Crna macka trazi dom vol. 2

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Pozdrav svima, otvoricu novu temu jer se ljudi zalepe za prvi posta pa ni ne citaju dalje...

Dakle macka iz ove teme:

http://forum.krstarica.com/threads/311064

Ukratko, imala je polomljenu nogu, od toga se oporavila i vratimo je na ulicu odakle smo je i uzeli, jer nismo mogli da je zadrzimo u stanu, vec imamo jednu macku, i bukvalno posle dva dana pas je nekog bolida je povredi... :( I onda opet sve lecenje iz pocetka. Iako je bila dosta zasticena u unutrasnjem dvoristu zgrade, lik je ocigledno isao sa namerom da se njegov pitbul zabavi... :evil:

Posle povrede noge:

picture.php


picture.php


Posle napada pitbula

picture.php


picture.php


picture.php


Slike su iz mog profila, nadam se da se vide...

U svakom slucaju macka se oporavil, s obzirom na ogromnu ranu koju je imala na toj zadnjon nozi (pa otprilike joj je falio komag mesa i koze 5x10cm) sada je super, nije ostala nikakva trajna povreda, cak se ni ne primecuje da je bila povredjena.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Sada ima oko godinu dana i ne mozemo je zadrzati i dalje :( jer, kao styo sam rekao imamo jos jednu macku i onda je mnogo teze sa njih dve izaci na kraj.. :(

Tako da ako ima neko dobre volje da je udomi, svejdno je moze i u stan i u kucu, bilo bi lepo da se javi... I da ne zaboravim, sterilisana je.

HITNO! :)
 
Ja imam više mačaka i iste probleme ali se trudim da izadjem na kraj sa svima njima......nije ti sada sezona za udomljavanje odrasle mačke....tek sa početkom jeseni i zime one mogu da dodju nared....

Promeni naslov "mačka traži dom".....izbegavaj ono crna.....naletećeš na nekog sektaša ...

Pročitaj ako nisi....... saveti za mačke
 
Ja imam više mačaka i iste probleme ali se trudim da izadjem na kraj sa svima njima......nije ti sada sezona za udomljavanje odrasle mačke....tek sa početkom jeseni i zime one mogu da dodju nared....

Promeni naslov "mačka traži dom".....izbegavaj ono crna.....naletećeš na nekog sektaša ...

Pročitaj ako nisi....... saveti za mačke

Hvala na savetu, mozda cu te poslusati za naslov... :D

Procitao sam one savete. Ali mislim da mi je sada bolje da macka promeni dom bas dok je lepse vreme, jer je malo zimogroziva :mrgreen: pa da se na vreme aklimatizuje ako ode u kucu/dvoriste.
 

Back
Top