Nice story

Violetna

Elita
Poruka
22.085
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?
 
Znas kako, ostvarila sam lepu pricu.
Sve je bilo idealno, prosto da ne verujes da moze biti tako.
Medjutim, desi se da to pukne.
Tako da sad verujem da ce mi se desiti opet jedna lepa prica, koja ce samo malo duze da traje. Bar 10 puta duze.
 
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?
Zelim da vjerujem u to,ali u okolini nema mnogo primjera srecnix i dugih brakova...Obicno su to brakovi dvoje ljudi koji su u vezi samo iz navike,zbog djece,ili tako nesto...Ja to ne bix mogla,biti sa nekim bez ljubavi,NIKAD :) ...A,ko zna kako ce njih dvoje zavrsiti,pa znaju se samo 2 mjeseca.....khmm....Potrebno je odricanje,postovanje,a ne samo ljubav i slicna interesovanja da bi neka veza uspjela....A,svaki brak,ili veza su na pocetku fini,slatki jer se ljudi ne otvore skroz na pocetku i ne upoznaju se dovoljno...pokazuju samo svoje pozitivne strane ,i vise se trude nego kasnije...Bar je tako u vecini veza,a ne bi trebalo da je tako..
 
da ima i onih slucajova,nedelju dana u vezi i vec ce se vencavaju...

joj, jel si gledao onaj film kad se oni upoznaju i napiju i onda se vencaju i posle kad se vencaju odu u sobu i probude se ujutru i oni ni ne znaju da su se vencali dok ona ne vidi prsten i kad vidi prsten vidi i njega kako spava pored sebe pa posle odu da se razvedu ali im sudija ne da i onda im kaze da moraju da se vrate zajedno i ona se posle zaljubi u njega i on u nju ali raskinu kad su poceli da se vole a kad su se vencali nisu se znali i bili su pijani?
 
Mozhe obe moje bake su se udale nakon kratkog vremena nisu dugo bili u vezi odmah su poshle ka braku!

ja mislim da se danashnja omladi mnogo baca u neka razmishljanja te ovo josh pa ono josh pa jeli to ili nije li to!

na kraju krajeva na bogatom zapadu sam upoznala i takvih koji su provodili dugo godina u vezi pa se nakon deset godina veze vjenchali da bi se u drugoj godini braka razveli...............garancije nema, ma da, ja savetujem da se niko ne vjenchava vetj da zhive srechno i dugo!
 
Dosta dugih veza zavrsi pucanjem i brakom sa prvom osobom koja naleti posle ;)
Dosta lepih brakova pocne na taj nacin :heart:
Upravo, a mnogi optužuju, kao: jao pući će, ne poznajete se i sl, mislim da su ljudi samo u strahu, a da često ove kombinacije budu ok.
znam 2 takva primera... oba su se završila razvodom, i to kad su se zaista upoznali

..dešava se i to, ali nije uvek slučaj.

joj, jel si gledao onaj film kad se oni upoznaju i napiju i onda se vencaju i posle kad se vencaju odu u sobu i probude se ujutru i oni ni ne znaju da su se vencali dok ona ne vidi prsten i kad vidi prsten vidi i njega kako spava pored sebe pa posle odu da se razvedu ali im sudija ne da i onda im kaze da moraju da se vrate zajedno i ona se posle zaljubi u njega i on u nju ali raskinu kad su poceli da se vole a kad su se vencali nisu se znali i bili su pijani?

Nisam gledao :lol:

Mozhe obe moje bake su se udale nakon kratkog vremena nisu dugo bili u vezi odmah su poshle ka braku!

ja mislim da se danashnja omladi mnogo baca u neka razmishljanja te ovo josh pa ono josh pa jeli to ili nije li to!

na kraju krajeva na bogatom zapadu sam upoznala i takvih koji su provodili dugo godina u vezi pa se nakon deset godina veze vjenchali da bi se u drugoj godini braka razveli...............garancije nema, ma da, ja savetujem da se niko ne vjenchava vetj da zhive srechno i dugo!

Venčanje je navodno formalnost, ali opet ritual sa jakim značenjem;)
 
Poslednja izmena:
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?

Znam, dosta....Jedna je upravo sestrina. Dugo je bila u vezi sa nekim momko, i raskinuli su. Ja je upoznala sa mojim drugom i kockice se, što ti kažeš poklopile..kao dve srodne duše, koje su se po svetu tražile. Što ti kažeš, baš tako, sve kockice su ime se posložile..ista htenja, očekivanja, prioriteti...Doduše, zabavljali su se godinu dana i nešto više, dok nije bio brak..:heart:
Mnogo volim, ovakve lepe teme i kada čujem o takvoj zaljubljenosti...:cmok2::cmok2::cmok2:
 
Poslednja izmena:
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?

Ne znam tako lepih ali znam takvih a ruznih..bili zajedno 2 meseca, vencali se u stanju zaljubljenosti, dobili bebu i tek posle se upoznali..i onda trpi idiota ceo zivot, prilagodi se njemu skroz, ili se razvodi odmah..i tako
 
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?

Uklopiše se brzo. Samo da se ne rasklope istom brzinom. :think:
 
Primer: Upoznali se pre 2 meseca. Ona bila u vezi sa dečkom suviše jasnih i pomalo strogih principa,
a ona umetnica i nisu se baš fino uklopili i uplovili u neke lepe vode. Žalila se, super je, dobar
i sve, ali njoj ipak neinspirativan. Mirila se, raskidala i pre 2 meseca upozna dečka preko prijatelja
i jednostvano se sve kockice uklope. Sve lepo i glatko teče i juče su se venčali, ptičice na sve strane.
Zaljubljenost i ljubav u jednom dahu. Koliko znate ovako lepih priča, uklapanja i da li verujete da jedna
slična i vas čeka ili ste je već ostvarili:)?

cuo sam za x takvih prica,tipa zabavljaju se dugo godina,prekinu i onda se ozene/udaju poslije 2 mjeseca zabavljanja....:confused:
 
Moja cimerica je bila sve samo ne vjerna,trčala je od momka do momka,neprekidno ih mijenjajući tako da ni ja nisam mogla da ih popamtim:)
Nakon nekoliko godina izgubila je svaki osjećaj,sve se pretvorilo u rutinu dok jednom nije upoznala mladića sa kojim je nakon mjesec dana stala pred matičara.Ja sam bila kuma.
Bilo je to prije petnaestak godina.Imaju tri sina i još uvijek su zaljubljeni jedno u drugo:)
 
Nase bake, pa cak i majke su zivele u drugacijem vremenu.
U vremenu kada je bilo sramota razvesti se, kada se to nije radilo...
Samim tim, trpele su daleko vise, da ocuvajuu brak, ma kakv bio.
U danasnje vreme, covek ima mnogo vecu slobodu, zene imaju vise izbora, granice vrednosti su se pomerile....
Ne moze se uporedjivati sa danasnjim vremenom.
Licno, ne bih uletela u takav brak, koliko god mi izgledalo da sam nasla "pravog"...
Prvo razmisliti glavom, jer srce zna i da prevari, sta ako je to samo trenutni zanos?
Jer, svesna sam da niko nije savrsen, treba mnogo truda da covek prevazidje dosta toga sa osobom koju dobro poznaje...
Zamisli tek kako je sa nekim koga uopste ne znas.
Pod istim krovom ljudi su drugaciji, primecuju ono sto ranije nisu..
Smeta im ono sto ranije nije...
Opet, nije nemoguce... Ali, za uspeh, bilo bi potrebno dvoje dovoljno samosvesnih ljudi.
A takvih je malo i samih... kada se dvoje takvih nadju... pa, skoro da je cudo.
 

Back
Top