Novi cenovnici stigli u supermarkete

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Novi cenovnici stigli u supermarkete


Građane Srbije narednih dana čeka novi udar na kućni budžet. U pojedinim radnjama već danas bi se u prodaji mogli naći „vitalovo” i ulje „sunce” po ceni većoj za 23,5 odsto, a do 15. juna čekaju nas i poskupljenja šećera, mleka i mlečnih proizvoda, piva, kućne hemije, papirne galanterije i konditora. Cene ovih proizvoda u zavisnosti od vrste biće uvećane za dva do pet odsto.


Šta će poskupeti
Proizvod - poskupljenje
Ulje do 23,5%
Mleko i mlečni proizvodi 2-3%
Pivo 3-5%
Slatkiši 2-5%
Kućna hemija 2-5%
Sredstva za ličnu higijenu 2-5%
Toalet papir 2-5%
Šećer 1-3 dinara po kg



http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/191199/Novi-cenovnici-stigli-u-supermarkete
 
ma dajte koga to interesuje jos?pih.. vrlo vazno.dobro je da narod cuti.

..ma ne sekiram se ništa sve dok imam da gledam farmu...tu se najedem, napijem i kulturno obrazujem...i ništa me ne interesuje...

Kod Slobe ulja nije bilo, kod ovih ne možeš da ga kupiš. Pitam se šta je gore, gledati u flašu i nemati para da ga kupiš, ili imati para ali nemati ulja.


:zcepanje:
 
Novi cenovnici stigli u supermarkete


Građane Srbije narednih dana čeka novi udar na kućni budžet. U pojedinim radnjama već danas bi se u prodaji mogli naći „vitalovo” i ulje „sunce” po ceni većoj za 23,5 odsto, a do 15. juna čekaju nas i poskupljenja šećera, mleka i mlečnih proizvoda, piva, kućne hemije, papirne galanterije i konditora. Cene ovih proizvoda u zavisnosti od vrste biće uvećane za dva do pet odsto.


Šta će poskupeti
Proizvod - poskupljenje
Ulje do 23,5%
Mleko i mlečni proizvodi 2-3%
Pivo 3-5%
Slatkiši 2-5%
Kućna hemija 2-5%
Sredstva za ličnu higijenu 2-5%
Toalet papir 2-5%
Šećer 1-3 dinara po kg



http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/191199/Novi-cenovnici-stigli-u-supermarkete

a, najbitnije je što se mi ovakvim vestima slatko smejemo i prodje voz....
 
Boleće njihovog tatu za par dana, čekaj samo ako osvanu ove cene u prodavnicama..:)

mislila sam da se k'o narod uvek smejemo svojoj muci, tako je lakše preguramo....
Nama je bitno da muku preguramo umesto da se pobunimo.

sinoć sam bila u tempu i ulja nema, mislim naše proizvodnje bilo neko
meni nepoznato a šećer narod nosi, sačuvaj nas bože kao 99g tako da
nisam mogla da se načudim šta nas je snašlo.
 
Tadic nema alternativu!

А шта мислиш о томе да можда ови жути САМИ ОБАРАЈУ ДИНАР зато што у јавности никако није могло да им прође званично СМАЊЕЊЕ ПЛАТА И ПЕмЗИЈА КАО ШТО ЈЕ ТРАЖИО ММФ... даклеМ енормно штампају новац да би га обезвредили у односу на евро и тако у ствари испуњавају захтев злотвора из ЕУ...:think:
 

Back
Top