Kljucaonica
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Kljucaonica

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Podrazumevano Kljucaonica

Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
    Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
    Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
    Uplasila sam se i pobegla. Sada mi se sve vraca kao flesbek. Sta da radim?
    Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu?
    Poslednji put ažurirao/la Violetna : 29.05.2010. u 00:46 Razlog: neadekvatni relig. sadržaji
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kljucaonica

kako te be ne mrzi tolko da kenjjaš...

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Moderna Pevacica Pogledaj poruku
    Kao flesh bekovi mi se vracaju slike mog lepog detinjstva. Isla sam u nekoliko skola i sve su iste. Veceras, posle super izleta sa mojim deckom, sam se istusirala. Veoma sam se zagrejala, pa sam zelela sebe malo da rashladim i osvezim. Prvo sam pustila toplu vodi i pocela sam mojom rozom pufnicom polako da utrljavam gel za tusiranje sa mirisom jagode. Najpre grudi, stomak, pa bedra. POlako sam rashladjivala vodu i osetila sam cak kako se jezim, koliko je bila hladna, a para je pocela polako da se razilazi. U jednom trenutku sam se setila moje najbolje drugarice Sarlote i Gvida.
    Bio je simpatican, imao je oko 35 godina. Italijan, imao je bradicu, a ona crna odeća mu je tako lepo stajala. Osisanog temena, bio je veoma seksi. Ja sam po prirodi naivna devojcica, pa me je nerviralo sto me uzima u krilo i sto misavetuje da nosim kratke teget suknjice, malo uze, iako su sve devojcice nosile kairane. On mi je rekao da od mene ocekuje da budem primerna u svakom pogledu.
    Jedne veceri me je Sarlota pozvala da se prosetamo i tada mi je rekla da se Gvido kupa. Usle smo u njegovu sobu i ona je odmah otrcala da gleda kroz kljucaonicu. Pozvala je meni i ja sam gvirnula, neznajuci sta je to. Kroz kljucaonicu sam videla Gvida golog, dlakavog, jakog i krupnog sa bratom Oskarom. Obojica su bili seksi i goli. Bilo mi je neprijatno. Oni su jedan drugom trljali ledja. Gvido je bas uzivao. Videla sam jos nesto....
    Da li ste i vi nekog posmatrali kroz kljucaonicu??
    ts...ts...čime se ti baviš...
    Poslednji put ažurirao/la Violetna : 29.05.2010. u 00:28
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Zainteresovan član LatinoDancer (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    37

Kako devojka zabada

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

jest
    ukijevci
    otluchili da ovekoveche i aminuju
    seksualne veze izmedju oca sina majke sestre
    svih mogucih sto prvijih rodjaka
    shta ovo bi? verovatno neka vrsta reakcije na nervnoj bazi.

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio struja Pogledaj poruku
    jest
    ukijevci
    otluchili da ovekoveche i aminuju
    seksualne veze izmedju oca sina majke sestre
    svih mogucih sto prvijih rodjaka
    uh da... pročitala sam Ime:  52.gif
Pregleda: 94
Veličina:  2,2 KB
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

ja sam se najezio
    jesam
    ova pevaljka ultra produktivna
    shta ovo bi? verovatno neka vrsta reakcije na nervnoj bazi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

ja sam posmatrao moju uciteljicu francuskog. inace uopste ne znam francuski, bio sam dekoncentrisan dok sam ga ucio, pa nista nisam naucio. naravno, dekoncentrisan njenom lepotom. uciteljica francuskog je bila rasna udata zena od 38 godina, imala je banana sise i veliku siroku patkastu guzu, a svu tu masu drzale su mocne, masivne butine. imala je cudan akcenat i hrapav glas, pokreti su joj bili medni i vrcavi kao da su iz same srzi njenog bica dopirale neke seks pulsacije. pulsirala je na seks. seks, seks, seks.
    jednom sam bio sam u stanu a ona je dosla da mi odrzi casove. bio je vrlo hladan, kisovit dan. volim kisu ali je nisam prizeljkivao tog dana, jer bi uciteljica dosla do grla zakopcana. zazvonila je, ja sam joj otvorio, kad ono iznenadjenje-ispred mene je stajala moja uciteljica francuskog, vidno besna, sva mokra i blatnjava od glave do pete...sve je na njoj bilo slepljeno i svaka njena oblina se ocrtavala, bila je sva rascupana i delovalo je nekako divlje, zivotinjski seksi. rekla je kratko da je imala nezgodu i zamolila me da se istusira i ako mogu da joj pozajmim neke stvari od moje mame. ja sam samo rekao: "da, naravno, jeste dobro, hocete li caj ?" ona me je pogledala nekako medeno i lagano me stipnula za uvo i rekla:"da duso, hvala ti, divan si, moze jedna soljica." rekla je to na francuskom sa tim svojim cudnim akcentom i hrapavim glasom. iako uopste ne znam francuski bio sam ubedjen da je upravo to rekla. samo sam ponavljao u sebi divan si, divan si, divan si...dok sam kuvao caj cuo sam kako je pocela da se tusira. nesto je u meni proradilo, morao sam da je vidim...na prstima sam dosao do vrata kupatila, srce mi je divljacki udaralo, sagnuo sam se, priblizio kljucaonici-kad ono LEPOTA, BOGINJA !!! bila je okrenuta ledjima i nista lepse u zivotu nisam video, necu ni da pokusam da opisem svoja osecanja i divljenje, jer su reci suvise bedne da bi dale valjan opis...ali ocekivalo me je jos jedno iznenadjenje koje mi je podarilo jedan dozivotni izvor uzbudjenja...lagano se okrenula i video sam najdlakavije zensko medjunozje(najdlakvije-poredeci sa brojnim zenama sa kojima sam do danas bio), tako gusto i kovrdzavo da je delovalo skoro nestvarno...trljala je medjunozje besno i agresivno jer se tu skupilo najvise prljavstine i blata, bio sam kao hipnotisan, osetio sam kako mi curi pljuvacka sa ugla usana...

od tada ekstremna dlakavica je jedan od mojih najjacih fetisa...
    Poslednji put ažurirao/la specop : 28.05.2010. u 23:39

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

plačem
    Carpe noctem.

Poznat
    Učlanjen
    11.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Bole me oci,ne mogu da citam o cemu je rec?

gost 225318 nije na forumu
    ukusi su različiti-reče djavo i sede u koprive
    Ističe se
    Učlanjen
    27.04.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

*** ovde se pišu romani...ja za to nemam materijala

Elita
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Paranormalna Pogledaj poruku

Hvala
    Molim, a na cemu?

Beban, napolje!

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Neko je izbacio veoma bitne delove, a to su, da su monsinjor Gvido i brat Oskar bili svestenici u mojoj skoli. Ovi flesbekovi mi se vracaju pod uticajem ovih novih prica o seksualnom zlostavljanju u Nemackoj. Molim Vas, da se ovo ne ignorise.

Beban, napolje!

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Da li su te zlostavljali?
    Everythings Ruined

Primećen član
    Učlanjen
    29.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mr. Hard Pogledaj poruku
    Izgleda da jesu, još uvek je nevina od stresa

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Uhh... pa od stresa može da joj pukne lastika
    Everythings Ruined

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

nego jeli sundjer bio bas grub kada te je uplasio?
    bezati od kupatila je prvi i najuocljiviji simptom "psihoza sapun de la kita u blizini gvidine guze" skraceno poznatom "rasomonisanje"...

imam telefone finih ucenih ljudi koji ce ti MP pomoci da odagnas strah.

p.s. cak su potomci cuvenog John C. Holmsa cuvenog "psihologa"

Srdacno

tvoj y.
    ima jedno SRCE...+ 2 ...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    ts...ts...čime se ti baviš...
    Tako ti je to kada su dostupne beleske, samo ih treba prekucati i eto teme...

Poznat
    Učlanjen
    11.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

To je ista skola,ali sa vise ulaza

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio Sillver Pogledaj poruku
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaahahah ahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahah ahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhaha haahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahaha hahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahaha hahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahh ahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahah aahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahah hahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaa hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaa hahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahah ahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahah haahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahaha haahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahh ahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaaha hahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaah ahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahah ahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhah ahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaah ahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahaha haahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaa hahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahaha hahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaaha hhahahaahhahhaahahahahahahaa
    Carpe noctem.

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Citat Original postavio schatje Pogledaj poruku
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaahahah ahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahah ahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhaha haahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahaha hahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahaha hahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahh ahhaahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahah aahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahah hahaahahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaa hahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaa hahahhaahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahah ahahahaahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahah haahhahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahaha haahahahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahaahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahh ahaahahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaaha hahahahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aahahahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaah ahhahahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahah ahahahahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahah ahaahahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhah ahahahaahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahaha hahaahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaah ahahahahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahaha haahahhahahaahhahhaahahahahahahaahahahahahahahahaa hahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahaha hahahahahahahahhahaahahahhaahhahaahahhahahahahaaha hhahahaahhahhaahahahahahahaa
    kako te nije mrzelo..mislim da ovaj smajli zamenjuje sve to..""

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio Hedonista Pogledaj poruku
    kako te nije mrzelo..mislim da ovaj smajli zamenjuje sve to..""
    long live copy paste
    Carpe noctem.

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Mr. Hard Pogledaj poruku

Pa, recimo da jesu. Ipak, bolje da kazem seksualno uznemiravali, posto sam pravoslavka, pa su malo vodili racuna, kada im kazem: "Ne!"

Beban, napolje!

Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Sillver Pogledaj poruku
    Ne. Skole su razlicite. Neke su privatne, koje drze privatne osobe, a neke su crkvene, vecinom sam isla u rimokatolicke, a bila sam i u par protestantskih.

Beban, napolje!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •