eurovizija 2010

malla-slatka

Primećen član
Poruka
917
e pa tinejdzeri,zanima me sta mislite o ovogodisnjim pesmama eurovizije?
koja pesma vam je bila najbolja,a koja najlosija?
sta mislite o pobedickoj pesmi?
sta mislite o nasjoj pesmi "ovo je balkan?"

e pa da pocenm....ovo godine mi se nisu nesto svidele pesme,mada to ne znaci da nije bilo dobrih,najlepsa pesma mi je bila predstavnicka pesma belgije "me and my gutar" i predstavnicka pesma kipra(nzm kako se zove)i turska pesma mi se jako svidela ,onih koje mi se nisu svidele ima dosta kao npr:estonija,slovenija,.....(ima ih jos)pobednicka pesma je po meni dobra,ali ne toliko dobra da bi pobedila ,a sto se tice pesme "ovo je balkan" mislim da definitivno nismo trebali da ucestvujemo sa njom i svakako nije trebao da je peva milan....pesma je u folk fazonu,a po meni folk nije pravac za evroviziju,a nesvidja mi se sto nas je milan predstavljao u evropi,jer forsira taj neki gay izgled i pokrete...i stavrno nije takav covek trebao da nas predstavlja...
 
Ja mislim da je sve to jedna velika glupost i da je namesteno :/
Tu se ne glasa za pesmu nego ko je sa kim u kakvim odnosima
Rusi i Grci su me razocari sa tim sto nam nisu dali ni jedan bod, Francuzi i Svajcarci iznenadili a i Hrvatima svaka cast
Pesma mi i nije nesto narocito mislim da je nasa bila bolja samo sto je izvodjac bio derpe
 
potpuno si upravu da je namesteno i da se glasa po tome ko je sa kim u odnosima,msm bivsi SSSR se razmenjuje bodovima,bivsa juga...srednjeevropske zemlje.....ali bas am se iznenadila kada je 2007 srbija pobedila....dobijali smo visoke bodove od zemalja od kojih to nismo ocekivali...
 
Ja mislim da je sve to jedna velika glupost i da je namesteno :/
Tu se ne glasa za pesmu nego ko je sa kim u kakvim odnosima
Rusi i Grci su me razocari sa tim sto nam nisu dali ni jedan bod, Francuzi i Svajcarci iznenadili a i Hrvatima svaka cast
Pesma mi i nije nesto narocito mislim da je nasa bila bolja samo sto je izvodjac bio derpe
+1 :super: :super:
 
evrovizija je shit najveci.. :super:
prva 3,4 mesta ne zna se koja pesma mi je odvratnija.. ni jedna mi se nije svidela nesto,ali bilo je par pesama koje ono imaju dobar ritam..ok za slusanje..nznm tacno,al msm da je moldavija,jermenija. . x)
 
meni se svidja Sanomi sa evrovizije iz 2006.
i svidja mi se onaj deo sa violinom proslogodisnjeg pobednika
Irska iz 1996. ko da je izasla iz gospodara prstenova, svidja mi se
i tako

ova godina bezveze, kao i svaka druga uglavnom
 
potpuno si upravu da je namesteno i da se glasa po tome ko je sa kim u odnosima,msm bivsi SSSR se razmenjuje bodovima,bivsa juga...srednjeevropske zemlje.....ali bas am se iznenadila kada je 2007 srbija pobedila....dobijali smo visoke bodove od zemalja od kojih to nismo ocekivali...

Pa dobro, ima i od toga da li je lepa pesma
Mada najvise zavisi od toga ko je u kakvim odnosima
Vec je tradicija da Rusija daje Belorusiji 12 i obrnuto
Marija Serifovic je imala dobro pesmu iako je ona meni odvratna :/
Na ovom evrosongu uosatalom kao i na prethodnim najmanje se gledalo kakva je pesma
Italija ima puno pravo sto ne ucestvuju izdigli su se iznad ostalih
 
meni su na evrovizijama sve pesme njanjave nekako, ili su balade tuzne i pretuzne ( wannabe) ili su ruslana stil...
lena mi je bila dobra na prvo slusanje, ostale nisam ni cula :)).. nekako podseca na stil lily allen cije pesme obozavam...
inace, kada je na evroviziji bila neka zaista umetnicki vredna pesma? nikad..
 
Evrovizija je u principu uzas.Ove godine mi se nijedna pesma nije svidela,a pritom je jos bilo i namesteno.Proteklih godina su se zapadne zemlje bunile,zato sto se glasalo po principu das mi dam ti i nisu imali sanse da pobede.Zato su ove godine verovatno struzni ziriji iz svih zemanja davali bodove Nemackoj.Zar neko stvarno misli da Nemacka moze na posten nacin da pobedi na evroviziji?
Ova pesma mi je mozda i najbolja sa evrovizija u poslednjih par godina.
 
O Evroviziji... njesra koje se vishe vrti oko para, sljokica, reflektora, ogledala... svega sto skrece paznju sa pesama..
Najbolja pesma mi je bila Belgijska, najgora Grcka.
O pobednici... slatko devojce, moj tip devojke - zbunjena, neposredna, prirodna, otkacena, slatka... a i donela mi je na kladzi 110 jevreja :D Pesma... prihvatljiva, slusam je u autu.
O "nasoj" pesmi... paa melodijski je zanimljiva, posebno onaj forspil posle refrena. Tekst - nula. Izvodjac - jeeedva prelazna ocena. Mislim da bi prosli mnogo bolje da je ishla Eminina pesma... ima mnogo gotivnu bas liniju.
 

Back
Top