DA LI JE EVROSONG NAMEŠTEN?

DA LI JE?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne ali su ljubomorni ziriji u bivsim republikama dali malo glasova nasem predstavniku da bi ponistili glasove publike pa je tako iz Slovenije ,Makedonije i Hrvatske stiglo po 7 ili 8 poena tacno se vidi da ziri nije dao da srbija dobije vise poena.
 
Kompletni rezultati ovogodišnjeg Eurosonga:
1. | 22 | Nemačka: Lena – Satellite | 246
2. | 14 | Turska: maNga – We Could Be the Same | 170
3. | 19 | Rumunija: Paula Seling i Ovi – Playing with Fire | 162
4. | 25 | Danska: Chanée i N’evergreen – In a Moment Like This | 149
5. | 01 | Azerbajdžan: Safura – Drip Drop | 145
6. | 07 | Belgija: Tom Dice – Me and My Guitar | 143
7. | 21 | Jermenija: Eva Rivas – Apricot Stone | 141
8. | 11 | Grčka: Giorgos Alkaios & Friends – OPA | 140
9. | 13 | Gruzija: Sopho Nizharadze – Shine | 136
10. | 17 | Ukrajina Alyosha: – Sweet People | 108
11. | 20 | Rusija: Peter Nalitch & Friends – Lost and Forgotten | 90
12. | 18 | Francuska: Jessy Matador – Allez Olla Olé | 82
13. | 08 | Srbija: Milan Stanković – Ovo je Balkan | 72
14. | 24 | Izrael: Harel Skaat – Milim | 71
15. | 02 | Španija: Daniel Diges – Algo Pequeñito (Something Tiny) | 68
16. | 15 | Albanija: Juliana Pasha – It’s All About You | 62
17. | 06 | Bosna i Hercegovina: Vukašin Brajić – Thunder and Lightning | 51
18. | 23 | Portugal: Filipa Azevedo – Há dias assim | 43
19. | 16 | Island: Hera Björk – Je ne sais quoi | 41
20. | 03 | Norveška: Didrik Solli-Tangen – My Heart Is Yours | 35
21. | 05 | Kipar: Jon & The Islanders – Life Looks Better in Spring | 27
22. | 04 | Moldavija: SunStroke Project i Olia Tira – Run Away | 27
23. | 10 | Irska: Niamh Kavanagh – It’s for You | 25
24. | 09 | Belorusija: 3+2 feat Robert Wells – Butterflies | 18
25. | 24 | Ujedinjeno Kraljevstvo: Josh – That Sounds Good To Me | 10


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


:hahaha::hahaha::hahaha:
 
meni se svidja pobednicka pesma

ja bih glasao za grke, ali je i ovo ok

jedino sto, na brzinu, ne vidim nista nemacko u pesmi i izvodjenju i sto na spotu na yutjubu nosi crne carape!? u srbiji se nose crne carape kad je zena neuredna i nije sredila none na vreme
 
Poslednja izmena:
meni se svidja pobednicka pesma

ja bih glasao za grke, ali je i ovo ok

jedino sto, na brzinu, ne vidim nista nemacko u pesmi i izvodjenju i sto na spotu na yutjubu nosi crne carape!? u srbiji se nose crne carape kad je zena neuredna i nije sredila none na vreme

Лепа је, то је тачно - али сигурно не би победила да је певала на матерњем језику.
Мени ту нешто друго није јасно а то је ЗАШТО ВЕЋИНА ЗЕМАЉА НА ЕВРОСОНГУ ПЕВА НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ ??? :dontunderstand:
 
ovakvo slihtanje nemcima nisam video jos od Cemberlenovog ugovora sa Hitlerom. mislim, kontam ja da ce svima biti potrebne njihove pare zbog ekonomskog kraha manjih drzava EU, ali ovako providno...

Olimpijada '36, Eurosong '11

Nemci nisu ukupno za proteklih 20 godina dobili toliko poena koliko sinoć :zcepanje:

Nije to samo šlihtanje radi šlihtanja..Nemci su dali silnu lovu za mir u Evropi, e, dogodine im se pruža prilika da od organizacije Eurosonga povrate tu lovu, i sve ok.

Drugo, to mi ima smisla jer se na taj način čuva celovitost Unije, valjda se zato i zove unija da se medjusobno ispomažu i tako očuva evro.
Jedino mi nema smisla što je iskorištena muzika u bankarske svrhe.


Ako je Amerima stalo da razbiju EU oni će to i učiniti, i ima da bude svašta
 
Лепа је, то је тачно - али сигурно не би победила да је певала на матерњем језику.
Мени ту нешто друго није јасно а то је ЗАШТО ВЕЋИНА ЗЕМАЉА НА ЕВРОСОНГУ ПЕВА НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ ??? :dontunderstand:

Sta ima da ti bude nejasno? I zasto taj smaracki caps lock u bojicama? Svako ima pravo izbora - svoj jezik, francuski ili engleski.
 
Лепа је, то је тачно - али сигурно не би победила да је певала на матерњем језику.
Мени ту нешто друго није јасно а то је ЗАШТО ВЕЋИНА ЗЕМАЉА НА ЕВРОСОНГУ ПЕВА НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ ??? :dontunderstand:

E, zato se Englezi ne bune zbog osvojenih 10 poena. Dogodine će biti zadovoljni i sa osvojenih 5.:lol:

Najpoznatiji jezik na svetu, valjda zato.
 
Лепа је, то је тачно - али сигурно не би победила да је певала на матерњем језику.
Мени ту нешто друго није јасно а то је ЗАШТО ВЕЋИНА ЗЕМАЉА НА ЕВРОСОНГУ ПЕВА НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ ??? :dontunderstand:

pitanje stoji, da li pevati na maternjem po svaku cenu, bez obzira sto je to vecini nepoznat jezik a mozd i para usi, ili pevati na univerzalnom engleskom, gde se publika sirom eu odavno navikla na neke klisee

dakle, kad je mogla velika nemacka postupiti pragmaticno i da se otpeva na engleskom, sto ne bi mogli i svi ostali?

kome je do posebnosti neka peva na svom jeziku. i to ima nekog smisla
 
Nema namestanja ako je dogovor da sve ide prebrojavanjem SMS glasova.
Cista matematika. E sad vecinski model i statistika su osnov za svaku muljazu svuda i uvek. Dok njima ide zivi kesh od mobilnih operatera, tesko da ce se naci neki pouzdaniji nacin za ocenjivanje, pogotovo ako ne donosi pare !!!
 
Nema namestanja ako je dogovor da sve ide prebrojavanjem SMS glasova.
Cista matematika. E sad vecinski model i statistika su osnov za svaku muljazu svuda i uvek. Dok njima ide zivi kesh od mobilnih operatera, tesko da ce se naci neki pouzdaniji nacin za ocenjivanje, pogotovo ako ne donosi pare !!!

A zar se samo prvih sedam glasova nedobija putem SMS a 8,10 i 12 poena daje stručni žiri...Kako nije namešteno.....:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top