Da li ste znali(nepoznato o poznatima)?

*Milos*

Zainteresovan član
Poruka
159
Malo da se zabavimo pa ovako da pocnem:
Da li ste znali da je Ozzy Osbourne na koncertu odgrizao glavu mrtvom slepom misu misleci da je gumeni
originalini naziv pesme ''The call of Ktulu'' je ''When the hell freezes over''
izdavacka kuca Metal Blade je metalici za prvi album nudila 5000$ ,ali su odbili trazili su 8000$.na njihovo mesto je dosao slayer.
pisite
 
Malo da se zabavimo pa ovako da pocnem:
Da li ste znali da je Ozzy Osbourne na koncertu odgrizao glavu mrtvom slepom misu misleci da je gumeni
originalini naziv pesme ''The call of Ktulu'' je ''When the hell freezes over''
izdavacka kuca Metal Blade je metalici za prvi album nudila 5000$ ,ali su odbili trazili su 8000$.na njihovo mesto je dosao slayer.
pisite


Ozzy je kralj...skoro sam pocela da gledam ozbornove na mtv:mrgreen:
 
pa nije preterano zanimljiv taj sou o Ozbornovima...Ozijeva nadrogirana deca i nadrogirani on...naravno on je legenda,ali su mu deca razmazena do bola...to je i razumljivo,sva ta deca su razmazena,moze im se :)
mislila sam da je opste poznato da je odgrizao glavu slepom misu... :lol:
 
Malo da se zabavimo pa ovako da pocnem:
Da li ste znali da je Ozzy Osbourne na koncertu odgrizao glavu mrtvom slepom misu misleci da je gumeni
originalini naziv pesme ''The call of Ktulu'' je ''When the hell freezes over''
izdavacka kuca Metal Blade je metalici za prvi album nudila 5000$ ,ali su odbili trazili su 8000$.na njihovo mesto je dosao slayer.
pisite

ja sam cuo da je odgrizao glavu slepom misu, ali eto sad prvi put cujem da je mislio da je gumeni...to mi sad ima malo smisla...
 
Poslednja izmena:
na nirvaninom koncertu u milanu u italiji pisalo je zabranjen ulaz psima,jevrejima i srbima.u to vreme jos jedan bend je bio na vrhuncu karijere koji nije podnosio nirvanu.to su bili gunsi.kada su to culi axl je na nekom koncertu nosio majicu ne kojoj je pisalo bog cuva srbe i tako uzvratili udarac.
 

Back
Top