eurovision 2010

Grcka pesma je FOLK hit za primorske kafitje, znaci djubre razigrano...
Nemacka, odlicna pesmica, specifican vokal, vise je za VH1 kanal nego za Eurosong, ali sta ces. Ja sam navijao za Dansku, Ukrainka je bila fina...Rumunija veoma prijatno iznenadjenje...
 
cula sam samo pobjednicku, dadali mi link na fb
i, sto da kazem, meni je simpaticna
racoon.gif
i cura i pjesma
 
.


Nemacka pesma nije losa i devojka bas ima specifican vokal,ali ipak nije za eurosong,nekako je obicna a ipak je to EUROVISION i pesma mora da bude bas bas nekako posebna jer nije svaki dan evrovizija.A rumunija je stvarno ok. ;)
 
Meni je Nemačka bila favorit :manikir: Retka od svih pesama na Evroviziji da mi se svidi.Više je za MTV neg za Evroviziju, što će reći da je kvalitetnija od ostalih.Tako da mislim da je zasluženo pobedila :super:
 
Grčka pesma će verovatno biti hit ovog leta, ima zarazan ritam...mada je malo seljačka pesma...:D

Nemačka pesma je pobedila jer podseća na mnoge pesme koje se slušaju na MTV-u ovih dana( mene njena pesmica i način pevanja podsečaju na Lilly Alien) ali je slatka skroz...

Meni je Rumunija bila naj, naj...i Turci su bili zanimljivi...kao i Francuzi, prava pesma za letnje vreme i zezanje:p
 
...od nekoliko pesama koliko sam čula, nemačka i pesma i devojče (njen glas) su mi se dopali na prvo slušanje...A i očekivano, brate, da pobedi Nemačka! Zamislite da su pobedili (ne daj Bože) Grci sa onim tubro folkom??! Nisu im još oprostiti što su im uzdrmali EUR-o...:lol:

P:S. Mi smo se bolje udali no što smo se nadali...:mrgreen:
 
...od nekoliko pesama koliko sam čula, nemačka i pesma i devojče (njen glas) su mi se dopali na prvo slušanje...A i očekivano, brate, da pobedi Nemačka! Zamislite da su pobedili (ne daj Bože) Grci sa onim tubro folkom??! Nisu im još oprostiti što su im uzdrmali EUR-o...:lol:

P:S. Mi smo se bolje udali no što smo se nadali...:mrgreen:

Pa Milanče i izgleda zrelo za udaju! :mrgreen:
 
Ah, plagijat je prilično širok pojam, ali za ovako "ozbiljnu" priču kao što je Eurosong svi umešani prsti su i više nego dobrodošli.

Jesmo li ono, mislim onaj zvanični Apolo fazon, hodali po mesecu...teorije zavere i ostala slična pisanija obožavam
 
Meni su najbolje bili Grci, pa Francuska, brz ritam, ponese te, to mi se sviđa:ok: Nemačka mi se ne sviđa, dva tona gore dole, tekst glupav i nije za 18-ogodišnjakinju, ako su išli na njenu neiskvarenost, kao nije se povela za trendovima, šljokicama:roll: Što se nas tiče, slažem se, kako smo se nadali, dobro smo se udali...:mrgreen:
 
Meni su najbolje bili Grci, pa Francuska, brz ritam, ponese te, to mi se sviđa:ok: Nemačka mi se ne sviđa, dva tona gore dole, tekst glupav i nije za 18-ogodišnjakinju, ako su išli na njenu neiskvarenost, kao nije se povela za trendovima, šljokicama:roll: Što se nas tiče, slažem se, kako smo se nadali, dobro smo se udali...:mrgreen:

Potpuno se slažem sa tobom...
I još da dodam da je Nemačka potpuno skinula glas i muzički stil Lilly Allen, tj bar je pokušala da skine :neutral:...
Sam ESC me baš razočarao... Prvo što su nas zatrpali sa baladama :roll:...čim čujem klavirski početak znam celu pesmu, jesu to glas i svi ostali kvaliteti ali opet je ubilo u pojam...
Zato su me Grci nasmejali i razveselili :super:...Kao i Francuzi :zper:...
 
Po meni je pobedila najbolja pesma .... Lena mi se dopala po jednostavnosti nastupa, specifičnom bojom glasa i pesmom koja prilično odudara od drugih eurosongovskih ....

POred nje dopao mi se Španac ..... i naravno Grk (njega ne možemo zaobići ... njegova pesma je možda bila i najupečatljivija.... ne mora da ti se svidja, ali si je sigurno zapamtio).
 
Ja sam bas razocarana pobednickom pesmom!!!Meni su grci bili extra :super:Sta vi mislite o nemackoj pesmi i o pesmama uopste?Koja se vama pesma najvise dopala,a koja vam je bas bez veze? :brus:

Pobjednicka pjesma je shite. Njemacka, sa svojom cuvenom tradicionalnom slagerskom pjesmom koja ljeti digne svaku diskoteku u Majorci na noge bira kompoziciju na engleskom jeziku. :dash: Valjda je poenta (sem sto takmicenje sluzi kao poligon za politicka nadiebavanja) da se pokazu cijelom svijetu vlastiti kiceraj i (ne)kultura.

Kad se sjetim Domenica Modugna, dodje mi da zaplacem...
 
jedan novinar pomene Lilly i sada je Lena kopija ... posto, jelte, nije u pitanju citav pokret u muzici gdje su svi ucesnici slicni, nego jedna originalna osoba i ostale kopije
svasta
eto, nadamo se da su splavari kao posledicu citanja prosirili svoj muzicki ukus makar i na tu jednu Lilly :D
 

Back
Top