Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 211

Tema: Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada

Pljuvali smo po Hrvatima i smejali smo im se kada su pevali Danke Dojčland...
    Govorili smo im da su šonje i kukavice, da nemaju dostojanstva, da Srbi nikada ne bi kukali i molili nekoga za pomoć, ali da su oni ipak Hrvati i da zato gamižu pred Nemcima.
    Nemci su im uradili 40% zadatka što se tiče pravljenja nezavisne Hrvatske države.
    Je-bi ga batice, Hrvati su za to slinjenje pred Nemcima dobili svoj nacionalni interes. Na kraju izašli kao pobednici, doslovno usrali RSK, sahranili projekat Kavvovac - Oguvin - Kavvobag - Vivovitica, omogućili sebi prelepu državu koja ima i more i planine i ravnicu.
    Poklonu i pobedi se u zube ne gleda, ***** ga.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanje

Konačno je mit istrulio 2008. kada smo radili isto ono što i Hrvati 1991.
    Kada smo pevali ruske pesme...
    Kad kažem mi, nisam ja, nego naša vlast i političari (Tadić, Koštunica, SPS i SRS).

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku .....
    DANKE RUSLAND

Epilog hrvatskog lizanja guze Nemcima je nezavisna Hrvatska država

Epilog srpskog lizanja guze Rusima i Kinezima je Kosovo Republjik
    Poslednji put ažurirao/la shojo maho : 31.05.2010. u 19:56

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Re: Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada

C10H20O
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Iskusan
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    "...pa ipak, nisam video da je duši negde tako slatko kao ovde”
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano Re: Hrvati 1991. = Srbi 2008. Ili ti k'o drugome kopa jamu sam u nju upada

Nemoj tako...stiglo je malo i humanitarne pomoci...

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio αCMa R 6° 43' D -16° 35' Pogledaj poruku
    Govorili smo im da su šonje i kukavice, da nemaju dostojanstva, da Srbi nikada ne bi kukali i molili nekoga za pomoć, ali da su oni ipak Hrvati i da zato gamižu pred Nemcima.
    Nemci su im uradili 40% zadatka što se tiče pravljenja nezavisne Hrvatske države.
    Je-bi ga batice, Hrvati su za to slinjenje pred Nemcima dobili svoj nacionalni interes. Na kraju izašli kao pobednici, doslovno usrali RSK, sahranili projekat Kavvovac - Oguvin - Kavvobag - Vivovitica, omogućili sebi prelepu državu koja ima i more i planine i ravnicu.

Istni ni za volju, oni su nas nazivali turskim seksualnim objektima, jer su nas ovi akali 500 godina, ali i mi smo njih nazivali bečkim konjušarima. (Priznaćete da je bolje biti konjušar nego seksualni objeka ).

A Srbi? Prvo sahranjivanje mita o "narodu koji ne puzi" dogodilo se za vreme "Oluje",. kada su "kršni momci Krajišnici" sa svojim familijama pobegli, a nisu imali muda da sačekaju Hrvate. Ok je pobeći od rata, ali onda nemoj da mi lažeš da smo mi junački narod koji stojnički čeka dželata da ga udavi rukama.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanja,
    sećate li se svog onog kukanja i preklinjanja da prestanu da nas bombarduju?
    sećate li se kako smo molili i preklinjali Ruse i Kineze da nam pomognu?

Kada smo pevali ruske pesme, trpali rusku zastavu u dupe... Kako smo ih ponizno molili i klečali pred njima da nam pomognu, meni je to sad smešno.
    Kad kažem mi, nisam ja, nego naša vlast i političari (Tadić, Koštunica, SPS i SRS).

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku karu u prkno.

DANKE RUSLAND
    Твоје некритичко навијање је очигледно, но, добро, де...

И Хрвати су, у бити, такође добили... од јарца магарца...

Још увек неки никако да схвате, да смо, распадом Југославије, СВИ СКУПА, добили само... Исто то...
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Elita
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nalazim da je otvarač teme prilično neinteligento lice.
    Poslednji put ažurirao/la Gruban : 31.05.2010. u 03:58

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

За ону заставу Хрватске тражим од модератора трајни БАН за корисника који је отворио тему.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AndrejBL Pogledaj poruku
    За ону заставу Хрватске тражим од модератора трајни БАН за корисника који је отворио тему.
    Šta je, pogodio sam te u nacionalni živac, a?

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Твоје некритичко навијање је очигледно, но, добро, де...
    Ne kradi mi stil pisanja i reči tipične za mene.
    Elem, tebi sam 100 puta rekao da si ti ta koja imaš navijačke stavove, bez mogućnosti kritike, razvoja misli i razmene argumenata. Šta ti nije jasno, činjenica da smo se smejali Hrvatima a mi smo isto radili što i oni, samo u drugo vreme i drugoj državi?

Koja si ti

Још увек неки никако да схвате, да смо, распадом Југославије, СВИ СКУПА, добили само...
    Pa što ste je onda razbijali?

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Hrvati nisu imali zapreka na zapadnim granicama kad su dobijali pomoc, nama su 1999 uvalili gamad Rumuni ne dozvolivsi prolaz vozovima sa SA 300 iz Rusije.

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Šta je, pogodio sam te u nacionalni živac, a?
    Није уреду да постављаш националне симболе једне државе као што је Хрватска, које нам је толико зла учинила, тиме вређаш многе са форума и рушиш свој углед.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Није уреду да постављаш националне симболе једне државе као што је Хрватска, које нам је толико зла учинила, тиме вређаш многе са форума и рушиш свој углед.
    Reče Bosanac.
    E, što se sad vadiš, bolje priznaj da ti je odvaljen nacionalni živac.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Ne kradi mi stil pisanja i reči tipične za mene.
    Elem, tebi sam 100 puta rekao da si ti ta koja imaš navijačke stavove, bez mogućnosti kritike, razvoja misli i razmene argumenata. Šta ti nije jasno, činjenica da smo se smejali Hrvatima a mi smo isto radili što i oni, samo u drugo vreme i drugoj državi?

Koja si ti
    Ја, иста и једина овде од почетка.

А, који ли си ти, клон...

Pa što ste je onda razbijali?

Ја је нисам разбијала сигурно.

Разбијали су је Милошевић и Туђман.

Главни кривци.

И твоји љубимци...

(Они спољни фактори ме не интересују, опште су место).
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Reče Bosanac.
    Ја сам из Србије(Косово), ако те баш занима, а то што живим у Босни је сплет срећних и несрећних околности.

И ко ти даје за право да вређаш, можда и ја мислим да си ти проевропска, проамеричка будала.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

DANKE RUSLAND

Хехехе... а сада ћемо ми теби почети да доказујемо како ниси у праву ТАКО ШТО ЋЕМО ПОЧЕТИ ДА ПЉУЈЕМО РУСЕ, а? Џабе се надаш...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1680

Kad kažem mi, nisam ja...
    Odavno nisam pročitao nešto ovako plitko.

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne. Ja ne pljujem nikoga, za razliku od tebe Vladiko, "pravi hrišćanijne", koji pljuješ sve što nije rusko
    Tema je o našem licemerju, čoveče. Puna usta ruske sperme, a smejali smo se Hrvatima.
    Think rationaly.
    Ти би америчку?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ne. Ja ne pljujem nikoga, za razliku od tebe Vladiko, "pravi hrišćanijne", koji pljuješ sve što nije rusko
    Tema je o našem licemerju, čoveče. Puna usta ruske sperme, a smejali smo se Hrvatima.
    Think rationaly.
    Што се тиче сперматозоида примећујем да је Обама последњих недеља нешто занемоћао... питам се зашто?
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ти би америчку?
    Ne... Ali kad već političari i dobar deo naroda žele spermu, bolje da dobiju neku korist od toga nego da mu za badava pune usta.

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Што се тиче сперматозоида примећујем да је Обама последњих недеља нешто занемоћао... питам се зашто?
    Primećuješ? Znači pokušali ste da imate seksualne odnose, ccc

E moj Vladika, sad si me razočarao... A taman sam hteo da te predložim za Patrijarha Srpske Pravoslavne Crkve Vračara.

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne... Ali kad već političari i dobar deo naroda žele spermu, bolje da dobiju neku korist od toga nego da mu za badava pune usta.

samo je bitno jedno: NE GUTATI!!!, dok: " Hrvatska to moze progutati!"

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Brzi Bravari Srbije Pogledaj poruku
    samo je bitno jedno: NE GUTATI!!!, dok: " Hrvatska to moze progutati!"
    Je-bi ga, oni bar za to gutanje dobiju nešto, a ovi ništa. U tome je poenta.

Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1680

Citat Original postavio Reefer Pogledaj poruku
    Odavno nisam pročitao nešto ovako plitko.
    Uh, sad bilo bi bezveze da opet isto napišem, ali... odavno nisam nešto ovako plitko pročitao: "A taman sam hteo da te predložim za Patrijarha Srpske Pravoslavne Crkve Vračara. "

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Reefer Pogledaj poruku
    A taman sam hteo da te predložim za Patrijarha Srpske Pravoslavne Crkve Vračara. "
    Ne razumeš. To je nešto interno između mene i Eremite što traje godinama na ovom forumu

Zainteresovan član Патриотис (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Istni ni za volju, oni su nas nazivali turskim seksualnim objektima, jer su nas ovi akali 500 godina, ali i mi smo njih nazivali bečkim konjušarima. (Priznaćete da je bolje biti konjušar nego seksualni objeka ).

A Srbi? Prvo sahranjivanje mita o "narodu koji ne puzi" dogodilo se za vreme "Oluje",. kada su "kršni momci Krajišnici" sa svojim familijama pobegli, a nisu imali muda da sačekaju Hrvate. Ok je pobeći od rata, ali onda nemoj da mi lažeš da smo mi junački narod koji stojnički čeka dželata da ga udavi rukama.

Taj mit je počeo da truli za vreme bombardovanja,
    sećate li se svog onog kukanja i preklinjanja da prestanu da nas bombarduju?
    sećate li se kako smo molili i preklinjali Ruse i Kineze da nam pomognu?

Kada smo pevali ruske pesme, trpali rusku zastavu u dupe... Kako smo ih ponizno molili i klečali pred njima da nam pomognu, meni je to sad smešno.

E braćo Srbi, znate u čemu je razlika? Hrvati su ipak dobili svoj nacionalni interes, a mi smo dobili rusku i kinesku karu u prkno.

DANKE RUSLAND

Ти мора да си либерал или хрватског порекла.
    Срби Русима нису лизали ништа,просто смо се надали у њих.
    Хрвати су зато свашта радили по немачком систему органа за варење.
    ''Ќршни момци Крајишници''нису могли сами да се изборе за територију РСК,
    а и ми смо такви да им нисмо послали помоћ на време(намерно или случајно-
    остаје да открије време).
    Срби се ни у чему не могу поредити са Рватима,па тако ни у односу држава,а
    ни државотворности.О историји и језику да не говорим.
    Понекад је боље бити магарац него јахач.Зашто-не знам,али осврните се на историју
    и кашће вам се само.

Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1680

Ne razumeš. To je nešto interno između mene i Eremite što traje godinama na ovom forumu
    Ja imam jednu osobinu... pročitam nešto i donesem zaključak iz pročitanog. Jako je jednostavno.
    Nešto interno između vas rešite privatnim porukama.

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Hrvati i Srbi!
    Autor udariga u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.06.2009., 23:03
  2. Паралеле: 1941-1948 и 1991-2008
    Autor Parsifal u forumu Politika
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 16.02.2009., 09:48
  3. Ko drugome jamu kopa....