Kako da obrišem W32.Spybot.Worm
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kako da obrišem W32.Spybot.Worm

Podrazumevano Kako da obrišem W32.Spybot.Worm

Pre neki dan(dok sam slusao mp3)Norton mi izbaci poruku da je detektovao gore navedenog Worm-a i da ga ne može izbrisati.Lokacija mu je C:/System volume...A0025206.exe.Medjutim,na full system scan-u Norton ga ne prikazuje,a ja ne mogu da nadjem folder System volume,explorer ga ne prikazuje...
    Kad sam otisao na sajt Simanteka,pisalo je da je virus otkriven 2003 pa mi nije jasno kako je prošao pored Nortona 2004(redovno ga update-ujem.
    I danas sam pokušao da skinem nove virusne definicije(zadnje bile 12.09.2004)ali me sad Live update zeza,konektujem se ali nove definicije ne skida...
    Ako ko može da mi pomogne,unapred hvala.
    Pozdrav iz Banjaluke :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Verujem da si procitao ovu stanu?

Podrazumevano

Citat Original postavio Agent Orange
    Verujem da si procitao ovu stanu?
    Citao sam nesto,priznajem ne sve...ali ako neko zna da li i kako mogu da obrisem pomenuti virus bio bih zahvalan.Pokusavao sam u safe modu,pokrenem full system scan ali opet nista.Iskljucim i System restore,trazi i u skrivenim datotekama...Kako je moguce da nadjem datoteku System volume i da se otarasim ove napasti.Inace,ovo je prvi virus koji sam pokupio sa neta na kojem sam 4 godine.Prije se nisam puno interesovao jer nisam imao problema do sad.Pozdrav svima

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Probaj AdAware SE (pazi, najnoviji)
    On nalazi i kvazi verzije programčeta za proveru pošte preko servera, "Magic Mail". "Original" je besplatan i bezbedan, a onda se "neko" našao "pametnim"... Javi jel si uspeo... Program možeš naći na pratećim CD-ovima pojedinih računarskih časopisa...

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eh, probaj da s vremena na vreme pokupiš i STINGER sa zvaničnog sajta McCaffea... To je besplatna altka za uklanjne crvića...

nesa0409
    Guest

Podrazumevano Kako da obrišem W32.Spybot.Worm

Ja sam skoro postavio pitanje kako da nadjem sistem volume.Imaš odgovor na strani dva ovog foruma.Da ti malo pojasnim,idi na My Computer,idi na disk C,pritisni Tools/Folder Options/Wiev/označi opciju Prikaži nevidljive foldere i ančekuj/skloni oznaku u kućici/ Hide protected operating ...
    Pritisni Apply i tada će se pojaviti svi nevidljivi folderi.Pojaviće se i Sistem volume.Otvori taj folder i naći ćeš uljeza.Nisam siguran da samo tako možeš obrisati virus,jer verovatno još negde boravi i kopira se , ali sam ja tako brisao trojance bez problema.

Podrazumevano

Nasao sam System volume :wink: Bio sam iznenadjen kad u folderu nije bilo doticnog A0025206.exe,izgleda da je obrisan...Bez obzira skenirao sam ga sa Nortonom,nista nije javio.Prije toga sam instalirao Ad aware 6.0.,uklonio je neke data minere i jedan malware 8)
    Hvala svima i veliki pozrav 8)

Slične teme

1. kako da obrisem....
    Autor salbo_pismena u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.01.2008., 19:35
  2. Kako da obrisem temu?
    Autor Axl Rose GN'R u forumu Razno
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.07.2007., 18:03
  3. Kako da obrisem temu?
    Autor Axl Rose GN'R u forumu Muzika