Udruzenje letofila raspisuje predsednicke izbore!!!

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
Evo ovako...
Da li bi nashi cenjeni letofili radije za predsednika imali 'Shinodu' ILI 'Moon Child'??? :? :? :?
Glasanje ce se se obavljati od dana 05.10.2004. do 10.10.2004.!!!
Ako su glasovi poslati nakon 20h i 00min 10.10.2004.
bice tretirani kao NEVAZECI!!!!!
Molim predsednickog kandidata 'Moon Child' da se ophodi prema ostalim predsednickim kandidatima (tj. meni) sa punim postovanjem i molim je da ne vrsi nikakvu predsednicku kampanju na Forumu niti preko privatnih poruka!!!!!
Igra se posteno!!!
Zato narode...GLASAJTE!!!!!!!!!!!! :D

Jos dve male napomene...
1.Predsednicki kandidat koji pobedi ni na koji nacin ne sme provocirati i omalovazavati drugog predsednickog kandidata!!!!!

2.Molim Sashu da ne zatvori ovu temu...
Ja bih je rado otvorio u okviru "Zima VS Leto" ali je ovako mnogo lakse!!! :wink: :wink: :wink:
 
Moon Child:
hahaha :lol: :lol: dobra tema....
ali nazalost ja sam sama sebe proglasila predsednikom(idi citaj moje argumente i odbranu leta)a tebe zamenikom....tako da...ne vrede ti izbori :P
E mala, mala...Pa to se tako ne radi!!!!! :roll:
Zivimo u civilizovanom svetu!!!!!
Ako bi se radilo po tvojoj logici, onda bih ja mogao odmah da krenem put skupstine da se proglasim za predsednika SCG!!!!!
 
bleach:
*november rain*:
Ernesto_Che:
a kako je to molicu lepo draga bleach dobila tu poziciju bez izbora?
daa...i ja se pitam...hm... :roll: :P
to ovaj 'mali' nesto umislio... :p :p :p
e salim se za ovaj post gore... :p
elem... ko me proglasi predsednikom ja stvarno ne znam... :roll:
necemo da glasamo... :roll:
kod nas vazi dogovor ;) 8)

e pa MENE jos niko nije nista pitao...kad me neko bude pitao, onda cu to smatrati dogovorom... 8)
 
Shinoda:
Moon Child:
hahaha :lol: :lol: dobra tema....
ali nazalost ja sam sama sebe proglasila predsednikom(idi citaj moje argumente i odbranu leta)a tebe zamenikom....tako da...ne vrede ti izbori :P
E mala, mala...Pa to se tako ne radi!!!!! :roll:
Zivimo u civilizovanom svetu!!!!!
Ako bi se radilo po tvojoj logici, onda bih ja mogao odmah da krenem put skupstine da se proglasim za predsednika SCG!!!!!
:lol: anarhija :lol:
 
Ernesto_Che:
bleach:
*november rain*:
Ernesto_Che:
a kako je to molicu lepo draga bleach dobila tu poziciju bez izbora?
daa...i ja se pitam...hm... :roll: :P
to ovaj 'mali' nesto umislio... :p :p :p
e salim se za ovaj post gore... :p
elem... ko me proglasi predsednikom ja stvarno ne znam... :roll:
necemo da glasamo... :roll:
kod nas vazi dogovor ;) 8)

e pa MENE jos niko nije nista pitao...kad me neko bude pitao, onda cu to smatrati dogovorom... 8)
e...da...tako je...! :wink:
ps.mozemo mi imati i troclano predsjednistvo k'o kod nas u BiH...naravno, nase Zimsko bi funkiconisalo mnogo bolje...hihi... :lol: :lol:
 
Moon Child:
Shinoda:
Moon Child:
hahaha :lol: :lol: dobra tema....
ali nazalost ja sam sama sebe proglasila predsednikom(idi citaj moje argumente i odbranu leta)a tebe zamenikom....tako da...ne vrede ti izbori :P
E mala, mala...Pa to se tako ne radi!!!!! :roll:
Zivimo u civilizovanom svetu!!!!!
Ako bi se radilo po tvojoj logici, onda bih ja mogao odmah da krenem put skupstine da se proglasim za predsednika SCG!!!!!
:lol: anarhija :lol:
:lol: Okaci tu 'anarhiju' macku o rep! :lol:
 
Shinoda:
Moon Child:
Shinoda:
Moon Child:
hahaha :lol: :lol: dobra tema....
ali nazalost ja sam sama sebe proglasila predsednikom(idi citaj moje argumente i odbranu leta)a tebe zamenikom....tako da...ne vrede ti izbori :P
E mala, mala...Pa to se tako ne radi!!!!! :roll:
Zivimo u civilizovanom svetu!!!!!
Ako bi se radilo po tvojoj logici, onda bih ja mogao odmah da krenem put skupstine da se proglasim za predsednika SCG!!!!!
:lol: anarhija :lol:
:lol: Okaci tu 'anarhiju' macku o rep! :lol:
sto bi rekla moja baba :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top