da li ste podvodac ili ne ?

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
mozda jesi a ne znas to, mozda neces sebi da priznas a kamo li nama
kako god cak i ako jesi a neces da priznas opet si ti na gubitku, do duse i mi smo po malo el necemo moci da te zezamo i ogovaramo al boze moj...
a zanima me samo prosto da li ste ikada nekome namestili neku devojku i od toga imali neku materijalnu korist ?
da vas je taj kome ste namestili posle vodio na sladoled ili virsle sa senfom, a mozda ste i namestili nekoj ribi nekog tipa pa vam ona dovela one promotere za kirbi da vam ociste grinje za besplatno i niste bili u obavezi da kupite prokleti aparat?
 
Poslednja izmena od moderatora:
mozda jesi a ne znas to, mozda neces sebi da priznas a kamo li nama
kako god cak i ako jesi a neces da priznas opet si ti na gubitku, do duse i mi smo po malo el necemo moci da te zezamo i ogovaramo al boze moj...
a zanima me samo prosto da li ste ikada nekome namestili neku devojku i od toga imali neku materijalnu korist ?
da vas je taj kome ste namestili posle vodio na sladoled ili virsle sa senfom, a mozda ste i namestili nekoj ribi nekog tipa pa vam ona dovela one promotere za kirbi da vam ociste grinje za besplatno i niste bili u obavezi da kupite prokleti aparat?

ja sam namestila mom drugu moju drugaricu
pa me on posle nekog vremena zvao i pitao sta mi je toliko lose uradio u zivotu i sto ga mrzim kad sam ga s njom smuvala?
a ja nisam znala da je ona siz, i da je htela da se uda, pa da je isla po kuci s papilotnama i u bade mantilu docekivala nejgove drugare, i da je kupila kofu sa onim mopom, kako se to zove za ciscenje poda. i da je donela uloske i sve. boze moj ovo ko film, jadan li ej bio.
i da kad je jedva otkacio, ona nejmu ostavljala preteca pisma, busila gume, proganjale ga nejne drugarice telefonom.jurile po gradu s fotoaparatom.jedva ziv se izvuko.
a onda ona mene zove i cvili da joj ga vratim, kao ona dobra. a on kuka umire.pa sam morala mnogo da lazem nju.
tako sam jedva prezivela, a nisu mi ni zvake kupili, goveda jedna nezahvalna.
 
mozda jesi a ne znas to, mozda neces sebi da priznas a kamo li nama
kako god cak i ako jesi a neces da priznas opet si ti na gubitku, do duse i mi smo po malo el necemo moci da te zezamo i ogovaramo al boze moj...
a zanima me samo prosto da li ste ikada nekome namestili neku devojku i od toga imali neku materijalnu korist ?
da vas je taj kome ste namestili posle vodio na sladoled ili virsle sa senfom, a mozda ste i namestili nekoj ribi nekog tipa pa vam ona dovela one promotere za kirbi da vam ociste grinje za besplatno i niste bili u obavezi da kupite prokleti aparat?


Slab sam podvodac zbog ronjenja...
 
ТИ ЗНАШ КАКО ЈЕ ДЕМИ МУР НАПРАВИЛА СКАНДАЛ КИМ КАРДАШИАН
ЗБОГ ТОГ ИЗРАЗА "ПОДВОЂЕЊЕ"
ЕЛИМИНИШИ ГА, МОЛИМ ТЕ.
ЈА МИСЛИМ ДА ЈЕ ДЕМИ МУР АТЕНШН ХОР У ПОДМАКЛОЈ ФАЗИ ЖИВОТА.
 

Back
Top