Sasa Popovic /Grand

evo jos jednom ,nisla sam na neki clanakza koji mislim da je odlicano napisan i osmisljen..
mnogo bolje negosto ja umem formulisati i napisati
ali ovo su moja osecanjau potpunosti
kada se pokrene pitanje farme,granda pinka\
Tvorci rijalitija, "naivno", tvrde da je njihov proizvod samo zabava. Da li je to baš toliko naivno? Pa nije, naravno. Radi se o dobro osmišljenom trojanskom konju. Televizija osim što povlađuje ukusu publike veoma snažno utiče i na kreiranje potreba, mišljenja i morala svojih gledaoca. Ovo što nam se danas dešava sa veličanjem kiča i estradizacijom intime je kulturni metak, koji će da nas pogodi nekad u budućnosti. Tada neće biti nemoralno biti vulgaran, prost i opscen. Biće normalno ponižavati ili biti ponižen zarad popularnosi, para ili nečijeg zadovoljstva
 
evo jos jednom ,nisla sam na neki clanakza koji mislim da je odlicano napisan i osmisljen..
mnogo bolje negosto ja umem formulisati i napisati
ali ovo su moja osecanjau potpunosti
kada se pokrene pitanje farme,granda pinka\
Tvorci rijalitija, "naivno", tvrde da je njihov proizvod samo zabava. Da li je to baš toliko naivno? Pa nije, naravno. Radi se o dobro osmišljenom trojanskom konju. Televizija osim što povlađuje ukusu publike veoma snažno utiče i na kreiranje potreba, mišljenja i morala svojih gledaoca. Ovo što nam se danas dešava sa veličanjem kiča i estradizacijom intime je kulturni metak, koji će da nas pogodi nekad u budućnosti. Tada neće biti nemoralno biti vulgaran, prost i opscen. Biće normalno ponižavati ili biti ponižen zarad popularnosi, para ili nečijeg zadovoljstva

boldovano vrlo precizno govori o karakteru sadasnjeg rezima, proeu i pronato. nista nije vazno dok su americke i nemacke sluge uredno zombirane

buducnost u srbiji vec traje - politicki rijaliti, politicki frici je vikao sa prozora onomad

`sva sredstva cu d` upotrebim d` ostanem na vas`
 
kopiras isti text na vise tema da bi mi pomislili da si pametna...tvoj je samo "rucni rad" da iskopiras, text je od nekog vrednijeg i pametnijeg..zasto to radis?
Blamiras se..:roll::roll:

??
da bi ispala pametna..?,,kako mogu da ispadnem pametna kopirajuci i navodeci teks koji je neko drugi napisao?
ne,duso moja,samo sam odusevljena kako je covek koji je napisao i sastavio pogodio sustinu stvari,,,a stavila sam isti teks tna dve teme,da bi sto vise ljudi procitalo
 
realno sve su ista go.vna u dugim pakovanjima
krenimo od rts-a koji daje muzikantske emisije, šarenicu, 48h svadba i ima reklame ko komercijalne tv, rezimska informativa
foxova desna ruka i turska serija
pinkova narodna veselja
b92 poltickodrustveno jednostranost, dosada, hrvatske serije

il je vašar
ili je društve iandoktrinacija
oba povezana

ne znam zasto uopte gledati televiziju kod nas?
 
Mislim da kod nas ima svega i za svakoga. Kome se ne gleda Pink ima neki drugi program... Ovo sto Bezibre napisa je apsolutno tacno... A ko ne zeli domace kanale ima kablovsku, internet, satelit, pa ko voli nek izvoli.... Od pljuvacine nema nista....
 
Pre sam pratila Grand, medjutim smorio me je!!! :zzzz: Njihove emisije daju tri puta nedeljno i sve na istu foru, pesme su bezveze, bez nekog teksta, bez rimovanja itd. i takozvane "Zvezde Granda" koje idu svake god. mislim kad ce vise da prestanu sa njima???? :dash: :dash: :dash: Sasa Popovic je totalni debil, a tek onaj Djosa u Grand paradi ili kako se vec zove ta emisija, znam da je nesto Grand... SELJANIJA!!!!!!!!!!!
 
branio sam ovde sasu popovica, kao nezavisnog biznismena

ali ga je preterao tako sto se `uljucio` u `otvorenistudio` i pridruzio se fricijevim skojevcima, a sve to u napadu na losmija

znaci, odricem se svojih postova u kojima sam branio sasu popovica i pridruzujem se svim onim akoji su ga ocito bolje poznavali kao neopostenog, brezvrednog i pateticnog coveculjka

grand nisam ni gledao, a danas brisem tv pink iz memorije tv-a
 
branio sam ovde sasu popovica, kao nezavisnog biznismena

ali ga je preterao tako sto se `uljucio` u `otvorenistudio` i pridruzio se fricijevim skojevcima, a sve to u napadu na losmija

znaci, odricem se svojih postova u kojima sam branio sasu popovica i pridruzujem se svim onim akoji su ga ocito bolje poznavali kao neopostenog, brezvrednog i pateticnog coveculjka

grand nisam ni gledao, a danas brisem tv pink iz memorije tv-a

ма стрпи се друже до недеље, онда ће Саша да каже јел ово била шала или намештаљка за Милоша, причекајмо да каже Саша о чему се ради :ceka:
 
branio sam ovde sasu popovica, kao nezavisnog biznismena

ali ga je preterao tako sto se `uljucio` u `otvorenistudio` i pridruzio se fricijevim skojevcima, a sve to u napadu na losmija

znaci, odricem se svojih postova u kojima sam branio sasu popovica i pridruzujem se svim onim akoji su ga ocito bolje poznavali kao neopostenog, brezvrednog i pateticnog coveculjka

grand nisam ni gledao, a danas brisem tv pink iz memorije tv-a

Ti mora da si bio medju onim babama na pijaci :think:
 
Na Sasu se jos samo loze shabani i jashari...ako bi Sasa Popovic stavio goFno na binu i uperio reflektor u njega,sabani i jasari bi poveli diskusiju da li je to puding ili eurokrem..."cora je ziv dokaz da djavo ne mora uvek da ima rogove i kopita, vec moze ponekad da izgleda sasvim pitomo i da nosi streberske naocare sa debelim staklom poput stare jedno-litarske ambalaze Koka Kole.
On je taj koji diktira trendove, on je taj koji odredjuje kako ce da izgleda srpska omladina, on je taj koji unistava i degradira tu istu omladinu.
On je svojevremeno uveo turbo-folk na mala vrata u Srbiji da bi nedavno rekao kako je "zavrsio" sa turbo-folkom (isto kako je i ovdasnja vlast zavrsila sa kradjom i mutnim radnjama) i da Grand mora da se prilagodi novim i "urbanim" trendovima.
Takodje je rekao da je zabranio zvezdama granda da zvacu zvake, da imaju pirsinge i tetovaze kao i to da on odlucuje kako ce oni izgledati na sceni.
Verovatno se taj covek bavi okultizmom, crnom magijom i nekom vrstom hipnoze, jel neverovatno kako je hipnotisao zvezde granda a i srpsku omladinu da svi bez pogovora izvrsavaju njegove naredbe obozavajuci ga cak do fanatizma i verovatno kad bi nekom od njih rekao da skoci sa Brankovog mosta, taj neko bi ga samo priupitao dal da se doceka na noge ili na glavu".
 
Ti mora da si bio medju onim babama na pijaci :think:

ako mislis na narod, ja sam uvek sa narodom. za razliku od onih koji se boje naroda i stide svojih korena

ps ako ti niko nije rekao i ti ces da postanes baba. to je sustina prirode. ali, kakva baba ces biti kad si vec danas kao tetka

ps2 pijac u barajevu ili pijac u kg - isti dzavo, isto bi prosli oni tv huligani i u kg
 
Poslednja izmena:
Na Sasu se jos samo loze shabani i jashari...ako bi Sasa Popovic stavio goFno na binu i uperio reflektor u njega,sabani i jasari bi poveli diskusiju da li je to puding ili eurokrem..."cora je ziv dokaz da djavo ne mora uvek da ima rogove i kopita, vec moze ponekad da izgleda sasvim pitomo i da nosi streberske naocare sa debelim staklom poput stare jedno-litarske ambalaze Koka Kole.
On je taj koji diktira trendove, on je taj koji odredjuje kako ce da izgleda srpska omladina, on je taj koji unistava i degradira tu istu omladinu.
On je svojevremeno uveo turbo-folk na mala vrata u Srbiji da bi nedavno rekao kako je "zavrsio" sa turbo-folkom (isto kako je i ovdasnja vlast zavrsila sa kradjom i mutnim radnjama) i da Grand mora da se prilagodi novim i "urbanim" trendovima.
Takodje je rekao da je zabranio zvezdama granda da zvacu zvake, da imaju pirsinge i tetovaze kao i to da on odlucuje kako ce oni izgledati na sceni.
Verovatno se taj covek bavi okultizmom, crnom magijom i nekom vrstom hipnoze, jel neverovatno kako je hipnotisao zvezde granda a i srpsku omladinu da svi bez pogovora izvrsavaju njegove naredbe obozavajuci ga cak do fanatizma i verovatno kad bi nekom od njih rekao da skoci sa Brankovog mosta, taj neko bi ga samo priupitao dal da se doceka na noge ili na glavu".

..da,ali izgleda da vise od 70% Srbije cine jasari i sabani.Nadam se da gresim
 
Na Sasu se jos samo loze shabani i jashari...ako bi Sasa Popovic stavio goFno na binu i uperio reflektor u njega,sabani i jasari bi poveli diskusiju da li je to puding ili eurokrem..."cora je ziv dokaz da djavo ne mora uvek da ima rogove i kopita, vec moze ponekad da izgleda sasvim pitomo i da nosi streberske naocare sa debelim staklom poput stare jedno-litarske ambalaze Koka Kole.
On je taj koji diktira trendove, on je taj koji odredjuje kako ce da izgleda srpska omladina, on je taj koji unistava i degradira tu istu omladinu.
On je svojevremeno uveo turbo-folk na mala vrata u Srbiji da bi nedavno rekao kako je "zavrsio" sa turbo-folkom (isto kako je i ovdasnja vlast zavrsila sa kradjom i mutnim radnjama) i da Grand mora da se prilagodi novim i "urbanim" trendovima.
Takodje je rekao da je zabranio zvezdama granda da zvacu zvake, da imaju pirsinge i tetovaze kao i to da on odlucuje kako ce oni izgledati na sceni.
Verovatno se taj covek bavi okultizmom, crnom magijom i nekom vrstom hipnoze, jel neverovatno kako je hipnotisao zvezde granda a i srpsku omladinu da svi bez pogovora izvrsavaju njegove naredbe obozavajuci ga cak do fanatizma i verovatno kad bi nekom od njih rekao da skoci sa Brankovog mosta, taj neko bi ga samo priupitao dal da se doceka na noge ili na glavu".


Опет понављам људи, главни режисер је ЛЕПА БРЕНА. Саша је обичан потрчко који ради и организује Гранд, а инструкције добија од Лепе Брене
 
pink je sa ovim proteziranjem djusa sam sebi iskopao jamu. neka djus namaze onu svoju samgarepicu i neka je gurne sasi popovicu u analn* otvor. onda bi djus bijo faca, obvako je samo bedni nepismeni crv koji krade tudju muziku

pink sa djusom, majom i onim novinarcicem saletom zvani skot, nece da se gleda u mojoj kuci, neka duva pink
 

Back
Top