In Trance we trust!

kendy

Početnik
Poruka
15
...ovo je u principu pitanje za one koji vole elektronsku muziku,ali nemam nista protiv da i ostali govore o tome...oni koji su bili na trance-u,koju zurku izdvajaju???...u Beogradu, Kragujevcu ili negde na strani???
 
kendy:
...ovo je u principu pitanje za one koji vole elektronsku muziku,ali nemam nista protiv da i ostali govore o tome...oni koji su bili na trance-u,koju zurku izdvajaju???...u Beogradu, Kragujevcu ili negde na strani???

Izdvojila bih jedno 30-ak zurki, ali ne mogu toliko da pishem.. A i shto bih, ovde ima toliko zainteresovanih za ovaj sport..
 
Hm,vidim ovde sve skoro "metalci" i oni sto slusaju hip-hop a skoro niko da pomene Trance ili Techno...Izgleda da to nije bas tolko popularno u Srbiji...
U svakom slucaju ima li neko ovde na Forumu sa kim mogu podeliti malo Trance ili Techno znanja,mozda podelimo neku dobru pesmu i tako to jer ja imam sve one najbolje one sto se tesko nadju i one najduze...

A ako bude zainteresovanih mogu dati sajt sa koga se mogu skidati gratis Trance & Techno muzika odlicnog hvaliteta.
Inace ja slusam dosta DJ Quicksilvera,Paul Van Dyk-a i Maura Picotta.
 
Dont_Break_The_Oath:
A sta tu ima toliko muzicko da bi se to moglo svesti pod sam termin "MUZIKA".
To su samo zvuci,ali nije svaki zvuk muzika.
Treba tebi jedna dobra muzicka lekcija pa da vidis sta Jeste muzika,a ste Nije.
Slusao sam svakakvu muziku i na kraju uvideo da za moje uvo najbolje pase Trance....a sto se to ne bi zvala muzika....bolje mi i to nego oni sto se deru i nista ih ne razumes dok pevaju(mislim na Metal i Hip-hop).Svaka cast svakoj muzici ali i Electronica ima svoje mesto tu negde...
 
Dont_Break_The_Oath:
Oni koji se deru i nista ih ne razumes?
Mislis na to sto se usudjuju da pevaju po notama,ili mi gitaristi koji okidamo po sestostepenim skalama i to svojim sopstvenim prstima,bez ikakve pomoci vestackih masina.
Nama nisu potrebni kompjuteri,jer nasa muzika dolazi iz srca,a takodje ukljucuje i note na koje se ti ocigledno nisi navikao.
Ma dzaba ti ga ali meni jednostavno ne prija ta "vasa" muzika.
 
http://djjoker.boo.pl/mp3s.html

@Oath(nemam nista licno protiv tebe,ali) Idi covece na teme o metalu kojih ima milion(vecina ih je otvorena od tvog dolaska) i ne smaraj o onome sto ne slusas i ne razumes, ako nadjes jedan moj post vezan za teoretisanje o metalu, pristajem da budem izbacen sa foruma, poenta tehna(misli na podvrstu elektronske muzike) i nije u tekstu, ti se u metalu izrazavas instrumentima i vristanjem (najcesce), a jedan DJ se izrazava miksanjem dve ili vise ploca(diskova), tj. mesanje zvukova(ja to dozivljavam kao veoma lepu muziku, cija je najveca lepota bas u tome sto je neponovljiva, za razliku od metala i ostalih vrsta, gde je melodija uvek ista zavisi samo da li se bolje ili losije odsvirana i otpevana). Pored tehna volim i drum i neke vrste house-a. Trance mi je bio zanimljiv u jednom periodu,ali vise ne.
 
CobRa-SiC-:
Master_Chief:
a sto se to ne bi zvala muzika....bolje mi i to nego oni sto se deru i nista ih ne razumes dok pevaju

Mali je broj koji ne razume sta pevaju. :roll: A gde je u technu pevanje? Ja sam samo cuo:"Yeah, c'mon, turn up the beats, yeah, oh." i sliscno. :roll:
Pa u tome i jeste poenta Trance muzike,da nema reci,samo melodija.....jer to je to sto je spec sa Trance i Techno muzikom...
 
stivlim:
http://djjoker.boo.pl/mp3s.html

@Oath(nemam nista licno protiv tebe,ali) Idi covece na teme o metalu kojih ima milion(vecina ih je otvorena od tvog dolaska) i ne smaraj o onome sto ne slusas i ne razumes, ako nadjes jedan moj post vezan za teoretisanje o metalu, pristajem da budem izbacen sa foruma, poenta tehna(misli na podvrstu elektronske muzike) i nije u tekstu, ti se u metalu izrazavas instrumentima i vristanjem (najcesce), a jedan DJ se izrazava miksanjem dve ili vise ploca(diskova), tj. mesanje zvukova(ja to dozivljavam kao veoma lepu muziku, cija je najveca lepota bas u tome sto je neponovljiva, za razliku od metala i ostalih vrsta, gde je melodija uvek ista zavisi samo da li se bolje ili losije odsvirana i otpevana). Pored tehna volim i drum i neke vrste house-a. Trance mi je bio zanimljiv u jednom periodu,ali vise ne.
To probam i ja da objasim celo vreme,ali za njih je jednostavno kao i za vecinu Techno & Trance sr*nje muzika....ali sta tu ima da se prica....svako voli ono sto mu najvise prija...Ja samo zelim da znam da li ima jos ovde ljudi na Forumu koji slusa tu vrstu muzike....
 
Dont_Break_The_Oath:
Pa ima mnogo i onih koji vole Black Metal ili Death,ali to mene ne interesuje jer takvi ljudi prosto posrcu kada je muzika u pitanju.
Tako da me samo plasi sto vas ima u tolikom broju,posto smo mi matori dinosaurusi koji radjaju mladje dinosauruse.
Ma....slusaj ti tvoju muziku ja cu moju moju i mirna Backa....ja postujem vas sto slusate Pop,Metal,Hip-hop i ostalo tako da mene bas briga sta drugi pricaju o muzici sto ja slusam...ipak je to stvar do coveka...
 

Back
Top