hitman 2 - ako može mala pomoć
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: hitman 2 - ako može mala pomoć

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hitman 2 - ako može mala pomoć

Znam da ovo nije najnovija igra ali nabavio sam je tek nedavno i trebala bi mi pomoć ili savet.Naime, stigao sam do misije ST.PETERSBURG REVISITED i nešto mi nije u redu. Uzeo sam snajpersku pušku ( municiju takođe ), stigao do određenog mesta i počeo da pucam u metu ( koja je uzgred lažna ) ali osim zvuka pucnja ništa se ne događa. Kao da pucam manevarskom municijom . Bacim pušku, uđem u PUSHKIN BUILDING , otmem drugu pušku od snajperiste i pucam u njega ,ali opet se ništa ne dešava jer ne mogu da ga ubijem (on mene, naravno,može ). O čemu se radi?

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Hm,ja evo igram tu igru ali tako nesto mi se nije dogodilo....pogledan u OPTIONS mozda je nesto pogresno namesteno ili pak nesto nije u redu sa igrom..Srecno!!

Obećava
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

HITMAN 2 je bo meni jedna "najbagovitija" igrica koju sam video i igrao u svom zivotu
    Nije vredna igranja.
    Poz!!!

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Daj svemirac ne sery, Hitman 2 je i vise nego stabilna igra. Ukoliko imas original, takve stvari se garantovano nece dogadjati, dok za piratsku verziju je to kao dobar dan.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Aj' sad ne ... ti i tvoji originali! Sve igre koje sam igra (a bogami bilo ih je jako mnogo) su bile piratske. I naravno da su neke imale bagova, neke nisu uopste. Al' odes na sajt proizvodjaca i vidis da su to poznati bugovi i kad ih se otkrije dovoljan br. naprave patche koje resava prob.
    A sto se tice Hitmana, ja ga predjoh celog bez bugova, sto neznaci da ne postoji. Probaj da nadjes neki patch na netu!

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

drugi Hitman ne sme da te vidi...jer ga je veoma tesko ubiti...
    lepo se uvuci u zgradu, pridji mu s'ledja i zadavi ga zicom...
    uzmi mu odelo i posle toga bezi u kanalizaciju...

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Aj' sad ne ... ti i tvoji originali! Sve igre koje sam igra (a bogami bilo ih je jako mnogo) su bile piratske. I naravno da su neke imale bagova, neke nisu uopste. Al' odes na sajt proizvodjaca i vidis da su to poznati bugovi i kad ih se otkrije dovoljan br. naprave patche koje resava prob.
    A sto se tice Hitmana, ja ga predjoh celog bez bugova, sto neznaci da ne postoji. Probaj da nadjes neki patch na netu!
    Da bash, das sto dindzi za igru i odmah je moras patchirati... znam ja to i vise nego dobro.
    Samo probaj recimo da nabavis dve iste igre, jednu piratsku, drugu original. Uvideces odmah razliku, u sigurnosti, brzini...
    Ja ne kupujem igre da bih video samo kako izgleda (na principu odigras 2 prva nivoa, a posle bacis da skuplja prasinu, i zatim gledas sta je novo izaslo da i to nabavis), zato postoje demo verzije.
    Recimo kad sam dao 300 din za piratski Doom3, grdno sam se pokajao. Igra stalno iskace u windows, javljaju se svakaki problemi, ma izgubio sam zivce totalno, tako da igru i nisam zavrsio.

Sto se tice problema, izgleda da je u pitanju neka greska u igri, posto se meni tako nesto nije dogadjalo. Najbolje bi bilo jednostavno reinstalirati igru.

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E svaka ti cast ako si uspeo da nadjes dva Hitmana, meni se to jos uvek nije desilo... Ili mu je to zli brat blizanac!? Pozz

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Citat Original postavio DabaMAN
    Da bash, das sto dindzi za igru i odmah je moras patchirati... znam ja to i vise nego dobro.
    Samo probaj recimo da nabavis dve iste igre, jednu piratsku, drugu original. Uvideces odmah razliku, u sigurnosti, brzini...
    Ja ne kupujem igre da bih video samo kako izgleda (na principu odigras 2 prva nivoa, a posle bacis da skuplja prasinu, i zatim gledas sta je novo izaslo da i to nabavis), zato postoje demo verzije.
    Recimo kad sam dao 300 din za piratski Doom3, grdno sam se pokajao. Igra stalno iskace u windows, javljaju se svakaki problemi, ma izgubio sam zivce totalno, tako da igru i nisam zavrsio.

Sto se tice problema, izgleda da je u pitanju neka greska u igri, posto se meni tako nesto nije dogadjalo. Najbolje bi bilo jednostavno reinstalirati igru.
    E... nelupaj sad stvarno, kod mene piratski DOOM 3 radi bez ikakvih problema. Bugovi kad postoje postoje i tu nema sta da se filozofira! Da ne postoje u originalima (kao i u piratima), ne bi ni na sajtu prozivodjaca bilo patcheva.
    Drugo, sta ti mislis, sta su piratske igre? Sedne ekipa ludaka i pravi iznova igru prepisujuci sa originala, pa kao nisu dovoljno strucni pa naprave bugove?
    Kolko si uopste odigrao igara? Od kada ih igras? Znas li uopste kako izgledaju dobre igre!!!!!!!!

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Meni piratski doom 3 radi bez greske i presao sam ga naravno bez ijednog baga ili ikakanja u vidnovs.Mislim da ti imas problem sa kompom pa probaj da sredis sistem ili mozda imas radeon graficku koji naravno da pravi probleme bez stalnih pacovanja drajvera

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Bugovi kad postoje postoje i tu nema sta da se filozofira! Da ne postoje u originalima (kao i u piratima), ne bi ni na sajtu prozivodjaca bilo patcheva.
    Piratske verzije su mnogo bagovitije od originala i to je cinjenica.
    Drugo, sta ti mislis, sta su piratske igre? Sedne ekipa ludaka i pravi iznova igru prepisujuci sa originala, pa kao nisu dovoljno strucni pa naprave bugove?
    Da, sigurno. Piratske igre nastaju hexovanjem koda igre pri cemu se zaobilazi originalna zastita. Prilikom toga lako moze doci do greske u kodu, i tu nastupaju ovakva sra** kao kod coveka sto je postavio pitanja.
    Kolko si uopste odigrao igara?
    Negde izmedju 400-500, nisam siguran. Kuci imam 23 originala i 267 piratskih igara. Dovoljno da uocim razliku u kvaliteti.
    Od kada ih igras?
    Na PC-u negde od '97-e, a pre toga sam przio segu i nintendo.
    Znas li uopste kako izgledaju dobre igre!!!!!!!!
    E sad, sta je pisac ovim hteo da kaze?

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Nexus 6

Napominjem da sam oteo pušku snajperisti i pucao u njega ali ga nisam mogao ubiti.Takođe sam reinstalirao igru, skinuo patch-eve sa ‚‚astalavista.com i crack.cd ‚‚ ali ništa mi nije pomoglo ( nisam neki haker da nađem sve patch-eve a i nemam vremena ).Da li si ti uspeo da pređeš na taj način? U svakom slučaju hvala na pomoći svima.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio proxima centauri

Napominjem da sam oteo pušku snajperisti i pucao u njega ali ga nisam mogao ubiti.Takođe sam reinstalirao igru, skinuo patch-eve sa ‚‚astalavista.com i crack.cd ‚‚ ali ništa mi nije pomoglo ( nisam neki haker da nađem sve patch-eve a i nemam vremena ).Da li si ti uspeo da pređeš na taj način? U svakom slučaju hvala na pomoći svima.
    kako mislis oteo si mu pusku??? kako mozes da mu uzmes pusku a da nije mrtav???
    u svakom slucaju ne treba ti puska, moras da se prisunjas zgradi da te ne vidi...udjes i zadavis ga zicom...
    ja sam tako presao igru

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Bugovi kad postoje postoje i tu nema sta da se filozofira! Da ne postoje u originalima (kao i u piratima), ne bi ni na sajtu prozivodjaca bilo patcheva.
    Piratske verzije su mnogo bagovitije od originala i to je cinjenica.
    Da, sigurno. Piratske igre nastaju hexovanjem koda igre pri cemu se zaobilazi originalna zastita. Prilikom toga lako moze doci do greske u kodu, i tu nastupaju ovakva sra** kao kod coveka sto je postavio pitanja.
    Kolko si uopste odigrao igara?
    Negde izmedju 400-500, nisam siguran. Kuci imam 23 originala i 267 piratskih igara. Dovoljno da uocim razliku u kvaliteti.
    Od kada ih igras?
    Na PC-u negde od '97-e, a pre toga sam przio segu i nintendo.
    Znas li uopste kako izgledaju dobre igre!!!!!!!!
    E sad, sta je pisac ovim hteo da kaze?
    Ufff... al' si ti lud! Za ta dvae'stri originala si mogao da kupis svi' 400-500 igara koje is odigrao, u piratskom izdanju. Al' dobro neka ti bude ti igraj originale, ja cu pirate i necemo nikad vise oko toga da se raspravljamo. Samo nemoj da se ljutis ako posle tvog saveta nekom da uzme original, ja dodam da proba prvo sa patchovanjem, novim driverima i sl. proverenim metodama.

Obećava
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Da ako je stabilna toliko sto oni silni likovi prolaze kroz zidove???????????

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Napominjem da sam oteo pušku snajperisti i pucao u njega ali ga nisam mogao ubiti..

Da li si ti uspeo da pređeš na taj način? U svakom slučaju hvala na pomoći svima.
    kako mislis oteo si mu pusku??? kako mozes da mu uzmes pusku a da nije mrtav???
    u svakom slucaju ne treba ti puska, moras da se prisunjas zgradi da te ne vidi...udjes i zadavis ga zicom...
    ja sam tako presao igru
    U pravu si da se mora ubiti snajperista ( koji je jedan od klonova iz HITMAN 1 )ali ja ga nikako nisam uspeo zadaviti žicom. Utrčao sam u sobu, uzeo mu pušku (dok me je on rešetao) i istrčao na ulicu.Zatim sam ubio jednog čuvara i uzeo mu DEAGL pa redom počeo da ih ubijam sve dok nisam došao do blizanca ( snajperiste ). Ubio sam i njega i vratio se u metro.Tu je kraj nivoa.Završio sam igru i sad čekam preporuku za neku sličnu igru ili možda HITMAN 3.Pozdrav

Iskusan GrimReaper (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Covece, ti si zastareo, moras malo da se obnovis.Hitman 3 vec postoji(a izasao je bogami odavno, mislim u julu ili tako nesto) pod imenom Hitman: Contracts, mada to nije pravi treci deo nego kao Agentovi flashbackovi(ima renovirane, recimo, Lee Hong nivo iz prvog dela, ludnicu...).Hitman 3 se uveliko pravi, ali dok ne izadje probaj Contracts.

712
    Guest

Podrazumevano Re: hitman 2 - ako može mala pomoć

Znam da ovo nije najnovija igra ali nabavio sam je tek nedavno i trebala bi mi pomoć ili savet.Naime, stigao sam do misije ST.PETERSBURG REVISITED i nešto mi nije u redu. Uzeo sam snajpersku pušku ( municiju takođe ), stigao do određenog mesta i počeo da pucam u metu ( koja je uzgred lažna ) ali osim zvuka pucnja ništa se ne događa. Kao da pucam manevarskom municijom . Bacim pušku, uđem u PUSHKIN BUILDING , otmem drugu pušku od snajperiste i pucam u njega ,ali opet se ništa ne dešava jer ne mogu da ga ubijem (on mene, naravno,može ). O čemu se radi?
    slusaj
    ja sam preso hitman2
    kad u zeleznicku stanicu uzmes svd sniper i municiju
    pokusaj da ubijes civila
    ne moze
    znas zasto?
    ne mozes da ih ubijes zato sto su to corci
    trebas da odes u puskin bilding i tu ce da zateknes 2 strazara nemoj da se brines ako te vidiv
    pridjes do njega i on ce ga udari sa pusku ce ga onesvestis i ce mu uzmes desert eagle
    drugog strazara ubij uzmi mu municiju
    i resena stvar
    onda odi u ambasadu
    tamo potepaj svi
    i ce nadjes pumparicu sp-12 onda se popni na najvislji sprat snajperista ce izadje i samo ga raznesi sa sp-12 uzmi mu snajper i begaj kroz kanalizaciju tu se pazi zato sto ce sretnes neki strazari u tepaj djubre i gotova stvar

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

mogu li ja da postavim jedno pitanje?

kako da postavim bombu u četvrtoj misiji "tubeway torpedo"?

kad je aktiviram ništa se ne dešava, remote control kao da ne postoji, a kad je bacim, tj. stisnem taster za "drop", ostane mi u ruci ili je baci vrlo blizu, eksplodira i naravno poginem...

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Citat Original postavio vicente
    mogu li ja da postavim jedno pitanje?

kako da postavim bombu u četvrtoj misiji "tubeway torpedo"?

kad je aktiviram ništa se ne dešava, remote control kao da ne postoji, a kad je bacim, tj. stisnem taster za "drop", ostane mi u ruci ili je baci vrlo blizu, eksplodira i naravno poginem...
    Ovo pitanje je vec bilo negde,... znam samo da sam se i ja dosta mucio oko toga, ali nekako sam vec presao.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

bombu bacis kod onog zida...udaljis se i onda kliknes u inventar i izvadis daljinac i pritisnes levi taster misa...i begas

citajuci ove sve postove moram da postavim pitanje... zar se niko ne trudi da dostigne silent assassin rejting tj. da ubije sto manje neprijatelja...ili svi rokate sve sto stignete???

Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ja sve rokam redom. Dual beretas i da vidis... 8)

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ja sve rokam redom. Dual beretas i da vidis... 8)
    Moj covek,ja cim izgubim zivce vatam one duple pistolje i bijem dok mi ne nestane municije,a kad nestane municije latim se kuhinjskog noza...

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

sa silent assassin dobijate skrivena oruzja...
    a SVAKA misija moze da se predje sa silent assassin rejtingom...

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

sa silent assassin dobijate skrivena oruzja...
    a SVAKA misija moze da se predje sa silent assassin rejtingom...
    eeeee,ali nije to,to kad koristis sifre...cilj je u tome da predjes igru bez pomoci sifri...

Slične teme

1. MOZE MALA POMOC?
    Autor W@RM@STER u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.11.2006., 16:04
  2. Moze li mala pomoc
    Autor Gazda-Sofronije u forumu Video igre
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 18.07.2006., 23:33
  3. Mala pomoc...ako moze
    Autor tikatina u forumu Automobilizam
    Odgovora: 5