prvi zaista sex...

ja sam dugo cekala na sex, a kada je do toga doslo nije bilo praznog hoda
malo ocekujem od muskarca, prvi decko mi je jasno pokazao da muskarac ne moze da zadovolji zenu, vec zena njega mora da iskoristi, a njemu ce svakako biti dobro... nasi apetiti su daleko veci od muskih...
tako da nikada nisam gajila romaticne ideje o carobnom ljubavniku, dok ja igram ulogu drvene marije
Zlo i naopako.
 
Inspirisana temom malog "Ivan19" volela bih da sa vama podelim svoje mišljenje i vidim koliko sam ili nisam u pravu. Zanima me kada ste, ako želite biti iskreni, doživeli prvi sex, ali zaista sex u pravom smislu te reči. Ne govorim o pokušajima raznih vrsta i gubljenju nevinosti i tako to. Govorim o momentu kada ste prvi put zaista osetili da ste imali sex. Vreme kada će neko stupiti u odnose je individualno i to poštujem, ali mislim da klinci pojma nemaju šta rade. Raširiti noge ili s druge strane ugrati nešto negde nije sex. Možete me smatrati sexualnim fosilom ili kako god, ja ipak mislim da je zrelost svakog mladog čoveka presudna za uživanje....sory ako sam ga tupila...:hvala:

Dobra tema:ok:
Sa 22 god . Yugo45.:)
 
Prvi seks nije bio specialno za pamcenje...ali treci, cetvrti i svaki sledeci je bio bolji....
Meni je jako bitno da u partnera imam poverenje....sto mu vise verujem, seks je sve bolji...naravno potrebni su i drugi faktori da bi sve to bilo super...

Sad mozda cu sa 30 + ili 40 da otkrijem misticni, natprirodni seks koji ce da zaseni sve ove....:zcepanje:

P.s. Da dodam da smatram da je bitno da zena poznaje sebe i da se ne srami da pokaze sta voli...
 

Back
Top