Ljubavni snovi

Ja stalno sanjam putovanja.
I noćas sam prvi put sanjala da nisam sama na putovanjima.
Mada nisam ni nešto posebno bila povezana u snu sa tom osobom, al' ok.

A jednom sam sanjala snove, davno, vezane za nekog mnogo davnog, i mnogo njih se ostvarilo.
Ne volim snove.
Više volim događaje.
 
nocas sanjam ja...jaoo kao treba da se nadjem s nekim s neta..da se upoznam i ja se predomislim..i ja neshto u nekom vozu sa mojima..kad ono na nekoj stanici udje taj..ja ga prepoznam kao...kad ono sedne preko puta mene i smeshka se..jaooo posle krene da me napada i ja rekla zvacu obezbedjenje :lol:
odjednom se pojavljuju likovi..obezbedjenje?wtf?? i krenu da ga pretresaju i nadju mu neshto ne znam shta, neko hladno oruzzje..ovaj lik vadi pishtolj i uperi u neku zzenu, a lik iz securitija njemu metak u glavu i ovdaj zziv bio dok nije ispalio nekih 5 metkova..auuu..mislila sam nikad kraja..
 
nocas sanjam ja...jaoo kao treba da se nadjem s nekim s neta..da se upoznam i ja se predomislim..i ja neshto u nekom vozu sa mojima..kad ono na nekoj stanici udje taj..ja ga prepoznam kao...kad ono sedne preko puta mene i smeshka se..jaooo posle krene da me napada i ja rekla zvacu obezbedjenje :lol:
odjednom se pojavljuju likovi..obezbedjenje?wtf?? i krenu da ga pretresaju i nadju mu neshto ne znam shta, neko hladno oruzzje..ovaj lik vadi pishtolj i uperi u neku zzenu, a lik iz securitija njemu metak u glavu i ovdaj zziv bio dok nije ispalio nekih 5 metkova..auuu..mislila sam nikad kraja..

uplasi me budalo :D ja ocekiva neki sex ono krimi prica smrc
 
Sanjam ja maloprije...kako sam u nekom frizerskom salonu,hocu na feniranje....i kao trebam da sidjem u podrum tamo je taj maestro,pichka materina.....

i sidjem ja dole,i on je pricao,pricao,pricao....i onda me uhvati za dupe,kao dodji 'vamo sad cu da je *****....i ja ga ogrebem po licu...raskrvarim i odem....


u medjuvremenu dok se ovaj san odvijao sanjala sam letece macke i pse....svog starog kako grebe nekog citroena kljucem....neka sela i zivotinje koje pricaju....i tako :)
 
Sanjam ja maloprije...kako sam u nekom frizerskom salonu,hocu na feniranje....i kao trebam da sidjem u podrum tamo je taj maestro,pichka materina.....

i sidjem ja dole,i on je pricao,pricao,pricao....i onda me uhvati za dupe,kao dodji 'vamo sad cu da je *****....i ja ga ogrebem po licu...raskrvarim i odem....


u medjuvremenu dok se ovaj san odvijao sanjala sam letece macke i pse....svog starog kako grebe nekog citroena kljucem....neka sela i zivotinje koje pricaju....i tako :)

Nemoj više da se slikaš sa Lautnerom, mozak ti je poludio :)
( nego, koliko si ti visoka ? )
 
...posle će mi kažu da sam spaner, izedu mi ******...:confused:
sad skoro sam sanjo kako kao sedimo u nekoj staroj seoskoj kući, neki polumrak, sveće, koleginica je tamo, neam pojma kako...prilazi i uvaljuje mi žvalu...:sad2:
...mora da je nejebbica spojena sa prirodnim okruženjem...:sad2:
 
skoro sam sanjala jedan ljubavni san...

kako se jebbem sa najboljim drugom svog momka...i bilo nam je super...i odjednom kao ja se derem na drugaricu pitam nju da li sam trudna...??? skroz debilno...

da bi se kroz par sekundi prica promijenila i odjednom ja nju pitam pa Anja jeste li koristili kondom,ona kaze ne znam,bla bla....i ja njoj kupujem test da ona vidi je l' trudna....

i onda par sekundi opet tog seksa...i budjenje :)
 

Back
Top