Pomoc i savet oko prodaje stana
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pomoc i savet oko prodaje stana

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc i savet oko prodaje stana

Postovani,zamolio bih nekog strucnog ako moze da mi pomogne sa savetom oko prodaje stana,ja sam suvlasnik stana imam jednu trecinu ostalo je na majci,imali smo ostavinsku raspravu posle oceve smrti,u stanu jos zivi moja supruga,mesec dana posle ostavinske rasprave pitala me je da prodam stan ja sam odbio kasnije je podnela prijavu za nasilje u porodice odrzana su sudjena nije podnela nijedan dokaz jer toga nije ni bilo,sudija je rekla da se stvar resi interno i ja sam na kraju pristao da se stan proda u medjuvremenu mi je stvasta radila,bacala moj i zenin ves po drvecu imaju slike komsije koje su to videle,prosipala neku mutnu vodu i jos mnoge druge stvari da neduzim.Njen advokat i ona su nasli jednog agenta za prodaju stana koji se mesa i u nase odnose a neradi samo prodaju stana,ja sam skoro angazovao jos jednu agenciju ona je tu agenciju odbila,znaci samo hoce svog coveka,stan je u otkupu ja sam placao sve racune pocevsi od prve rate stana,struje,telefona...ona je trebala da nastavi otkup ali to neradi njen advokat je bio u firmi koja je vlasnik zgrade i stopirao sve dok se stan ne proda,moja majka nastavlja da radi po svome gde sam ja u sustini zrtva i gde hoce psihicki da me iznuri da bih ja izasao napolje u to sve su umesani i moji ujaci koji su mi pretili da cemi polomiti kicmu...tetka..koji interes u svemu tome majka ima ja neznam sta je u pitanju ako joj je stalo da sto pre proda stan onda bi prihvatila i tu renomiranu agenciju koja ima kupca koja bi resila prodaju pogotovo sto se stan prodaje po niskoj ceni,ocajan sam nemam kome da se obratim i posavetujem jer sam sam,sa oceve strane imam malo rodbine koja je daleko a neverujem ni da bi ih interesovalo,advokat mi prica neku svoju pricu neznam vise ni koje sa kim u semi i sta se radi,zaboravio sam da kazem da imam sestru koja vodi i vozi majku da sve zavrsava,zamolio bih ako neko moze da mi pomogne jer sam stvarno ocajan poceli su mi da mi se javljaju i zdravstveni problemi,da li postoji mogucnost prinudne prodaje stana putem suda ili od te firme od koje se otkupljuje stan,jer se ocigledno oni poigravaju samnom a mene to jako boli jer sam sve ovo sa stanom ja sa pokojnim ocem zavrsio i sredio,bio sam i u socijalnoj sluzbi ali ih to neinteresuje sta mi radi a bio sam tamo i po naredjenu suda gde je njihov izvestaj glasio kad su zavrsili istragu da nije bilo nasilja prema mojoj majci,unapred zahvalan

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomoc i savet oko prodaje stana

molim vas ako ima neko da mi pomogne bih mu jako zahvalan

Slične teme

1. Pomoc oko prodaje deska i kupovine lapa.
    Autor Ste u forumu Hardver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.09.2010., 16:05
  2. Pomoc.Savet
    Autor Jedan obican tata u forumu Žene
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 20.09.2008., 14:14
  3. Pomoc oko prodaje racunara
    Autor ????????? u forumu Hardver
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.09.2007., 14:36

Pravila za slanje poruka