Psihopata i cudoviste

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
MENI SE ZELUDAC OKRENUO OD OVOG SNIMKA. VIDEO SAM GA SAMO JEDNOM I NE ZELIM DA GA VIDIM IKAD VISE, A OVOM CUDOVISTU SA SNIMKA ZELIM DA GORI U VECNOM PAKLU. NADAM SE DA BOG POSTOJI I DA GLEDA OVO I DA CE SE OVAKVIMA *AJEBATI MILE MAMICE. PROKLET DA JE.


 
Sta je, pao ti secer?Postoji li bilo kakvo negativno desavanje, a da za isto nije kriv rahmetli Milosevic:D
Ti moras kroz bilo kakvu temu da provuces Milosevica.Eno i za naftnu havariju u Golfskom zalivu, kriv je rahmetli Milosevic! Jel ti sada lakse?

U pravu si. Moram priznati da sam se previse uznemirila gledajuci ovaj snimak, a shodno godinama mladica prvo sto mi je palo na pamet je da je odrastao u '90-tim. Ali, u pravu si, nisu svi psihopate koji su rasli tih godina.

I tacno, pao mi je secer.

I, ne, naravno, ne mislim da je Milosevic kriv i za mrlju u Atlantiku.
 
Proklet da je pshopata jedna..,budala jedna bolesna,degenerik bolesni.........:besna:
Jooooj sta bih mu ja uradila....pa kako da budem mirna posle ovakvog snimka!:rtfm:
Takvog bolesnika treba odmah iza brave...Sta je ovo? Zar je ovaj poremecen spermatozoid(jadni mu roditelji) na slobodi?:dontunderstand:
Joos on to snimaa...Glavu bi:besna: mu snimila...
 
U pravu si. Moram priznati da sam se previse uznemirila gledajuci ovaj snimak, a shodno godinama mladica prvo sto mi je palo na pamet je da je odrastao u '90-tim. Ali, u pravu si, nisu svi psihopate koji su rasli tih godina.

I tacno, pao mi je secer.

I, ne, naravno, ne mislim da je Milosevic kriv i za mrlju u Atlantiku.

Bas tako.Stvar je u roditeljima, ili je neka genetska greska.Ako su roditelji radili sa detetom ovako nesto je nezamislivo .Pa cak i da odrasta u vreme ratova,sankcija,haosa.
Ako je dete prepusteno ulici,eto kretena cas posla koje ce mozda i njih sutra ovako napenaliti.
Lik je za psihijatriju
 
Ко има воље нека достави снимак тужилаштву или друштвима за заштиту животиња.
То је последица лоших закона(и система "образовања") који не кажњавају,него благим казнама подстичу иживљавање.

Што се тиче психопате са снимка,с њим по кратком поступку(као и са силоватељима и убицама),јер је то тотално поремећен ум који је јако опасан по околину.

ПС
Може и преко интернета да се достави снимак одговарајућим НВО,па да се психопата пронађе,казни и лечи.
 
Poslednja izmena:

Back
Top