Piratski OS ili ko zna sta ...

DijannaBg

Početnik
Poruka
30
Dobar dan dobri ljudi :)
Imam nekih problema sa kompom , pa se nadam da mi neko od vas moze pomoci .
Imam piratski OS windows XP sp1 , radilo je sve ok do skoro , dok na task baru nije iskocila neka porukica od microsofta na kojoj nemam pojma sta je pisalo , ali u svakom sl bile su opcije YES i NO . Dok je moj decko bio za kompom , tada je iskocila ta porukica i on je kliknuo YES , onda se instalirao neki program koji na Set Program Acc & Def se ne pojavljuje - dakle ne moze da se obrise , koju god pozadinu da stavim na desktop posle par minuta pozadina bude crna ... Ikonice su sve tu , to je ok , ali takodje pojedine igrice ne mogu da se igraju . Generali , Pes 09 i wow nema teorije da igramo , kada kliknem na ikonicu sa desktopa , krene kao da ulazi u igricu i tada se restartuje komp :) I tako svaki put kad kliknemo da udjemo u te igrice . Medjutim kada udjemo u sims 3 to se ne desava , sims normalno igramo .
Takodje kada palimo komp iskace nesto ( cini mi se da pise ovako ) Resolve now - Resolve later ... Nisam sigurna da sam lepo napisala , ali tako nesto je u pitanju :P
Kada se komp upali onda iskace prozorcic da nam je OS fake , kasta , krs , djubre , staro gvozdje ... I tamo mi smo se smorili sto ne mozemo da igramo igrice :) ahahahhahaha
Koji je vas savet ? Jel ima "poseban" lek za ovaj problem ili preporucujete da opet instaliramo OS ???
Ja kod svoje kuce ima Windows XP sp3 , neki lik mi je instalirao i pouzdano znam da je cd org a ne fake kao kod decka i komp radi ko zmaj . Nisam pametna ali mozda trogira zato sto je fake ??? Pomagajte ljudi decko ce da me ubije ako ne resim problem dok ne dodje s posla :) Ajd hvala vam puno :)
 

Back
Top