Niko nema pravo da nam zabrani ulazak na Kosovo!

Halix

Elita
Poruka
16.206
Niko nema pravo da nam zabrani ulazak na Kosovo

BEOGRAD 27. 05. 2010

Tanjug

Niko nema prava da zabranjuje dolazak građanima Srbije na prostor Kosova i Metohije, rekao je danas predsednik Srbije Boris Tadić

Tadić je novinarima u pauzi 14. Kongresa Saveza samostalnih sindikata Srbije rekao da će vlasti Srbije razgovarati sa predstavnicima EULEKS-a i drugih međunarodnih institucija o odluci Misije EU da Kosovska policijska služba kontrolise da li delegacije iz Srbije na Kosmetu borave ovlašćeno ili ne.
"Srbija se suočava sa realnim iskušenjima na Kosovu i Metohiji i niko u Srbiji nema iluziju da to nije tako, ali mi ćemo nastaviti našu borbu svim legitimnim sredstvima u medsunarodnim institucijama i nećemo odustati ni po koju cenu" rekao je Tadić odgovarajući na pitanja novinara.
On je naglasio da se Srbija pokazala konstruktivnim međunarodnim činiocem i zbog toga ima i regionalnu i međunarodnu reputaciju danas "za razliku od 90-ih godina", ali to ne znači da će odustati od svojih ideja i dodao da to ističe u svim međunarodnim poslenicima u razgovoru.
.
http://pressonline.rs/sr/vesti/vest...ma+pravo+da+nam+zabrani+ulazak+na+Kosovo.html
 
kakav majmun umesto da zauzme sever vojno i da pusti ostatak teritorije Sipcima ili da pusti sve njima i da pomogne tom narodu on ga tupi! Dole ce biti sve gore i teze ljudima,msm sta on moze da uradi i da promeni? Nista,nesposoban je za zivot,a Kosovo postaje drzava to je vec svima jasno a on filozofira i prodaje maglu ljudima zarad par procenata glasova!
 
kakav majmun umesto da zauzme sever vojno i da pusti ostatak teritorije Sipcima ili da pusti sve njima i da pomogne tom narodu on ga tupi! Dole ce biti sve gore i teze ljudima,msm sta on moze da uradi i da promeni? Nista,nesposoban je za zivot,a Kosovo postaje drzava to je vec svima jasno a on filozofira i prodaje maglu ljudima zarad par procenata glasova!

Pa da vas ponovo izbombarduju dok se ne povucete?

Malo li ti je bilo?

Mislis da bi se sada stideli i suzdrzavali?
 
kakav majmun umesto da zauzme sever vojno i da pusti ostatak teritorije Sipcima ili da pusti sve njima i da pomogne tom narodu on ga tupi! Dole ce biti sve gore i teze ljudima,msm sta on moze da uradi i da promeni? Nista,nesposoban je za zivot,a Kosovo postaje drzava to je vec svima jasno a on filozofira i prodaje maglu ljudima zarad par procenata glasova!

sto samo sever,treba zauzeti sve gde je nas narod,dati planove Natou gde i kad i kako ulazimo,cela vlada u nato da pokaze da mi nismo u ratu sa njima..............
 
kakav majmun umesto da zauzme sever vojno i da pusti ostatak teritorije Sipcima ili da pusti sve njima i da pomogne tom narodu on ga tupi! Dole ce biti sve gore i teze ljudima,msm sta on moze da uradi i da promeni? Nista,nesposoban je za zivot,a Kosovo postaje drzava to je vec svima jasno a on filozofira i prodaje maglu ljudima zarad par procenata glasova!

Procitah samo prvu recenicu...nastavak nije potreban ni da citam....
 
Niko nema prava da zabranjuje dolazak građanima Srbije na prostor Kosova i Metohije, rekao je danas predsednik Srbije Boris Tadić

Interesantni izlivi nacionalizma. Pogotovo ako se zna da isti posecuje Kim svake prestupne i uz naravno dozvolu Fejta sa kojim je srdacan prijatelj.

"Srbija se suočava sa realnim iskušenjima na Kosovu i Metohiji i niko u Srbiji nema iluziju da to nije tako, ali mi ćemo nastaviti našu borbu svim legitimnim sredstvima u medsunarodnim institucijama i nećemo odustati ni po koju cenu" rekao je Tadić odgovarajući na pitanja novinara.

Politika deklarativnih ne konkretnih ciljeva. Ne radi to odavno.

On je naglasio da se Srbija pokazala konstruktivnim međunarodnim činiocem i zbog toga ima i regionalnu i međunarodnu reputaciju danas "za razliku od 90-ih godina",

Ako veruje u ispravnost svojih principa cemu takvi autogolovi sa pominjanjem slobicevske promasene politike, kad ionako nastavlja kontinuitet takve politike doduse sa suzenim manevarskim prostorom.
 
Dosta muslimanskih zemalja u svijetu podrzava Srbiju oko pitanja Kosova.Azerbejdzan je medju prvima koji je odbranio Srbiju u medjunarodnom sudu u Hagu.Onda je tu Mali koji ima 100% muslimana crnaca, kojima bih rado da sestru, znaci Mali podrzava Srbiju.Eto vidite nemojte poslije reci da su muslimani primitivni.
 
Dosta muslimanskih zemalja u svijetu podrzava Srbiju oko pitanja Kosova.Azerbejdzan je medju prvima koji je odbranio Srbiju u medjunarodnom sudu u Hagu.Onda je tu Mali koji ima 100% muslimana crnaca, kojima bih rado da sestru, znaci Mali podrzava Srbiju.Eto vidite nemojte poslije reci da su muslimani primitivni.

Pa shvatili su da na Kosovu samo KORISTE religiju za postizanje ciljeva.

I Papa je to shvatio.

Inace su ateisti.
 
necu da pitam shutka, pitam tebe, posto dajes mudre predloge sta i kako treba uraditi na kosovu..sigurno imas neku opaku vojnu taktiku u glavi, igrao si total war verovatno

decko okani me se,sad ja treba da odgovaram tebi kako se skuplja vojska,opsta mobilizacija i kraj ali posto si ti najverovatnije pripadnik ldp-a tebi sledi metak u celo ili vojni sud
 
Skandalozna poruka upućena Beogradu iz prestonice Evropske unije
Srbija ne može u EU zbog Kosova

Evropski zvaničnici iz dana u dan šalju otvorene pretnje Srbiji. Najnovija stiže iz Brisela, gde je belgijski državni sekretar za evropska pitanja Olivije Šastel izričito rekao da „Srbija neće postati članica EU ako ne prizna Kosovo“.


- Od 27 država članica EU, 22 su priznale nezavisnost. Za njih će biti neprihvatljivo da Srbiji dozvole ulazak u EU s teritorijom za koju smatraju da je nezavisna država - precizirao je Šastel.
Podsetimo, desetak dana ranije, šef srpske diplomatije Vuk Jeremić rekao je da će Srbija, ako bude primorana sa bira između EU i Kosova, izabrati Kosovo.
Dušan Janjić, politički analitičar i direktor Foruma za etničke odnose, smatra da priznanje nezavisnog Kosova nije direktan uslov, već će EU tražiti da Beograd otvori tehnički dijalog i počne sa pragmatičnijom politikom prema Prištini.


- Mislim da je i u interesu Srbije da se reši problem snabdevanja električnom energijom i da počne naplata taksi za robu sa Kosova. To je ono što će EU od nas tražiti, kao i da omogućimo Albancima sa Kosova da sa svojim dokumentima putuju kroz Srbiju - objašnjava Janjić. On kaže i da su pritisci na Srbiju u poslednje vreme pojačani zato što je ocenjeno da ove godine neće biti izbora.
- Postoji u EU jak lobi koji smatra da treba tražiti da zvanični Beograd prizna nezavisno Kosovo, ali su oni u manjini. Ni Kipru to nije bio uslov, pa ne verujem da će biti nama. Preduslov za članstvo u EU je NATO, a ne priznanje Kosova, a sudeći po stavu više od polovine naših političara, oni izgleda ne žele da Srbija uđe u EU - zaključuje Janjić.
 
decko okani me se,sad ja treba da odgovaram tebi kako se skuplja vojska,opsta mobilizacija i kraj ali posto si ti najverovatnije pripadnik ldp-a tebi sledi metak u celo ili vojni sud

haha..pa pokusavali ste to do sad, koliko vec, 2,3 puta pa ste svaki put prsli..ostalo vam je samo da sanjarite o svetoj srpskoj zemlji i da secete sebi kitu,ko onaj pop iz poslovice..
 
, šef srpske diplomatije Vuk Jeremić rekao je da će Srbija, ako bude primorana sa bira između EU i Kosova, izabrati Kosovo.

on moze da bira gde ce sa svojom zenom na letovanje, a sta ce srbija izabrati to cemo videti..otkuda toj patuljastoj kreautira pravo da odredjuje sta cemo mi da izaberemo..zaneo se malo vise..ja ne znam nikoga ko bi pre izabrao mlacenje oko nekog izgubljenog kosova punog neprijateljski nastrojenih albanaca (sa saznanjem da od toga nikad nista biti nece)nego pristojan zivot u okviru EU..
 

Back
Top