Komp otvara programe u nero burning rom-u.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.734
Ovako.
Ne sve, ali mnoge programe kad skidam preko utorrenta ili bilo kog drugog sajta moj komp otvara u nero burning rom-u sto je sasvim glupo i nelogicno.....
Kad kliknem na taj program koji ima ikonicu nero burning roma pojavi mi se ono sa greskom..Znate..Dont send i to....

Sta to treba da ispravim da bi mi se program koji skinem otvarao normalno u odgovarajucem folderu.......
 
То је тзв. "file associations" проблем и најчешће га изазивају вируси, у ствари последица је вирусне инфекције (тренутне или неке пређашње). То што ти имаш ав не значи да те он 100% и штити од инфекције. Значи, скенирај комп за сваки случај и Мalwarebyts-om.

И коју екстензију имају ти фајлови... .exe?... или неку другу?
 
То је тзв. "file associations" проблем и најчешће га изазивају вируси, у ствари последица је вирусне инфекције (тренутне или неке пређашње). То што ти имаш ав не значи да те он 100% и штити од инфекције. Значи, скенирај комп за сваки случај и Мalwarebyts-om.

И коју екстензију имају ти фајлови... .exe?... или неку другу?

Ok.......Malwarebyts.....Sta je to?
Ako je to neki program zaboravite, mrzi me da ga sada skidam...........

Moguce...
Ma otkud ja znam sta imaju, sve ono sto sam pokusao da downladujem pa sto nije ja sam brisao iz download kofe.....
Ne mogu sad da nalazim po sajtovima.....
Najcesce to su sa torrenta i to je to sto znam da kazem.........
 
Zato sto nisam siguran da li tacno znaju u cemu je problem i da li pricaju gluposti ili znaju nesto.........Ili su on koji mi upadnu u kompjuter i rovare po njemu.

Evo kako izgleda.Skinuo sam igricu serious sam the first encounter.Slika dobijena uz igricu ima ikonicu nero burning rom-a.Sama igrica, ili njen glavni deo namestena je u nekom 'bin".
Cekajte za sliku, da se uploaduje.....
 
Evo i slike:
newpicture3.png
 
Zato sto nisam siguran da li tacno znaju u cemu je problem i da li pricaju gluposti ili znaju nesto.........Ili su on koji mi upadnu u kompjuter i rovare po njemu.

Evo kako izgleda.Skinuo sam igricu serious sam the first encounter.Slika dobijena uz igricu ima ikonicu nero burning rom-a.Sama igrica, ili njen glavni deo namestena je u nekom 'bin".
Cekajte za sliku, da se uploaduje.....
:lol:
Bači IP ovde da vidimo šta može da se uradi:D
Ko reskira profitira:ok::)
 
Zato sto nisam siguran da li tacno znaju u cemu je problem i da li pricaju gluposti ili znaju nesto.........Ili su on koji mi upadnu u kompjuter i rovare po njemu.

Evo kako izgleda.Skinuo sam igricu serious sam the first encounter.Slika dobijena uz igricu ima ikonicu nero burning rom-a.Sama igrica, ili njen glavni deo namestena je u nekom 'bin".
Cekajte za sliku, da se uploaduje.....
Ако мислиш да људи овде причају глупости и да те захебавају, не знам што онда тражиш помоћ уопште кад никоме не верујеш?!

НЕМАШ ти НИКАКАВ проблем, јер слика све говори. Тај BIN фајл је тзв. имиџ фајл и зато ти отвара НЕРО јер је он преузео те фајлове када си га инсталирао, значи он је "одговоран" за ту врсту фајлова. Те фајлове треба нарезати на ЦД или их отворити у виртуелном ЦД РОМ-у.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top