "gost gate-u" koji se nalazi levo kad se prodje tvrdjava pored balmore
inace to je najboja igrica ikad napravljena
mali savet u kalderi postoji trgovac koji placa realne cene i ima 5000 golda
pozdrav
 
dekoder:
staklena oprema se moze zavrsiti u "gost gate-u" koji se nalazi levo kad se prodje tvrdjava pored balmore
inace to je najboja igrica ikad napravljena
mali savet u kalderi postoji trgovac koji placa realne cene i ima 5000 golda
pozdrav
Da, da gost gate, tu sam video (onaj prolaz kroz neki magicni zid). Ima kompletna oprema, stit, oklop, mac, bodez... ali bio je dobro cuvan. Inace imam dva takva bodeza, jedan sam prodao nekom trgovcu upola cene. Brate al me odero...
 
pa na pocetku glavne zadatke ti daje izvesni gospodin casius stacioniran na kraju balmore a cilj zadataka je da se dokaze dali si ti izabrani kojeg predvida prorocanstvo pare skupljene ubistvima i pljackom kojima je spid er man skoln najbolje je uloziti u trening i to u major skils koje podizu level igracu staklena oprema iz dobro cuvanog gost gatea se moze izneti uz pomoc skrola ili amulenta "diven inventon" koji te teleportuje do najblize tvrdjave
pozdrav
 
Zavrsio to poodavno - jako lagan FRP/RPG tako da ne treba puno vremena... Glavni cilj je da postanes Nervarine i unistis Dragoth Ur, sve ostalo su sitnice...

Sto se tice kupaca, pored onog u Caldera-i, imate krabu trgovca na ostrvcetu tik iznad Vivec-a koji ima 10000, i jednog trgovca u kampovima (malo istocnije od Dragoth Ur-a, ne secam se tacno imena) koji ima 9000...

Najbolji armor ti je medium armor koji nose Ordinatori u Vivec-u, a najbolja 'normalna' oruzja su Dragoth * (razne vrste), dok naravno The Keening (dagger) i The Sunder (cekic) su najjaca oruzja koja postoje u igri...

Inace, fina je to igra... Ne bih ni naleteo na nju da mi nije dosla uz graficku kartu...
 
Moras igrati igru da bi shvatio zaplet......bilo bi glupo da ti kazem o cemu se radi u tome je fora.Ni sam na pocetku ne znas ko si, sta si i zasto si u Morrowindu.....doduse recicu ti da ja licno uopste NE VOLIM FRP ali ovu igru sam igrao 9 MESECI!!!!!
Jednostavno receno-igra je jaaaaako dobra.
 
A izmedju ostalog nabudzi svog lika sa heavy armur-om.....najbolji je Deadric i sve sto je Deadric ukljucujuci i Deadric Dai-Katana. Imaj na umu da su ove stvari jako retke ima ih samo kod demona itd.Teske su kao djavo ali isplati se imati ih, prvenstveno sto si JAKOOOOO zasticen a takodje, ovi materijali su dosta izdrzljivi pa neces morati da ih ceto popravljas.
Jos ako imas Enchat skill....mozes do svojih oklopa i maceva da pravis takve stvari da bukvalno mozes da pobijes GOMILU strazara opusteno.
 
spark:
meni nema onog ženskog idiota(zelenog) u mag guildu a casious mi trazi neka dokumenta od nje...
sta da radim?

Info.....info.....koji je grad u pitanju?
Na kom si delu igre?
Moguce je takodje da si nesto zaboravio da uradis ili da razgovaras sa nekim.......prelistaj svoj dnevnik......Ja licno nisam cuo da igra ima bagova ovakve vrste.
Moguce je da si nesto propustio da uradis.....
 
spark:
u balmori
posle donosenja dwanmer puzle box-a onom liku u fighters-guildu...
treba da se javim nekom orc-u u mags-guildu...
da bih od nje dobijo info. o naravaru koje treba da prosledim casiasu glavnom u bladeguildu valjda...

Morrowind je NAJBOLJI RPG ikad, igra je mnogo dobra ali koliko je dobra toliko ima i bagova. Nestajanje NPC-eva (likova u igri) je jedan od njih vrlo neprijatan. Prvo proveri da li je uopste nema u Mages Guild-u neki NPC-evi se dosta setaju. Ako je nema prvo probaj ovo: Otvori konzolu (~ dugme na tastaturi) i kucaj ra i pritisni enter (ra-reset actors) ako se ni onda ne pojavi saznaj joj tacno ime (iz Journal-a) i opet otvori konzolu i stani otprilike tamo gde ona stoji i kucaj:
player->placeatpc "Njeno Ime",1,1,1
to ce je postaviti malo ispred tebe. Nadam se da ti je ovo pomoglo, inace ne znam da li znas postoje DVA expansion-a za Morrowind- Tribunal i Bloodmoon koji su mnogo do jaja.Ako hoces mogu da ti dam.
POZ.
 
E ja baš danas krenuo da igram igru iz početku, naime dosad nisam obavljao nikakve zadatke, već bezveze lutao i ubijao, a razvio sam lika samo do 11 nivoa...
Učlanio sam se sad u onaj fighters guild u Balmori, skupio neko naoružanjne i oklop, pa ćemo videti šta će biti...
 
Amateri :wink: Salim se....dobar je Morrowind ali me Tribunal razocarao TOTALNO! Stalno si u jednom gradu, nema gde da putujes........
Bloodmoon je malo bolji ali je takodje pomalo razocarajuci..........mozda je to do mene....ne znam postalo mi sve dosadno kada sam nabudzio lika do 150 levela :D
 
spark:
code book ti je u corner clubu u belmori istočni deo...
otvori mapu pa pretraži strelicom...
To je thiefs guild.....tamo ces kod jednog od likova kroz razgovor videti ko ima knjigu.Naravno neces je dobiti.....Ovo je deo gde treba da odlucis sta da radis.....da li da ostanes veran thiefes guild-u ili fighters club-u.Ja sam skoro odustao od toga jer sam veran svima :)Ali postoji resenje samo malo teze......ako imas napitak za nevidljivost......upotrebi ga, zatim se takodje DOSHUNJAJ se do tog lika koji ima knjigu i pokusaj da predzeparis :)
Naravno samini poziciju jer nece ti uvek uspeti...onog trenutka kada uspes,uzeces knjigu a da to niko ne primeti :)
 

Back
Top