Muskarci pitaju, zene odgovaraju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crveni oblak

Elita
Poruka
19.115
Primetila sam da tema sa obrnutim naslovom na pf Muskarci daje dosta zanimljivih zapazanja i da slicna tema nedostaje na ovom pf-u te se ovde otvara milion neki temica sa kojekakvim pitanjcima i nijedna nema svoju tezhinu i duzhinu, tj. ne daju konkretne i koncizne odgovore na pitanja.

'Ajte muski, izvolite pitati, a mi cemo se preispitati.:)

ps. Ako ih nista ne zanima o zenama, modovi mogu slobodno da izbrisu temu mada ne bih rekla da je tako na osnovu tema na njihovom podforumu.:neutral:
 
evo jedno pitanjce...
mene dakle interesuje zashto zhene troshe toliko para i vremena na frizere,kreme,shminku,brushaltere koje povecavaju ili dizhu sise,steznike i koje-kakve nebuloze,kad je to sve lazh i ulepshavanje ruzhne stvarnosti,a sa druge strane "cene i trazhe iskrenost"?ko je ovde lud???i shta se deshava kad se skine,pa od sisa ni s,ili pochne da curi na sve strane,neshto chega "nije bilo"!?dakle?!
 
evo jedno pitanjce...
mene dakle interesuje zashto zhene troshe toliko para i vremena na frizere,kreme,shminku,brushaltere koje povecavaju ili dizhu sise,steznike i koje-kakve nebuloze,kad je to sve lazh i ulepshavanje ruzhne stvarnosti,a sa druge strane "cene i trazhe iskrenost"?ko je ovde lud???i shta se deshava kad se skine,pa od sisa ni s,ili pochne da curi na sve strane,neshto chega "nije bilo"!?dakle?!

ovo nije moj resor..pitajte koleginicu:zcepanje:
 
Zasto u kaficu uvek idete sa drugaricom u wc?
Zasto ne same?

Meni lično ne smeta da idem sama, ali drugarica je tu npr:
- da pridrži tašnu, jaknu...
- da stoji pred vratima ako ne mogu da se zatvore
- da pravi društvo u redu koji je uvek ogroman u ženskom wc-u
- ako postoji potreba da se iskomentariše društvo za stolom ili napravi dalji plan za veče koji ne moraju svi da znaju
- ....ne znam da li ima još nešto.
 
Da li namerno ili podsvesno izazivate sve redom muskarece koji su vam interesantni. Narocito me interesuje zasto i udate zene kad im se nadje neki zanimljiv muskarac u blizini odmah salju signale zainteresovanosti iako je ocigledno da ne postoji nikakva 'sansa'? Da li je u pitanju stvarno neki, bilo kakav interes, ili je to samo utrka za jos jednim reckom na kaisu?

:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top