W@P adresar i wap sajt

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
W@P adresar

Odlucio sam da napravim mali katalog wap prezentacija iz razlicitih kategorija. Web izdanje ce se nalazati na mom web sajtu (pogledajte profil)... Mada, verovatno cu ga prebaciti i na wap sajt...


Moj wap sajt...

Pre par meseci sam malo eksperimentisao sa WMLom i napravio malu WAP prezentaciju sa slikama za download (jpg i gif, uglavnom 101x80)... Uocio sam par gresaka koje jos nisam ispravio. Ipak tada nisam znao nista o WMLu. To je izgleda zatvoren standard. Kada to ispravim postavicu informaciju i na svom web sajtu...

Koga zanima kako to sad izgleda, moze da pogleda na ovoj adresi (ne pritiscite na link koji je napisan ovde, vec ga upisite u vas mobilni uredjaj koji podrzava WAP i ima podrsku za gif i jpg slike)

http://www.geocities.com/bole.rm/wap/index.wml

E, sad: obecavam da cu ga srediti u narednih par dana. Sto moze znaciti da ce mozda sajt biti nedostupan nekog od tih dana...


Pitanja koja bi mogla biti postavljena

Kada ce to biti gotovo?
- Za nekoliko dana. Obavesticu vas...
Sta ja dobijam od toga?
- Nista osim slave. :lol:
Sta vi dobijate od toga?
- Par korisnih linkova
Gde je hostovan?
- Na jednom besplatnom web hostu. ;)
Koliko kategorija i linkova ima katalog?
- Za sada 8 kategorija i negde oko 40-50 linkova.
Da li su zastupljeni domaci sajtovi?
- vrlo.
Kada ce izaci wap izdanje?
- Ne znam... :? Videcemo. Zavisno od vase reakcije...

To je to za sada... Mada, za kraj moram da napomenem da ovo nije komercijalan sajt i ja ne dobivam nikakvu dobit od toga... To je samo rezultat mog gubljenja vremena za WAPom. :lol:
 

Back
Top