Farma - zasto su tako zli-astroloski
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Farma - zasto su tako zli-astroloski

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Farma - zasto su tako zli-astroloski

ne znam prica li se negde o tome ali mene je zaprepastila ogoljenost ovih ljudi
    Mozda bi se moglo uciti na njihovim horoskopima
    Najstrasniji mi je horoskop Fircija 10.9.1962.
    mars u raku mesec u jarcu to je mrznja koja je egzaltirana i koja se vrti u krug
    venera u skorpiji losa
    mars u raku los
    mesec u jarcu los
    merkur u vagi u kvadratu sa marsom a dispozitor ga vodi u skorpiju opet u mrznju
    nema podrske za misao merkur ovog coveka nista ne aspektuje merkur sem kvadrat sa marsom.
    U stvari zapitala sam se sto sam ja tako uzasnuta ovim covekom i mislim da to moze biti zbog toga sto su moje planete u opoziciji sa njegovim.
    kazu da je opozicija gledanje pa se uzasavam gledanjem zla.
    mars u raku je agresija prema narodu iz zemlje porekla a Milos potencira rec narod i pricu da ga narod voli
    Poslednji put ažurirao/la cverglan : 26.05.2010. u 10:33

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Farma - zasto su tako zli-astroloski

ocajne su im karte

Kako je to mars u raku agresija prema narodu,da li to znaci da je u ovnu agresija prema sebi??

ja bih pre rekao agresija prema autoritetima,i ustaljenosti sa bilo kojom simbolikom jarca
    sto se vidi i po njegovoj muzici
    The Gods envy us

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Skyline Pogledaj poruku
    ocajne su im karte

Kako je to mars u raku agresija prema narodu,da li to znaci da je u ovnu agresija prema sebi??

ja bih pre rekao agresija prema autoritetima,i ustaljenosti sa bilo kojom simbolikom jarca
    sto se vidi i po njegovoj muzici
    U raku je domacin mesec tj zene i narod i mars u raku je u padu pa tu imamo dva izbora mars dobro spektovan u dobrom polju kao baorac za narod i mars koji moze da trosi energiju u cetvrtoj kuci a to je poreklo porodica ,
    Obzirom da je nemilosrdno tukao Marinu njegov mars sigurno nije patriota,
    Citam negde da je pricao da ga majka kad je bio mali i dobio batine od nekog nije ni pogledala vec rekla sto se nisi branio.mesec u jarcu daje majku kamenog srca.

sbojana nije na forumu
    Kada zelis nadjes nacin, kada ne zelis nadjes opravdanje!
    Aktivan član sbojana (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Mars u raku nije agresivan, bar ne u javnosti, on je pre svega usredsredjen na porodicu i ako ce negde da izbaci svoju agresivnost onda je to u krugu porodice (pogotovoako je jos u 4. kuci) ... ovde bih eliminisala marsa kao nosioca agresije jer je on u raku slab.
    Firci je grozan na recima pa bih pre svega rekla da mu je merkur los, a o mesecu da i ne govorimo.
    A to da li je tukao svoju bivsu zenu ... pa nismo im bas drzali svece... ostace na rekla-kazala.

Aktivan član NecuZvaqHocuQsur (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio sbojana Pogledaj poruku
    Mars u raku nije agresivan, bar ne u javnosti, on je pre svega usredsredjen na porodicu i ako ce negde da izbaci svoju agresivnost onda je to u krugu porodice (pogotovoako je jos u 4. kuci) ... ovde bih eliminisala marsa kao nosioca agresije jer je on u raku slab.
    Firci je grozan na recima pa bih pre svega rekla da mu je merkur los, a o mesecu da i ne govorimo.
    A to da li je tukao svoju bivsu zenu ... pa nismo im bas drzali svece... ostace na rekla-kazala.
    Mars u Raku je vrlo agresivan, upravo zato sto je u padu, ali tu agresiju ispoljava samo prema slabijima od sebe. Ne samo fizicki. Ako jeste tacno to da je tukao Marinu, ne bi bio prvi muskarac sa slabim Marsom koji tuce zene.
    Poslednji put ažurirao/la NecuZvaqHocuQsur : 12.06.2010. u 23:46
    In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

sbojana nije na forumu
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio NecuZvaqHocuQsur Pogledaj poruku
    Mars u Raku je vrlo agresivan, upravo zato sto je u padu, ali tu agresiju ispoljava samo prema slabijima od sebe. Ne samo fizicki. Ako jeste tacno to da je tukao Marinu, ne bi bio prvi muskarac sa slabim Marsom koji tuce zene.
    Hmmmm ja imam natalno marsa u raku i nisam agresivna. Mogu da budem verbalno agresivna ali samo sa meni vrlo bliskim ljudima, porodica, decko (mars u raku u 4. kuci)... Inace se grozim svake vrste agresije, a pogotovo prema slabijima... Fizicku agresiju ne podnosim i jako me pogadja....

Mada je mozda velik arazlika izmedju muskog i zenskog marsa u raku, to jos ne znam... MOzda mene kao zenu bolje opisuje ova moja venera kao zenski princip, nego mars...

Aktivan član NecuZvaqHocuQsur (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio sbojana Pogledaj poruku
    Hmmmm ja imam natalno marsa u raku i nisam agresivna. Mogu da budem verbalno agresivna ali samo sa meni vrlo bliskim ljudima, porodica, decko (mars u raku u 4. kuci)... Inace se grozim svake vrste agresije, a pogotovo prema slabijima... Fizicku agresiju ne podnosim i jako me pogadja....

Mada je mozda velik arazlika izmedju muskog i zenskog marsa u raku, to jos ne znam... MOzda mene kao zenu bolje opisuje ova moja venera kao zenski princip, nego mars...
    Da, na muskarce sam mislila.
    Od Hitlera, preko Jozefa Fricla (njemu je i Sunce slupano teskim planetama), do Chris Browna... Naravno da mora da ima jos mnogo pokazatelja, ali nije mi jasno zasto ljudi jak Mars povezuju sa agresijom kad planeta u sedistu treba da pokazuje pozitivne kvalitete...? Ne kazem da sa jakim MA nema agresivnih ljudi, ali...
    Al meni je od svih njih najgori onaj Sale novinar iz prosle sezone.
    Poslednji put ažurirao/la NecuZvaqHocuQsur : 16.06.2010. u 12:00
    In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

sbojana nije na forumu
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio NecuZvaqHocuQsur Pogledaj poruku
    Da, na muskarce sam mislila.
    Od Hitlera, preko Jozefa Fricla (njemu je i Sunce slupano teskim planetama), do Chris Browna... Naravno da mora da ima jos mnogo pokazatelja, ali nije mi jasno zasto ljudi jak Mars povezuju sa agresijom kad planeta u sedistu treba da pokazuje pozitivne kvalitete...? Ne kazem da sa jakim MA nema agresivnih ljudi, ali...
    Al meni je od svih njih najgori onaj Sale novinar iz prosle sezone.
    Jel i on ima mars u raku???

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

On ima marsa u ribama pa mulja i laze i maze a merkurR mu je u opziciji sa jupiterom i kvadratu sa neptunom ,pa laze i krade i kao sto mu je i otac lagao i krao jer mu je i sunce u konjukciji sa merkurom i opoziciji sa jupiterom i kvadratu sa neptunom.
    A sto se tice slabog marsa nedo bog nikom ukoliko ostatak horoskopa ne govori da je osoba dobra i da je patriota i borac za svoju porodicu i narod.
    Moja okolina se podelila oko farme na za i protiv Milosa nerazumem kako niko ne rezonuje da su svi odvratni koristoljubivi i da to sto je Milos takav kakav je njih ne cini boljim zato sto se tako ponasaju,Milos je vaga mars mu je u strelcu pa je preopsiran i krene na siroko ima kompleks jupitera tj jupiter kao dispozitor mu siri aktivnosti,
    Mars u raku pravi kvadrat na sunce u ovnu i sam slabasan misli lako ce sa suncem u vagi koje se takodje ne oseca dobro u vagi ali i ono se neda i hoce da bude dostojno saturnove egzaltacije i svog vladara venere u vagi ,
    pa onaj firci zacne milosa pa se povuce i pusti ostale ukucane da ga kinje a on samo podgreva
    neverovatno svi se ponasaju u simbolici svojih planeta iz horoskopa
    Poslednji put ažurirao/la cverglan : 17.06.2010. u 17:28

Zainteresovan član crazy ja (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

sledeci put pre nego sto ih zatvore na farmu trebalo bi dati organizatorima da pomno prouce natalne karte farmera
    ako cemo tako gledati ni milos po meni ne predstavlja bas tipicnu i miroljubivu vagu koja ne voli da se svadja...mozda samo sto se tice spletkarenja raznih.
    al nije ni cudo sto su im proradili negativni aspekti gledaju se tri meseca svakog dana
    a kome je od njih sunce u ovnu?
    Poslednji put ažurirao/la crazy ja : 17.06.2010. u 22:59

Početnik
    Učlanjen
    30.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crazy ja Pogledaj poruku
    sledeci put pre nego sto ih zatvore na farmu trebalo bi dati organizatorima da pomno prouce natalne karte farmera
    ako cemo tako gledati ni milos po meni ne predstavlja bas tipicnu i miroljubivu vagu koja ne voli da se svadja...mozda samo sto se tice spletkarenja raznih.
    al nije ni cudo sto su im proradili negativni aspekti gledaju se tri meseca svakog dana
    a kome je od njih sunce u ovnu?
    Moguce je da su oni to i uradili kad se pogleda medjusobna sinastrija farmera svi na neki nacin napadaju svojim planetama Milosevo sunce a kad je planeta u nekom znaku slaba ona se uzasno bori da se dokaze,A sunce je sujeta pa kad mu je ona maja rekla ko je on eto problema.

Slične teme

1. zasto je tako?
    Autor Glupi Cvor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 04.03.2010., 13:31
  2. Zasto je tako?
    Autor lady mmm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 17.11.2009., 19:16
  3. zasto je kod nas tako...
    Autor ariela u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 18