goth still-MACJE USI?

plish ili koji vecj materijal... skrojen u obliku machijih ushiju... pa na zhicu ili rajf... pa na glavu... dovoljno?... :p

Toliko sam barem ja videla kod nekih... (: Meni je to ok za... maskenbal npr (:... a ostalo... nou tejnks... get avej from mi... :pPp
 
Jeste... filmovi, stipovi... ali josh neki dodatni trip... (:
Evo, samo zbog vas kojima josh uvek nije jasno o kakvom se kretenizmu radi... potrudila sam se da neshto nadjem... :wiNk:

Dakle, od odgovora vas samo klik deli... :p Izvin'te na ovome, ali nisam htela da unishtavam forum sa ovim slikama... (:

ovde se slabo vide ushi...

ali se ovde bodlje jako dobro vide :p

e e... to je to (:

dakle... bez komentara... mene ovo podsecja na stoju, cecu, becu, jecu i kompaniju, zar ne?... :p

od ove... hmm... ovog? :ShoCk: sam se uplashila, a vi? :p

ovo nema veze sa kitty goth stilom, ali sam morala ovo staviti... ((((((:

gej gothic kitty stil?... :p

nego... drugari... branicjete me ako ovi dodju po mene, uvredjeni zbog komentara?... :p
Hajde... necjete ostaviti veshticu na lomachi, a da mi se sudi pre toga?... ((:
 
Racunaj na moju podrsku 100%!!! :D
Meni je ovo poprilicno gadno, ne zelim da iskazem nepostovanje prema bilo cijem ukusu, aliiii...BLJAK!!!
Ceo taj 3p: crnina, bodlje, blede face, komila crne sminke...Zaista mi je ponekad gadno!!!!!
Ako se to dozira u pravim kolicinama onda je OK!
 
Alexandra9:
Jeste... filmovi, stipovi... ali josh neki dodatni trip... (:
Evo, samo zbog vas kojima josh uvek nije jasno o kakvom se kretenizmu radi... potrudila sam se da neshto nadjem... :wiNk:

Dakle, od odgovora vas samo klik deli... :p Izvin'te na ovome, ali nisam htela da unishtavam forum sa ovim slikama... (:

ovde se slabo vide ushi...

ali se ovde bodlje jako dobro vide :p

e e... to je to (:

dakle... bez komentara... mene ovo podsecja na stoju, cecu, becu, jecu i kompaniju, zar ne?... :p

od ove... hmm... ovog? :ShoCk: sam se uplashila, a vi? :p

ovo nema veze sa kitty goth stilom, ali sam morala ovo staviti... ((((((:

gej gothic kitty stil?... :p

nego... drugari... branicjete me ako ovi dodju po mene, uvredjeni zbog komentara?... :p
Hajde... necjete ostaviti veshticu na lomachi, a da mi se sudi pre toga?... ((:
ha-ha...legendo... (((:
 
JAO BOZE...BLJAK FUJ MENI JE MUKA...MAMAAAAAAAAA :lol: JOJ UMRECU....alexandra,covece gde izdzara to to pozerstvo i gej trip :( ah,to mozda i nije tako losh still ako bismo znali o cemu se radi...videla sam par pravih slika i cini mi se da "normalne" devojke a ne one striptizete imaju taj,tipican MIAO! :wink:
 
JAO BOZE...BLJAK FUJ MENI JE MUKA...MAMAAAAAAAAA :lol: JOJ UMRECU....alexandra,covece gde izdzara to to pozerstvo i gej trip :( ah,to mozda i nije tako losh still ako bismo znali o cemu se radi...videla sam par pravih slika i cini mi se da "normalne" devojke a ne one striptizete imaju taj,tipican MIAO! :wink:
 
JAO BOZE...BLJAK FUJ MENI JE MUKA...MAMAAAAAAAAA :lol: JOJ UMRECU....alexandra,covece gde izdzara to to pozerstvo i gej trip :( ah,to mozda i nije tako losh still ako bismo znali o cemu se radi...videla sam par pravih slika i cini mi se da "normalne" devojke a ne one striptizete imaju taj,tipican MIAO! :wink:
 

Back
Top