Mnogo sam osećajna...

MISS_SCG

Početnik
Poruka
15
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?
 
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?

Nemoj to da te uopste zabrinjava to je bas nesto ljepo kad imas osjecanja prema nekome ali pazi se nemoj da se nasukas kao brod na stenu jer ima njih koji ce to iskoristiti protiv tebe.
I ja sam osjecajan isto tako ko i ti poput tebe iako sam muskarac ali u ringu prema suparniku sam totalno bezosecajan :).
Uvijek postoji mjesto i vrijeme kad trebamo pokazati osjecajnost i prema kome a nekad ne nauci to da kontrolises i bices sasvim ok.
 
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?

Meni se to isto desava. Kad vidim povredjenog psa lutalicu mogu odmah da zaplacem, i takodje mi je strasno da vidim penzionere kako prose, jos mnogo drugih nesreca koje nas okruzuju. Ali, ja to dozivljavam da drugaciji nacin. Ponosna sam na sebe zato sto imam taj dar da osecam, i osecam se superiorno u odnosu na neke bezdusne ljude. Svoju osecajnost ne bih menjala nizasta na svetu. Sve je stvar stava prema tome!
 
LepaJeka:
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?

Meni se to isto desava. Kad vidim povredjenog psa lutalicu mogu odmah da zaplacem, i takodje mi je strasno da vidim penzionere kako prose, jos mnogo drugih nesreca koje nas okruzuju. Ali, ja to dozivljavam da drugaciji nacin. Ponosna sam na sebe zato sto imam taj dar da osecam, i osecam se superiorno u odnosu na neke bezdusne ljude. Svoju osecajnost ne bih menjala nizasta na svetu. Sve je stvar stava prema tome!

Joj majko mila izgleda da smo samo mi beogradjani osjecajni a sta smo sve preziveli i opet smo ostali dobrog duha.
LepaJeko dobro dosla u klub osjecajnih lol......
 
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?

Ne menjaj nego gaji svoju osecajnost i uzidgni je jos vise.Jer samo idiotske proklete kukavice ce da ti se smeju sto si takva,ali ako se ucvrstis na toj pozici,tj. ako naucis da tvoja osecanja,tvoja osetljivost bude jedini pravi dozivljaj,onda znaj da si na samom vrhu sveta.
Neka svetu smeta koliko hoce.To je Tvoje osecanje.
 
divlja-u-srcu:
Groucho Marx:
divlja-u-srcu:
Sta ima da se menjas! Ti si cetvrta osoba na ovom forumu koja sklanja puzeve, a dve osobe su muskarci!
Mora neko da bude i osecajan! :wink:

Ko sve sklanja puzeve?

Pa Goody i Nara i nas dve! :D

Pa mozda ih vi i sklanjate, ali... Mislim, zar bas niko ne primecuje da je njena poslednja tema bila "Tražim nekog KO ĆE DA ME IZYEBE"? Bas senzitivno receno :D
 
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?
Eh misice i ja sam takva, ali sta da radim (ti si mozda mrvicu "gora" od mene! :wink:
 
apotekarka:
divlja-u-srcu:
Groucho Marx:
divlja-u-srcu:
Sta ima da se menjas! Ti si cetvrta osoba na ovom forumu koja sklanja puzeve, a dve osobe su muskarci!
Mora neko da bude i osecajan! :wink:

Ko sve sklanja puzeve?

Pa Goody i Nara i nas dve! :D

I ja....
A i gliste ali sa nekim štapićem :lol: :lol: :lol:

Čim koristiš pomagala u vidu štapića, znači a ne voliš dovoljno te jadne gliste i puževe...ja sve to radim ručno...i bez zaštite...
a nekad ih i pomazim...

mrtva sam ozbiljna
 
MISS_SCG:
apotekarka:
divlja-u-srcu:
Groucho Marx:
divlja-u-srcu:
Sta ima da se menjas! Ti si cetvrta osoba na ovom forumu koja sklanja puzeve, a dve osobe su muskarci!
Mora neko da bude i osecajan! :wink:

Ko sve sklanja puzeve?

Pa Goody i Nara i nas dve! :D

I ja....
A i gliste ali sa nekim štapićem :lol: :lol: :lol:

Čim koristiš pomagala u vidu štapića, znači a ne voliš dovoljno te jadne gliste i puževe...ja sve to radim ručno...i bez zaštite...
a nekad ih i pomazim...

mrtva sam ozbiljna
A jer ih i poljubiš nekad :roll:
 
MISS_SCG:
apotekarka:
divlja-u-srcu:
Groucho Marx:
divlja-u-srcu:
Sta ima da se menjas! Ti si cetvrta osoba na ovom forumu koja sklanja puzeve, a dve osobe su muskarci!
Mora neko da bude i osecajan! :wink:

Ko sve sklanja puzeve?

Pa Goody i Nara i nas dve! :D

I ja....
A i gliste ali sa nekim štapićem :lol: :lol: :lol:

Čim koristiš pomagala u vidu štapića, znači a ne voliš dovoljno te jadne gliste i puževe...ja sve to radim ručno...i bez zaštite...
a nekad ih i pomazim...

mrtva sam ozbiljna

I ja isto :wink:
Strašno me pogađa kad ih neko razgnjeca naročito u mom dvorištu pa onda ja to moram da čistim :roll: :? :evil:
 
"Uto, 21. septembar 2004 2:20 Tražim nekog KO ĆE DA ME IZYEBE --------------------------------------------------------------------------------
..bez foliranja, žestoko i da bude za pamćenje.

Moj dečko sedi na klupi uz crveni karton, nije znao da obavi posao kako ja volim.
"

znam da je kvarno ali nisam mogla da odolim , ah te osecajne dushice, znaju tako ponekad da budu krhke, nevine i naivne... :lol:
 
raindog:
"Uto, 21. septembar 2004 2:20 Tražim nekog KO ĆE DA ME IZYEBE --------------------------------------------------------------------------------
..bez foliranja, žestoko i da bude za pamćenje.

Moj dečko sedi na klupi uz crveni karton, nije znao da obavi posao kako ja volim.
"

znam da je kvarno ali nisam mogla da odolim , ah te osecajne dushice, znaju tako ponekad da budu krhke, nevine i naivne... :lol:

U al si me izyebala... sestro slatka...



a cak nisi ni prva veceras
 
divlja-u-srcu:
Groucho Marx:
divlja-u-srcu:
Sta ima da se menjas! Ti si cetvrta osoba na ovom forumu koja sklanja puzeve, a dve osobe su muskarci!
Mora neko da bude i osecajan! :wink:

Ko sve sklanja puzeve?

Pa Goody i Nara i nas dve! :D

Evo jos jednog - moj muz redovno u setnji sklanja puzice .... mozete i klub da osnujete :wink: !! To je tako slatko :lol:
 
MISS_SCG:
... i to mi smeta...

Recimo ...vidim puža po kiši kako puže po trotoaru..i ja ga sklonim na travu da ga neko ne zgazi... :( ...a kad vidim nekog smrskanog, ja se izbedačim...
...i srce mi se cepa zbog životinja lutalica, i kad vidim stare ljude (koji nisu prosjaci) kako prose...

Kao da osecam svu tugu ovog sveta na svojoj duši...


Kako to da promenim?

To je divno.Udaj se za mene
 

Back
Top