Majka podvodila decu pedofilu???
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Majka podvodila decu pedofilu???

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Podrazumevano Majka podvodila decu pedofilu???

ŠABAC 28. 05. 2010

PRESS

UŽAS U ŠAPCU! Majka podvodila decu pedofilu!

Slobodan Jovanović (59) iz Šapva uhapšen je zbog sumnje da je godinu dana zlostavljao šestogodišnjeg dečaka i trogodišnju devojčicu! Pored Jovanovića uhapšena je i B. J. (42), majka zlostavljane dece koja se sumnjiči da je od Jovanovića za to dobijala novac!

Slobodan Jovanović se tereti da je tokom proteklih godinu dana, fizički i seksualno zlostavljao sina i kćerku B. J., tako što je decu odvodio u svoju kuću u okolini Šapca, gde se seksu-alno iživljavao nad njima!

- Majka je, kako se sumnja, imala saznanja o zlostavljanju svoje maloletne dece. Međutim, ona o tome nije obavestila nadležne organe, jer je od Jovanovića dobijala novac - navodi se u jučerašnjem saopštenju policije.

Po obavljenom lekarskom pregledu deca su zbrinuta na pedijatrijskom odeljenju bolnice u Šapcu.

-Dečak je imao vidne povrede od seksualnog zlostavljanja! Lekari su bili šokirani kada su videli šta je monstrum radio sa mališanom. Njegova sestra takođe je pregledana i zbrinuta. Deca će najverovatnije biti prebačena u Beograd, jer u Šapcu nema uslova za dalje lečenje zlostavljane dece - kaže za Press izvor blizak istrazi.

Osumnjičeni Jovanović i majka zlostavljene dece su uz krivičnu prijavu privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Šapcu.

- Jovanović je sinoć saslušan kod istražnog sudije, kao i majka mališana. Razgovor je trajao nekoliko sati. Za sada nema informacija šta su rekli sudiji - kaže naš izvor.

Policija je juče otkrila još jedan slučaj pedofilije! Protiv Feldija J. (52) iz Kikinde policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je seksualno zlostavljao dve maloletne sestričine, koje su mu poverene na staranje.

- Deca Feldijeve sestre su od januara 2009. godine, uz saglasnost roditelja i Centra za socijalni rad, živela sa ujakom i babom, zbog nemogućnosti roditelja da se o njima staraju. Osumnjičeni je zloupotrebio ukazano poverenje, jer se nedolično i nemoralno ponašao prema devojčicama, navodi se u saopštenju policije.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/119334/U%C5%BDAS+U+%C5%A0APCU!+Majka+podvodila+decu+pedofilu!.html

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Majka podvodila decu pedofilu???

smrtna kazna treba da se ponovo vrati u nase pravosudje,pod hitno

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Brza smrt je milost za takve.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Ako nešto u ovom trenutku želim to je pola sata nasamo sa tom "majkom". Aaaaaa kakvog ološa ima na ovom svetu!

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Njoj oduzeti roditeljsko pravo,a time i decu.A kazniti ih najstrože moguće.

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

gde je sada onaj pametnjakovic koji je mene proglasio bolesnim jer imam neopisivu zelju da ovu gamad mucim na najgori nacin!!!
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

a sta drugo covek moze da pozeli takvim bolesnicima?
    stvarno,covek prosto ne zna sta bi tacno bilo ....prikladno da se uradi ovakvim nakazama.

al mi mozemo da se zgrazavamo koliko hocemo,.....dzaba.

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tsuymish Pogledaj poruku
    ŠABAC 28. 05. 2010

PRESS

UŽAS U ŠAPCU! Majka podvodila decu pedofilu!

Slobodan Jovanović (59) iz Šapva uhapšen je zbog sumnje da je godinu dana zlostavljao šestogodišnjeg dečaka i trogodišnju devojčicu! Pored Jovanovića uhapšena je i B. J. (42), majka zlostavljane dece koja se sumnjiči da je od Jovanovića za to dobijala novac!

Slobodan Jovanović se tereti da je tokom proteklih godinu dana, fizički i seksualno zlostavljao sina i kćerku B. J., tako što je decu odvodio u svoju kuću u okolini Šapca, gde se seksu-alno iživljavao nad njima!

- Majka je, kako se sumnja, imala saznanja o zlostavljanju svoje maloletne dece. Međutim, ona o tome nije obavestila nadležne organe, jer je od Jovanovića dobijala novac - navodi se u jučerašnjem saopštenju policije.

Po obavljenom lekarskom pregledu deca su zbrinuta na pedijatrijskom odeljenju bolnice u Šapcu.

-Dečak je imao vidne povrede od seksualnog zlostavljanja! Lekari su bili šokirani kada su videli šta je monstrum radio sa mališanom. Njegova sestra takođe je pregledana i zbrinuta. Deca će najverovatnije biti prebačena u Beograd, jer u Šapcu nema uslova za dalje lečenje zlostavljane dece - kaže za Press izvor blizak istrazi.

Osumnjičeni Jovanović i majka zlostavljene dece su uz krivičnu prijavu privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Šapcu.

- Jovanović je sinoć saslušan kod istražnog sudije, kao i majka mališana. Razgovor je trajao nekoliko sati. Za sada nema informacija šta su rekli sudiji - kaže naš izvor.

Policija je juče otkrila još jedan slučaj pedofilije! Protiv Feldija J. (52) iz Kikinde policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je seksualno zlostavljao dve maloletne sestričine, koje su mu poverene na staranje.

- Deca Feldijeve sestre su od januara 2009. godine, uz saglasnost roditelja i Centra za socijalni rad, živela sa ujakom i babom, zbog nemogućnosti roditelja da se o njima staraju. Osumnjičeni je zloupotrebio ukazano poverenje, jer se nedolično i nemoralno ponašao prema devojčicama, navodi se u saopštenju policije.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/119334/U%C5%BDAS+U+%C5%A0APCU!+Majka+podvodila+decu+pedofilu!.html

Kao što rekoh - ŠABAC: Indiskretno i bez predrasuda
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14040830&postcount=19

Usput, ovim ne treba da se bavimo mi već službe koje primaju dobru platu - policija i socijalni rad, psihijatrijske ustanove.

Dnevni listovi treba da pišu o firmama koje rade, o naporima gradjana kako da Srbija bude bolja i da obelodanjuje lopovluke političara čisto da im to bude reklama za izbore.
    Ovo su privatne stvari, znate... a možda bi Ministarstvo kulture trebalo da opravda svoje postojanje?

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    A šta su ti sudije krive?

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Pročitala sam samo prva dva pasusa i več me neka mučnina uhvatila od popizda..kad vidim ko je sve roditelj i kakvih idiota ima....msm jedan normalan mozak to ne može da izrezonuje....ne znam koja bi im se kazna za tako nešto i može izreći jer su dva života uništena u samom startu...mamu im hebem idiotsku i bolesnu!
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Elita Navar (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

toga ce biti sve vise i vise..na zalost

Iskusan joiv (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    136

Citat Original postavio Banjski_Švaler Pogledaj poruku
    Kao što rekoh - ŠABAC: Indiskretno i bez predrasuda
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14040830&postcount=19

Usput, ovim ne treba da se bavimo mi već službe koje primaju dobru platu - policija i socijalni rad, psihijatrijske ustanove.

Dnevni listovi treba da pišu o firmama koje rade, o naporima gradjana kako da Srbija bude bolja i da obelodanjuje lopovluke političara čisto da im to bude reklama za izbore.
    Ovo su privatne stvari, znate... a možda bi Ministarstvo kulture trebalo da opravda svoje postojanje?
    Treba svi da se bavimo ovim jer ako se mi svi zajedno ne borimo protiv ovakvih stvari, ko ce primetiti da se sve to desava... najlakse je okrenuti glavu i reci da je neko nadlezan za to. Meni moje ljudsko ne dozvoljava da okrecem glavu i mislim o tome kao o stvarima koje me se ne ticu, na taj nacin samo pokazujem otvoren put za ovakve bolesne osobe. Veruj mi da se socijalna sluzba ne bavi ovim stvarima dok ne dodje tuk na luk, mala je to institucija... ili im je mala para da bi svoje ruke gurali u prasnjave i napacene zivote svih bespomocnih klinaca
    Ne mozes biti ono sto nisi, niti pobeci od onog sto si

Slične teme

1. kad majka odvoji decu od oca...
    Autor ariela u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 16.01.2007., 19:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •