Увести нове/ старе предмете у образовни систем...

... увести по први пут/ вратити након много година у образовни систем...(више опција)

  • сексуално образовање

  • домаћинство

  • одбрана и заштита

  • прва помоћ

  • нешто пето- навести шта конкретно

  • ништа, ђаци су већ преоптерећени


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Шта сматрате да би ваљало увести по први пут/ вратити након много година у образовни систем Србије?

Po meni trebalo se manje uciti zato intenzivnije.

Pa kod skole za kuvara sve uce samo sto neznaju ni palacinku da naprave.
 
Шта је ОТП? :rumenko:
:

Pa valjda opste tehnicko obrazovanje, ili tako nesto. Da znaju da majstorisu, kratko i jasno, a ne da se izlezavaju dok voda curi iz kotlica.

ауу који шовинизам, гора си од Азија :mrgreen:

Nisam sovinista, ali danas se ne zna podela uloga u drustvu, porodici, braku.
 
Pa valjda opste tehnicko obrazovanje, ili tako nesto. Da znaju da majstorisu, kratko i jasno, a ne da se izlezavaju dok voda curi iz kotlica.
Па, то није ОТП, него ОТО! :p:p:p
Колико сам ја упућена, то није избачено, него је смањен фонд часова због информатике.
Мада, када сам ја ишла у школи, из тога предмета ништа нисмо мајсторисали, него само цртали :roll:
 
Повртарство.
Човек је, а нарочито Србин у руралу, одвојен од земље и природе.
Важнији им је Фејсбук него органски произведен и руком с.р. убран парајз, који могу и да продају и да у случају рата мењају за златне свећњаке. А у сваком случају да се хране здраво и да земља буде обрађена!
 
Oдбрана и заштита, кад већ нема војске и војног рока, а и није згорег бити упознат са ватреним наоружањем и функцијом, никад се незна када може да затреба.

А што се тиче сексуалног образовања:hahaha: па све то знају деца у трећем основне.
 
Oдбрана и заштита, кад већ нема војске и војног рока, а и није згорег бити упознат са ватреним наоружањем и функцијом, никад се незна када може да затреба.

А што се тиче сексуалног образовања:hahaha: па све то знају деца у трећем основне.

Хајде да не причамо о овоме, рекох већ тема постоји, а тврдња је апсолутно нетачна.
Да знају, не би било толико малолетничких абортуса у земљи Србији. :rtfm:

П.С. Ако се мисли на ,,гурни пишицу у рупицу'', то знају. И то је углавном све што многи целог живота о сексу и знају...
 
ауу који шовинизам, гора си од Азија :mrgreen:

Zašto ti nisi u kuhinji?

motivationalposterfixedfg4.jpg
 

Back
Top