MALI OGLASI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Ja bas resio da malo osvezim forumske igrarije sa nekim novim neistrosenim igricama koje ne spadaju u grupu ... napisi samo jednu rec i ostani ziv... mada vecina (pa i ja ali samo ponekad) najvise voli da igra bas takve :) medjutim ima i onih koji vole malo da se potrude i skucaju bar par recenica :D Znaci ovo je jedna zabavna igrica tipa malih oglasa i ima samo par pravila :

Vi nesto nudite... poklanjate, prodajete, menjate, iznajmljujete... bilo sta sto vam padne napamet, naravno kao i uvek u granicama elementarne pristojnosti . Mozete ali i ne morate napisati neko obrazlozenje uz vasu ponudu!

Osoba koja postuje ispod vas obavezno odgovara na vas oglas i to prihvatanjem ili odbijanjem vase ponude ali uz obavezno obrazlozenje i za prihvatanje i za odbijanje ponude i posle toga postavlja svoj mali oglas... i tako u krug :)

Primer:

Prodajem polovne Nike patike broj 47 (zato sto su mi porasle noge i sad nosim broj 49) bez pertli (pojelo ih kuce) ... moze i zamena za bilo sta :)

Odgovor (uz prihvatanje) :

Kupljeno... bas mi se omacila macka pre neki dan... super ce mi posluziti da u njih smestim macice :)

ili

Odgovor (uz odbijanje) :

Ma idi begaj... broj 47... neka hvala, ne trebaju mi camci :)

... i zatim se postavlja novi mali oglas...

Aj, jel hoce neko da probamo, mozda i ne ispadne tako losa igrica!
 
Poslednja izmena:
:hahaha: imam jednu komsinicu, nema optiku ali ima oko 95 kila a mozda i malo vise (velika macka, zar ne... a ti i nisi napisao da hoces neku malu :D ) pitacu je sutra da li pristaje da je menjam za optickog misa, pa ako pristane...tvoja je :hahaha:


Prodajem peglu, masinu za sudove i ves masinu... sad imam zenu ona mi menja sve to :D

.
 
ahaaa... a ti bi jedno mlado i novo prasence za tamo neke polovne pa jos omatorele knjige ... e pa draga moja tehduduk, nece moci ove noci :D ne me zanima :)

Prodajem neotkriveni klon nalog na Krstarici... malo koriscen, nebanovan, nekaznjavan, nema cak ni jedno C1, muski nik, lepo ime - lako se pamti ... moze i zamena za picu i pivo :)
 
Ja bih ga (ako može) zamenio za jedan moj pun, ovde ispred zgrade što smrdi ko u poljski wc...

Prodajem polovni ventilator, marke KENO® sa 3 brzine.Cena po dogovoru (od 5evra pa ↑).
 
Poslednja izmena:
U breee al ste vi jesni i pisni...pa koliko komada prasici izedete za jedn rucak...nemam prasice ali imam jednog macka, utovio se kao da je svinjce :eek:

Prodajem maglu... moze zamena za dva zraka sunca !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top