Hrvat sponzorira srpsku nogometnu reprezentaciju u JAR-u

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
:rotf::rotf::rotf: jel to kriza pa nema sponzora???
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etnu-reprezentaciju-srbije-na-spu/493532.aspx
SLUŽBENA voda srpske nogometne reprezentacije na Svjetskom prvenstvu je Mivela, koja je ujedno i sponzor Orlova. No, zanimljivo je kako je za distribuciju i marketing zadužena Jamnica, a tvrtka Nova sloga koja proizvodi tu "prirodnu mineralnu vodu", u sklopu je tajkunskog carstva Ivice Todorića. Valja naglasiti kako je Jamnica krajem prošle godine na hrvatsko tržište uvezla Mivelu...
Prema pisanju srpskih medija, Todorić je kupio 85 posto dionica tvrtke Nova sloga za četiri milijuna eura uz obvezu ulaganja u visini od 11 milijuna.

nego što onaj iz podravke, novi srpski vlasnik, se ne ugleda u todorića pa ne sponzorira hrvatsku repku:lol::lol::lol:
il možda nije još njegova u potpunosti.
 
kakvi su vam ostali kad je glavni omanji:hahaha:

Главни је Лав колико ја знам, а та мивела је оприлике у нивоу Ласте, рекламирају је три најгора играча репрезентације. Али није то није ни битно, битно да ће Хрватска ипак имати преставника на СП, макар и посредно. И то вољом Срба и Србије :super:
 
papuca4.jpg
 
nego što onaj iz podravke, novi srpski vlasnik, se ne ugleda u todorića pa ne sponzorira hrvatsku repku:lol::lol::lol:
il možda nije još njegova u potpunosti.

Није нико блесав да баца паре на ногометаше :mrgreen:

Тодорића боли *****, гледа где може зарадити, кад одеш у конзум, купи воду, подржи Србију, то ти Тодорић омогућио, радуј се! :mrgreen:
 
:rotf::rotf::rotf: jel to kriza pa nema sponzora???
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...etnu-reprezentaciju-srbije-na-spu/493532.aspx


nego što onaj iz podravke, novi srpski vlasnik, se ne ugleda u todorića pa ne sponzorira hrvatsku repku:lol::lol::lol:
il možda nije još njegova u potpunosti.

Tipican Hrvat.Cak i kada se radi o cisto poslovnim odnosima oni klipani vide neko takmicenje.Resio Hrvat da odresi kesu,dao dobru ponuddu,gde je problem?
Ljudi smo nismo Hrvati, posmatramo to kao poslovnu transakciju
Kada odemo na evropsko u ukrajinu 2012, platice jos vise:mrgreen:
 
Kakve veze ima sto je Hrvat ... I ja sam navijao za Hrvate da prodju dalje ... Kao i za Srbiju, Makedoniju, pre nego za tamo neke drzave kojima blizu necu nikad prici ... Inace , prica se da ce i glavni sponzor KK Partizana biti turski Efes, posto u Turskoj stupa na snagu zakon o zabrani reklamiranja alkohola u sportu, a Efes zeli i dalje da sponzorise kosarkaske klubove, najzanimljiviju su im trenutno igraci Partizana... Sto ne bi bilo lose ... Zamislite Partizan, sa Duletom Vujosevicem, prepunim Pionirom, i turskim budzetom :super:
 
Kakve veze ima sto je Hrvat ... I ja sam navijao za Hrvate da prodju dalje ... Kao i za Srbiju, Makedoniju, pre nego za tamo neke drzave kojima blizu necu nikad prici ... Inace , prica se da ce i glavni sponzor KK Partizana biti turski Efes, posto u Turskoj stupa na snagu zakon o zabrani reklamiranja alkohola u sportu, a Efes zeli i dalje da sponzorise kosarkaske klubove, najzanimljiviju su im trenutno igraci Partizana... Sto ne bi bilo lose ... Zamislite Partizan, sa Duletom Vujosevicem, prepunim Pionirom, i turskim budzetom :super:

xebiga sandzo,nashi smo..:mrgreen::per:
 

Back
Top