hitno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zvonchica1991

Zainteresovan član
Poruka
367
Zanima me u Beogradu taxi vozila za vise osoba...Sutra imam maturu,a drugarice idu posle kod mene,ima nas pet...Koj taxi ima za vise osoba i ako moze broj?ili neke informacije
 
Nema šta da mu objašnjavaju jer taksisti su povezani radio mrežom kao i umreženim telefonima tako da nema šanse da se izgubite (taksista sam pa znam). A koji taxi da zoveš ? Pa počni od 9801 pa teraj dalje 9802, 9803.....dok ne dobiješ dva vozila iste firme. Svi daju popust tako da je svejedno. Pošto idete na proslavu mature tražite da Vam pošalju bolja vozila. Za svoje pare imate pravo to da zahtevate. I uvek zovite telefonom taxi i sačekajte da vam dođe broj taksiste koji vam je najavljen da vas nebi pokrali neki divljaci koji se uvek guzeljaju tu gde su mature. Pozdrav i lepo se provedite
 
Nema šta da mu objašnjavaju jer taksisti su povezani radio mrežom kao i umreženim telefonima tako da nema šanse da se izgubite (taksista sam pa znam). A koji taxi da zoveš ? Pa počni od 9801 pa teraj dalje 9802, 9803.....dok ne dobiješ dva vozila iste firme. Svi daju popust tako da je svejedno. Pošto idete na proslavu mature tražite da Vam pošalju bolja vozila. Za svoje pare imate pravo to da zahtevate. I uvek zovite telefonom taxi i sačekajte da vam dođe broj taksiste koji vam je najavljen da vas nebi pokrali neki divljaci koji se uvek guzeljaju tu gde su mature. Pozdrav i lepo se provedite


Ma sve ja to znam,uvek pitam broj vozila...Pa mogu oni da salju kolko oce dobro vozilo kad ne moze nas 5 u taj jedan...XD...Najbolju voznju sam dozivela u Pancevu kada sam dobila i popust i poziv sa moba bespaltan i fixni racun,lepo GPS pa zna da vozi,ovi nasi divljaci...Ima iz Vila Jelene da me vrate preko Padinske Skele
 
Pa podu*ajte ga svi...Sta *** mlada sam i ajmo drvlje i kamenje na mene sto me zanima kako da dobijem taksi sa vise od pet sedista....
Осим што си млада, очигледно имаш проблем и са културом.
Лепо кажу...није проблем истерати девојку из села већ село из девојке...
 
Pa podu*ajte ga svi...Sta *** mlada sam i ajmo drvlje i kamenje na mene sto me zanima kako da dobijem taksi sa vise od pet sedista....


0295007-1-1.jpg



Zakljucavajte ovo, dete je gledalo farmu pa je pod utiskom.
 
Ne gledam farmu,nego ste me iznervirali...Sta *** ako ne znam kako da nadjem taxi vozilo za vise sedista?Sta?

Шта? Да си само позвала било коју такси службу, већ би имала информацију. Овако чак можеш и да се изнервираш :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top