Za sve koji nikada neće otići

srbijadamus

Primećen član
Poruka
661
Mnogo ljudi posećuje ovaj podforum od tog mnoštva tek par procenata dobije vizu i šansu da ode .Jednostavno je gotovo nemoguće nema šanse da uopšte dobijete mogućnost da predate papire .Prvo naša zanimanja nisu na njihovim listama drugo problem jezika (neverovatno visok kriterijum) treće cena svega oko 7000 eura .I procedura koja traje godinama .Dakle prosečni Srpski šljakator sa srednjom školom ili fakultetom nema šanse ili su te šanse tek malo veće nego šansa da se dobije loto premija .
Jednostavno tu smo gde smo i tu moramo živeti .
Laž je da se može otići u Kanadu ,šansa postoji ali je toliko mala da je zanemarljiva .
 
Bio u UK dve nedelje nepovoljan ugovor 10 funti na sat .Uz to pet godina rad samo za jednog gazdu ako izgubiš posao odoše papiri .Neću dozvoliti da me neko ucenjuje .Za Kanadu ili Australiju išao bih ukoliko mi neko sredi papire pod tim mislim (da mi omugući pr i da plati za to )
 
pa bas ovoliki pesimizam......nije mi jasno...........ja licno znam mnogo ljudi koji se otisli.........a na koji nacin pa to ne znam.........nemoj obeshrabrivati ljude nema potrebe za tim......svako ima svoju glavu..a ako imas neku korisnu informaciju to moze....
 
Mnogo ljudi posećuje ovaj podforum od tog mnoštva tek par procenata dobije vizu i šansu da ode .Jednostavno je gotovo nemoguće nema šanse da uopšte dobijete mogućnost da predate papire .Prvo naša zanimanja nisu na njihovim listama drugo problem jezika (neverovatno visok kriterijum) treće cena svega oko 7000 eura .I procedura koja traje godinama .Dakle prosečni Srpski šljakator sa srednjom školom ili fakultetom nema šanse ili su te šanse tek malo veće nego šansa da se dobije loto premija .
Jednostavno tu smo gde smo i tu moramo živeti .
Laž je da se može otići u Kanadu ,šansa postoji ali je toliko mala da je zanemarljiva .

Na ovom forumu mozes na prste izbrojati ljude koji su otisli u Kanadu od 2003-2010
dosta njih je puklo neki cak i dva puta kao sale propali imigrant koga izdrzava tasta.
 
Tako je procentaulno od 2003 do danas nije otišlo ni pet posto onih koji su uopšte imali sredstava ,i školske spreme da pokušaju .Pa što se čeka 4 godine da se ode .
Varjanzte sa brakom ,lutrijom,i slično su kao varjnata da dobijete na loto (ne moguće)
Upravo zato što poznajem proces ,znam da je gotovo nemogućue otići
 

Back
Top