New York bez struje!!!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: New York bez struje!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano New York bez struje!!!

Sigurno su se svi od vas bar nekad zapitali sta bi bilo kad bi New York ostao bez struje?!Eto ljudi moji u cetvrtak 14.avgusta citav NY je ostao bez svetla,tacnije tri drzave su ostale bez struje!Tad je nastupio opsti haos!Zadnji put kad je u NY nestalo struje bilo je '77,pre 25 godina,pa vi sad zamislite kako su se ljudi ponasali i gde su sve ostali zaglavljeni!Haos! :shock: :shock: :shock: :shock:

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Sto? Sta je to bilo? Zasto je nestala struja?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Kazu kao da je na Nijegari iskocilo nesto,zbog prevelikog opterecenja,ali jos kao nisu sigurni,ali im niko ne veruje,ma to sigurno nije prava istina!

sisoje
    Guest

Podrazumevano sta im fali/

eto malo i njima kao i nama da bude

maxi
    Guest

Podrazumevano

nema struje zbog oluje upali sibicu da ti vidim ......

Guest

Podrazumevano Re: New York bez struje!!!

Citat Original postavio ixi
    Sigurno su se svi od vas bar nekad zapitali sta bi bilo kad bi New York ostao bez struje?!Eto ljudi moji u cetvrtak 14.avgusta citav NY je ostao bez svetla,tacnije tri drzave su ostale bez struje!Tad je nastupio opsti haos!Zadnji put kad je u NY nestalo struje bilo je '77,pre 25 godina,pa vi sad zamislite kako su se ljudi ponasali i gde su sve ostali zaglavljeni!Haos! :shock: :shock: :shock: :shock:

robinzon
    Guest

Podrazumevano

Sta ce da im fali ,ja sam dva dana bio bez vode
    (desila se havarija na seoskom vodovodu)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio robinzon
    Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode!

yyyy
    Guest

Podrazumevano eeeeee

Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode!
    To nije ništa što im se desilo, zaslužili su i gore, neka ih bog kazni, a ako ga ima kazniće ih za sva zlodela koja su učinili nama.

goust
    Guest

Podrazumevano Re: eeeeee

Citat Original postavio yyyy
    To nije ništa što im se desilo, zaslužili su i gore, neka ih bog kazni, a ako ga ima kazniće ih za sva zlodela koja su učinili nama.
    E,pa zbog toga mi je jako zao. Narocito kada se setim kako sam bauljala po mraku kada su nas gadjalim svojim " novim modnim hitom" sezone l999, grafitnim bombama. Kada se setim kako sam kuvala kafu na spiritus na pragu 2l veka.Znas, njih niko do toga nije doveo , vec njihovi sopstveni energetski sistemi( drugo da je u pitanju terorizam- to osudjujem). Ovako, neka se snadju, ako zatraze nasu pomoc- pomocicemo im, ali moraju bar sebi jednom priznati da su uglavnom spremni da ruse, a da grade polovicno i nesigurno. Tako, zelim im lep provod po zaglavljenim liftovima!

ROBINZON
    Guest

Podrazumevano

[quote="ixi"]
    Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode![/quote
    Bas mi je zao.Koliko su kila izgubili tih 6 miliona
    ljudi za to vreme dok nisu imali struje ?

King A
    Guest

Podrazumevano

Kazu kao da je na Nijegari iskocilo nesto,zbog prevelikog opterecenja,ali jos kao nisu sigurni,ali im niko ne veruje,ma to sigurno nije prava istina!
    Zdravo ixi! Lazu mnogo. Arapi su to sredili, pa najavljivali su. Mislim da ce tek biti...Amerika nije toliko silna. Busna je kao sir a to ce neko dobro da koristi. Razloga za osvetu negde ima previse

jovana_jojo
    Guest

Podrazumevano

A znate ono "nicije nije do zore gorelo"??
    i oni ce kad tad da propadnu!

Slične teme

1. C.S.I. New York
    Autor Dr.Jekyll u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 10.05.2011., 21:52
  2. New York-smestaj?
    Autor Anchika011 u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.03.2010., 13:34
  3. New York - Prishtina
    Autor ca-mu47 u forumu Politika