8 mes. na Filipinima od dz.set klub. do tajn. nocnih klubova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sve je pocelo kad me je rodjaka neka tetka iz Manile nazvala telefonom (ovde je bila kao mladja studirala je unutrasnju arhitekturu i dizajn u Novom Sadu) i kaze pa dij si sta ima kako je kod vas cujem tu kod vas u yugi sve prasti! J a njoj da to nije ovde al ona zapela da dodjem i ja ko velim ajde nisam nikad bio pa da odem ... I tako ja krenem preko singapura ( tamo sam ostao nekoliko dana tek da vidim kako je tamo a viza nam nije trebala onda i tamo super bas mi se svidelo )pa u Manilu ... Kad sam sletao i preletao manilu kazem ja sebi jeee koliko selo sine , nikako da ga preletimo . I stvarno manila ima nesto malo solitera u poslovnom centru a 90% grada je kuce i baste i zelenila i neizgleda to lose kad bi se malo ocistilo , naravno delovi gde su bogatasi i turisticke zone su ok al kad odmaknes iz centra gomile djubreta ... reke su im slivnici u koju se odliva kanalizacija tako da nedaj boze da neko upadne unutra ... desilo se isplivali su ali su svi pomrli od trovanja...
E sad nije sve tako strasno turisticki deo filipina je fantastican iako je zamlja jako prenaseljena ( na popisu od 61-e cela x yu je imala oko20 mil a filipini 24 mil a na popisu od 91 kod nas je bilo 23 a kod njih 61 mil ) i to su sve pretezno mladi jel je tamo normalno da u bogataskim porodicamo bude 3-5 dece a kod sirotinje to je do 15-16 dece , i zato gde god pogledas to je sve puno mladosti ... Oni su niski ali nisu kao kinezi ruznjikavi nego lice na polinezane i na indonezane od kojih u stvari i poticu ... e sad moram da idem nastavak sledi..
8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top