Jezik brzi od pameti

Poruka
17.135
Jel vam se desilo nekad da Vam je bas bilo krivo jer Vam je jezik bio brzi od pameti :think: ?

Meni bas danas ! Donela profesorka kontrolni i jedna ucenica se zalila u vezi sa nekim zadatkom i kao prigovor je dala "Ali mi to nismo ni u skolskoj svesci radili" i ja sam u to uskocio onako iznenada i rekao "Jesmo" :neutral:

Mnogo mi je posle bilo krivo, cak sam dobio i pridiku od pojedinih drugova/drugarica i sad mi je bas krivo . A nisam imao nameru da nacinim nikakvu pakost ucenici , stvarno .

Mislim da cu se izviniti sutra toj drugarici :dash:
 
Meni je jezik uvek brzi od pameti,,,:D
Imam jednog druga iz odeljenja koji nema oca, a ja to nisam znao, i slucajno mi izletelo
Je**m ti oca u pi**u...onda mi je on rekao oca mi ne pominji, onda mi je drug rekao poginuo mu je otac, izvinuo sam mu se, i oprostio mi je....
Ali tad sam se bas glupo osecao,:rumenko: doslo mi bilo da placem :sad2:
 
retko mi se to desavalo, nista posebno...jednom, u prvoj godini, kad je biologicarka donela testove, i ja dobio prvu peticu te godine (iz biologije) i uzviknuo "tu je-bem ti mamu!!!", a ona mislila da sam njoj rek'o, pa dok sam joj objasnio da je to moja uzrecica, haos nastao...
 
Jel vam se desilo nekad da Vam je bas bilo krivo jer Vam je jezik bio brzi od pameti :think: ?

Meni bas danas ! Donela profesorka kontrolni i jedna ucenica se zalila u vezi sa nekim zadatkom i kao prigovor je dala "Ali mi to nismo ni u skolskoj svesci radili" i ja sam u to uskocio onako iznenada i rekao "Jesmo" :neutral:

Mnogo mi je posle bilo krivo, cak sam dobio i pridiku od pojedinih drugova/drugarica i sad mi je bas krivo . A nisam imao nameru da nacinim nikakvu pakost ucenici , stvarno .

Mislim da cu se izviniti sutra toj drugarici :dash:

I treba da ti daju pridike.
 
Jel vam se desilo nekad da Vam je bas bilo krivo jer Vam je jezik bio brzi od pameti :think: ?

Meni bas danas ! Donela profesorka kontrolni i jedna ucenica se zalila u vezi sa nekim zadatkom i kao prigovor je dala "Ali mi to nismo ni u skolskoj svesci radili" i ja sam u to uskocio onako iznenada i rekao "Jesmo" :neutral:

Mnogo mi je posle bilo krivo, cak sam dobio i pridiku od pojedinih drugova/drugarica i sad mi je bas krivo . A nisam imao nameru da nacinim nikakvu pakost ucenici , stvarno .

Mislim da cu se izviniti sutra toj drugarici :dash:

Retko,uglavnom kad se to desi neka psovka izleti pa me izbace sa cas :(
 
:manikir:

meni se nikad to nije desilo... samokontrola...

То је веома непријатна ствар, а може и укор да се попасе.

-Шта се то дешава?
-Шта се дешава! Дешава се то да онај тамо зајеба.ва и да ћу да га убијем од батина
-Ајде се јави педагогу!!!!! А ја уписујем у дневник
 
То је веома непријатна ствар, а може и укор да се попасе.

-Шта се то дешава?
-Шта се дешава! Дешава се то да онај тамо зајеба.ва и да ћу да га убијем од батина
-Ајде се јави педагогу!!!!! А ја уписујем у дневник

tako i jedan moj drug u 5-6 razredu ne secam se...ali on nije zbog nedostatka samokontrole, nego lik nije provalio sta govori...tuzio nekog tamo kod razredne pred celim odeljenjem i prica joj:

on: on je meni rekao "to i to", a ja sam njemu rek'o da cu da ga tuzim kod vas, a on je meni rek'o '****** te razredna'

razredna: pa dobro, ne moras bas u originalu da prenosis, kazi to malo drugacije...

on: dobro...i onda sam ja njemu rek'o da cu da ga tuzim i kod direktorke, a on je meni rek'o '****** te direktorka'

mi popadali svi...nije on bas bio cist...
 
Stevee trebalo bi da se izvinis devojci.
Meni se veoma retko desava ali sam poludela kad su moje drugarice njih 3 pobegle danas sa istorije i sad redar prijavljuje i kaze samo neke i njih ne prijavi. Pita profesorka jer su ostali tu mi kazemo da jesu i skace moj drug i kaze nisu svi i krene da nabroji nih 3.
Kaze da nije mogao da trpi da one ne budu prijavljene... A realno on tako za svakog kaze.
 

Back
Top