Kina uz Juznu Koreju
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kina uz Juznu Koreju

Ističe se DeDa (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Kina uz Juznu Koreju

Kina neće štititi bilo koga ko je odgovoran za potapanje južnokorejskog broda "Čeonan" 26. aprila, izjavio je kineski premijer Ven Điabao nakon sastanka sa predsednikom Južne Koreje Lijem Mjungom Bakom u Seulu, preneo je "Telegraf".

Južna Koreja krivi severnog suseda za potapanje svog ratnog broda, usled čega je poginulo 46 mornara, od 104 članova posade.

Kineski premijer je poručio da će Kina odlučiti o svojoj poziciji u sporu "pravedno", nakon što vlasti zemlje pregledaju rezultate međunarodne istrage.

"Kineska vlada će detaljno pregledati rezultate međunarodnih istraga i ozbiljno razmotriti reakcije zemalja uključenih u spor", rekao je Ven u Plavoj kući, dan uoči trodnevnog samita na kome će učestvovati i japanski premijer Jukio Hatojama.

"Onda će (Kina) zauzeti svoj stav o sporu na objektivan i pravičan način. Prema rezultatima istrage, Kina neće štititi nikoga", dodao je on.

http://forum.krstarica.com/newthread.php?do=newthread&f=125

Neki su proteklih dana pokushavali da proguraju temu o tome kako ce Kina da stane uz Severnu Koreju, ne bi li toboze naudila Amerikancima u sluchaju sukoba izmedju dve Koreje. Kina kaze drugachije, a vi?

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Kina uz Juznu Koreju

uplašila se Kina da je Ameri ne samelju...Ja mislim da je Amerika potopila taj brod da bi smestila severnjacima i da sa južnjacima zajedno sruše našeg drugara Kim Il Džonga...

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Podrazumevano Re: Kina uz Juznu Koreju

Citat Original postavio Janika B Pogledaj poruku
    uplašila se Kina da je Ameri ne samelju...Ja mislim da je Amerika potopila taj brod da bi smestila severnjacima i da sa južnjacima zajedno sruše našeg drugara Kim Il Džonga...
    ma bole njih q..rac za tog idiota. amerima treba novi rat kako bi svoj vojni budzet popeli za jos koju milijardu. ...................
    cini mi se da ce oni kim dzonga svrgnuti sa vlasti ako ne napadne juznu koreju jer amerima ne treba saveznik koji nece da pravi ratove.

Slične teme

1. Da li neko želi u Južnu Ameriku?
    Autor memeto u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.06.2017., 15:47
  2. Lov i ribolov u Juznu moravu
    Autor DON u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.08.2010., 17:01
  3. Plasman robe za juznu Srbiju
    Autor SkySpirit u forumu Ekonomija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.04.2010., 20:51
  4. RSK priznala Abhaziju i Južnu Osetiju
    Autor Homoljac u forumu Politika
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 16.05.2009., 22:02
  5. A zasto ne bismo pratili i Juznu Afriku???
    Autor KOWYNUXX u forumu Fudbal
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 23.12.2005., 23:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •