Boris Tadić ?!?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slobodance

Ističe se
Poruka
2.835
Ipak je morao da se sagne i posluša strano naređenje!
Očigledno nije iz one priče "...Ko je Srbin i Srpskoga roda..."
Jedino je spas u Svetom Velikomučeniku Caru Lazaru i njegovom zastupništvu u Boga za naše Kosovo i Metohiju.
 
Sinoc je izgledao kao Sloba nakon objavljivanja zvanicnih rezultata, samo je kravata bila plavo-siva umesto crveno-teget. Ne mora imati neku posebnu simboliku, ali imali su istu crno-sivu boju lica. Sada cete reci da je to zbog bolesti usled koje je proveo izvesno vreme u bolnici, ali ja mislim da je izgovorio ceo tekst na takav nacin, da ni on sam ne veruje u njega, a kako cemo pa mi. Inace, slazem se da treba mudro postupiti i poslusati "savet" i izaci na izobore, pa ako se /iako po ko zna koji put/ dogodi "brljotina siptarije", onda reci: evo gospodo, poslusali smo i demokrate smo, i sta sad? Hocete li zastiti svoj autoritet a samim tim i nas ili cete dozvoliti da vam se siptarska banda ruga?
Za mirnu opciju je uvek vreme.
 
chokolada:
zauber:
Ne mora imati neku posebnu simboliku, ali imali su istu crno-sivu boju lica.
:shock:
Ja mislila da Slobo ima rumenu boju lica kao mali prasici. Vi`s ti kako coek moze da se zayebe ako ne nosi naocare!

Slobo ili Sloba, nije imao prasece-rumenu boju lica u danima neposredno pred i nakon objavljivanja izbornih rezultata, kao u ostalom ni sada. Gledala si neke njegove slike iz mladosti
 
Polako ljudi šta ste se osilili ! Evo vam odgovora...
Prvo za ovaj predmet,ili ulaz možda u stadion - d1-
a možda je to i neka osoba u pitanju;u svakom slučaju evo odgovora: on nije nikoga ni pitao ni mene ni TEBE
već je dobio naređenje i kao svaki slabić morao je da posluša- a trebao je da posluša Patrijarha...
Za macada (to tek neznam šta li je) muško ili žensko
meni nije "nick" slobodance već mi je to ime kojeg se ne stidim i ne krijem iza nekih "nick-ova"...
A za sve ostale- koji nisu politički aktivni- npr. kao ja ( nikad ni u jednoj stranci ) a misle da je hrabro i pametno ono što je uradio iz poslušnosti tuđeg sveta,a možda iz nekog drugog razloga, iskreno žaljenje !
 
ma mudar si to bola....

da te ostave na pustom ostrvu sa sakom pasulja i kazu ti da ce doci za 2 godine ti bi odmah napravio prebranac i posle 2 nedelje crko od gladi...

pohitaj malo kod ocnog jer zbog takvih kratkovidih poput tebe smo do ovde i dogurali :(
 
Slobodance:
Ipak je morao da se sagne i posluša strano naređenje!
Očigledno nije iz one priče "...Ko je Srbin i Srpskoga roda..."
Jedino je spas u Svetom Velikomučeniku Caru Lazaru i njegovom zastupništvu u Boga za naše Kosovo i Metohiju.
Car Lazar je jedan od najvecish luzera u istoriji Srpstva
al srbi kao bolestan narod...
vole be mazohizam pa to ti jee
treba da ga zovu srbizam...
al sta cesh
kad SPC uzme stvar u svoje ruke
pa glupog laraza napravi na winnera
mi i danas imamo lazare
dodushe sad su na odmoru u Hagu

dobri su nema sta

lazar sazida 5-6 crkvi i orobi Srbiju 500 godina
da je sloba samo znao... josh bi vladao
al kostunica... njemu ne gine status ako ovako nastavi
a sto srbija, kroz 500 godina, mozda bude samo ulica u Parizu, u secanje na neku zemlju i narod koji se izgubio pre nekoliko stotina godina, ali e iznedrio neke Velikomuchenike...

sto je pa to bitno :(
 
Polako bre svracak.

Izgubio je i Lazar kao i mnogo vece sile tada u Evropi od Turaka (dosli su do Beca, ne zaboravi) ali ta bitka je vazna jer je prva Srpka vojska, kao hriscanska, zadala jaci udarac islamu. U Parizu su zvona udarala i oznacavala pobedu jer je isprva Srpska vojska pobedjivala i odmah javljali Evropi ali...

Bitka kod Marice je odlucujuca bila a ne na Kosmetu, jer je u njoj poginulo mnogo vise vlastele i vojske tako da je vec tu Srbija bila oslabljena. Nesloga, kao i danas kod Srba iz Srbije i Indijanaca iz Katunske nahije itd... je odigrala vaznu ulogu. Ostalo je istorija.
 
crow:
Slobodance:
Ipak je morao da se sagne i posluša strano naređenje!
Očigledno nije iz one priče "...Ko je Srbin i Srpskoga roda..."
Jedino je spas u Svetom Velikomučeniku Caru Lazaru i njegovom zastupništvu u Boga za naše Kosovo i Metohiju.
Car Lazar je jedan od najvecish luzera u istoriji Srpstva
al srbi kao bolestan narod...
vole be mazohizam pa to ti jee
treba da ga zovu srbizam...
al sta cesh
kad SPC uzme stvar u svoje ruke
pa glupog laraza napravi na winnera
mi i danas imamo lazare
dodushe sad su na odmoru u Hagu

dobri su nema sta

lazar sazida 5-6 crkvi i orobi Srbiju 500 godina
da je sloba samo znao... josh bi vladao
al kostunica... njemu ne gine status ako ovako nastavi
a sto srbija, kroz 500 godina, mozda bude samo ulica u Parizu, u secanje na neku zemlju i narod koji se izgubio pre nekoliko stotina godina, ali e iznedrio neke Velikomuchenike...

sto je pa to bitno :(


Tebi su vrane mozak popile,a uz to si i nepismen.
Ovoliko gluposti mnogo je i za celu knjigu...
 
Slobodance:
crow:
Slobodance:
Ipak je morao da se sagne i posluša strano naređenje!
Očigledno nije iz one priče "...Ko je Srbin i Srpskoga roda..."
Jedino je spas u Svetom Velikomučeniku Caru Lazaru i njegovom zastupništvu u Boga za naše Kosovo i Metohiju.
Car Lazar je jedan od najvecish luzera u istoriji Srpstva
al srbi kao bolestan narod...
vole be mazohizam pa to ti jee
treba da ga zovu srbizam...
al sta cesh
kad SPC uzme stvar u svoje ruke
pa glupog laraza napravi na winnera
mi i danas imamo lazare
dodushe sad su na odmoru u Hagu

dobri su nema sta

lazar sazida 5-6 crkvi i orobi Srbiju 500 godina
da je sloba samo znao... josh bi vladao
al kostunica... njemu ne gine status ako ovako nastavi
a sto srbija, kroz 500 godina, mozda bude samo ulica u Parizu, u secanje na neku zemlju i narod koji se izgubio pre nekoliko stotina godina, ali e iznedrio neke Velikomuchenike...

sto je pa to bitno :(


Tebi su vrane mozak popile,a uz to si i nepismen.
Ovoliko gluposti mnogo je i za celu knjigu...

mislish verovatno na tvoj text...
pa i jeste
ako nam je glavni adut sta ce knez srpski Lazar velikomuchenik da iz diluje kod Isusa...

neznam dal se to vodi kao jeres il nauchna fantastika?
 
Slobodance:
Polako ljudi šta ste se osilili ! Evo vam odgovora...
Prvo za ovaj predmet,ili ulaz možda u stadion - d1-
a možda je to i neka osoba u pitanju;u svakom slučaju evo odgovora: on nije nikoga ni pitao ni mene ni TEBE
već je dobio naređenje i kao svaki slabić morao je da posluša- a trebao je da posluša Patrijarha...
Za macada (to tek neznam šta li je) muško ili žensko
meni nije "nick" slobodance već mi je to ime kojeg se ne stidim i ne krijem iza nekih "nick-ova"...
A za sve ostale- koji nisu politički aktivni- npr. kao ja ( nikad ni u jednoj stranci ) a misle da je hrabro i pametno ono što je uradio iz poslušnosti tuđeg sveta,a možda iz nekog drugog razloga, iskreno žaljenje !

Da li si ti lud ili se za*jeba*vas?

A sta bi mu Zapad učinio da nije "popustio"? Isto što je uradio i Koštunici. Ništa.

Muka mi je više od hrabrih davaoca tuđe krvi i političara koji se ponašaju kao da su van vremena i prostora. Među našim prvim političarima ima toliko političke gluposti da je to za Ginisa.

I do kada više da nam idioti prodaju priču da je politička glupost ustvari hrabrost!!!!!!!

Dosta više debilne priče o "dvosmernoj saradnj" ?! (Jel tražimo da oni nama da izruče Solanu, Blera...), priključenju Evropi na način koji to nama odgovara... Muka mi je.
 
bugsbunny:
Ma nista strasno, kao i svaki veliki diktator, hteo je da pokaze da je najlepsi najbolji i najpametniji. Obice nam se to o glavu. Progutace on vise srpskih zivota nego Sloba.
Borise-Sadame

Vidi, vidi, smradikalcici se uzjogunili nesto pa jos zamislili da mogu da sastave dve prosto prosirene recenice za redom bez pomoci recnika.
Zanimljivo, ja sam mislio da su smradikali svi na kosovu gde brane ognjista kad ono oni dangube na nekom tamo americkom internetu.

Kako te nije sramota, bruko smradikalska, ti ces da koristis tekovine civilizacije umesto gusala. Pa odrecice te se u otadzbinskoj upravi.
 
Da li si ti lud ili se za***vas?

A sta bi mu Zapad učinio da nije "popustio"? Isto što je uradio i Koštunici. Ništa.

Ja mislim ozbiljno,a koliko sam čuo od mnogih ljudi - nisam lud.Jesi li proverio za tebe ?
Verovatno ne bi dobio neku mrvicu njegovog ličnog zadovoljstva od "Zapada" da nije poklekao.
Koliko vidim mnogo su ga i poslušali i izašli na izbore ali šiptari.Srećom ima još razumnih ljudi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top