Dali je po vama muskarac lud ako iskazuje svoje emocije?

Sultan

Obećava
Poruka
64
U dosta slucajeva primetio sam da neke zene reaguju na to da je muskarac psihopata kada svojoj voljenoj osobi pise ljepe rijeci i ne samo da pise vec i izgovara jednostavno bude romantican.
Dosta njih kazu za takvog muskarca da je lud umni bolesnik itd.
One izgleda misle samo na sex bez romantike *ebes ga valja se nekad malo i opustiti i reci sve najljepse osobi koju volis da joj to i rijecima i djelom pokazes.
Mene sad interesuje dali je i vase misljenje takvo i interesuje me dali vjerujete da i musko zna da voli pa cak i vise nego zena?
Hvala unaprijed
 
Sultan:
U dosta slucajeva primetio sam da neke zene reaguju na to da je muskarac psihopata kada svojoj voljenoj osobi pise ljepe rijeci i ne samo da pise vec i izgovara jednostavno bude romantican.
Dosta njih kazu za takvog muskarca da je lud umni bolesnik itd.
One izgleda misle samo na sex bez romantike *ebes ga valja se nekad malo i opustiti i reci sve najljepse osobi koju volis da joj to i rijecima i djelom pokazes.
Mene sad interesuje dali je i vase misljenje takvo i interesuje me dali vjerujete da i musko zna da voli pa cak i vise nego zena?
Hvala unaprijed
Pa sve zavisi od toga kakva je ko osoba. Bila sam u prilici da vidim da je muskarac taj koji ocigledno vise voli zenu sa kojom je, makar sam ja stekla takav utisak iz njegovog ponasanja. Medjutim mislim da su muskarci koji pokazuju osecanja u toj meri ipak retki. Recimo kod mog bivseg supruga nikada nisi mogao da provalis u kom je fazonu i sta misli. Meni licno je to smetalo, i zato ipak vise preferiram muskarce koji su otvoreni i iskreni u svojoj ljubavi. Mislim da ih to ne cini manje muskarcima, naprotiv vrlo je pozeljno... naravno to ne bi trebalo zloupotrebiti.
 
mrvica 2:
Sultan:
U dosta slucajeva primetio sam da neke zene reaguju na to da je muskarac psihopata kada svojoj voljenoj osobi pise ljepe rijeci i ne samo da pise vec i izgovara jednostavno bude romantican.
Dosta njih kazu za takvog muskarca da je lud umni bolesnik itd.
One izgleda misle samo na sex bez romantike *ebes ga valja se nekad malo i opustiti i reci sve najljepse osobi koju volis da joj to i rijecima i djelom pokazes.
Mene sad interesuje dali je i vase misljenje takvo i interesuje me dali vjerujete da i musko zna da voli pa cak i vise nego zena?
Hvala unaprijed
Pa sve zavisi od toga kakva je ko osoba. Bila sam u prilici da vidim da je muskarac taj koji ocigledno vise voli zenu sa kojom je, makar sam ja stekla takav utisak iz njegovog ponasanja. Medjutim mislim da su muskarci koji pokazuju osecanja u toj meri ipak retki. Recimo kod mog bivseg supruga nikada nisi mogao da provalis u kom je fazonu i sta misli. Meni licno je to smetalo, i zato ipak vise preferiram muskarce koji su otvoreni i iskreni u svojoj ljubavi. Mislim da ih to ne cini manje muskarcima, naprotiv vrlo je pozeljno... naravno to ne bi trebalo zloupotrebiti.

Mrvice hvala na iskrenom misljenju eto ja sam na jednom forumu dobio par kritika da sam lud umno bolestan i to od 2 ili 3 cure neki se podsmejavali.
Ako te interesuje dacu ti link da pogledas sta sam pisao i kome sam to posvetio?
hvala unaprijed
 
Sultan:
mrvica 2:
Sultan:
U dosta slucajeva primetio sam da neke zene reaguju na to da je muskarac psihopata kada svojoj voljenoj osobi pise ljepe rijeci i ne samo da pise vec i izgovara jednostavno bude romantican.
Dosta njih kazu za takvog muskarca da je lud umni bolesnik itd.
One izgleda misle samo na sex bez romantike *ebes ga valja se nekad malo i opustiti i reci sve najljepse osobi koju volis da joj to i rijecima i djelom pokazes.
Mene sad interesuje dali je i vase misljenje takvo i interesuje me dali vjerujete da i musko zna da voli pa cak i vise nego zena?
Hvala unaprijed
Pa sve zavisi od toga kakva je ko osoba. Bila sam u prilici da vidim da je muskarac taj koji ocigledno vise voli zenu sa kojom je, makar sam ja stekla takav utisak iz njegovog ponasanja. Medjutim mislim da su muskarci koji pokazuju osecanja u toj meri ipak retki. Recimo kod mog bivseg supruga nikada nisi mogao da provalis u kom je fazonu i sta misli. Meni licno je to smetalo, i zato ipak vise preferiram muskarce koji su otvoreni i iskreni u svojoj ljubavi. Mislim da ih to ne cini manje muskarcima, naprotiv vrlo je pozeljno... naravno to ne bi trebalo zloupotrebiti.

Mrvice hvala na iskrenom misljenju eto ja sam na jednom forumu dobio par kritika da sam lud umno bolestan i to od 2 ili 3 cure neki se podsmejavali.
Ako te interesuje dacu ti link da pogledas sta sam pisao i kome sam to posvetio?
hvala unaprijed
Vrlo rado, ocekujem link. pozdrav mrvica :wink:
 
Znam par ljudi koji su toliko osecajni da to prelazi granice normalnog i pocinje da smeta. Ne radi se o ljudima koji iskazuju emocije vec se bolesno uvrede na svaki komentar i odreaguju burno. S druge strane, poznajem mnogo vise onih (recimo muskaraca) koji "hladni kao led", niko nije hladan kao led, to je sammo pretvaranje. Ne znam koliko ovo odgovara na tvoje pitanje.
 
Lexa:
Znam par ljudi koji su toliko osecajni da to prelazi granice normalnog i pocinje da smeta. Ne radi se o ljudima koji iskazuju emocije vec se bolesno uvrede na svaki komentar i odreaguju burno. S druge strane, poznajem mnogo vise onih (recimo muskaraca) koji "hladni kao led", niko nije hladan kao led, to je sammo pretvaranje. Ne znam koliko ovo odgovara na tvoje pitanje.

Sasvim je ok al ja ne reagujem burno niti sam buran ja sam sto jesam al sta ces nekad ljudi pogresno skontaju.
 
Sultan:
http://www2.*.com/lat/diskusije/mesg/111/004563494.html?94

moj pseudonim je Samo Njen
i imas tu par stvari sto sam napiso a ovi nenormalno odreagovali
kad procitas stavi svoj komenta iskreno kako mislis o tome.
Hvala unaprijed

ako nemozes preko ovoga idi na www.serbian cafe.com pa na diskusije pa na zenski kutak i nadjes post od Samo Njen a post se zove "Toliko je volim ludo"
Hej covece, ono sto sam procitala je sasvim O.K. Ne vidim da je tu bilo sta sto bi ukazivalo na ,,bolesnu ljubav,,. Mogu samo da ti kazem da joj kao zena na neki odredjeni nacina zavidim, jer divno je znati da te neko oseca na taj nacin. Kod mene je barem tako, ili osetim ili ne osetim nekog, a od toga naravno zavisi ostalo. Nastavi...... mislim da ce se ipak naci neko ko ce znati da uzvrati istom merom. :D
 
Hej covece, ono sto sam procitala je sasvim O.K. Ne vidim da je tu bilo sta sto bi ukazivalo na ,,bolesnu ljubav,,. Mogu samo da ti kazem da joj kao zena na neki odredjeni nacina zavidim, jer divno je znati da te neko oseca na taj nacin. Kod mene je barem tako, ili osetim ili ne osetim nekog, a od toga naravno zavisi ostalo. Nastavi...... mislim da ce se ipak naci neko ko ce znati da uzvrati istom merom. :D[/quote]

Mrvice hvala ti na iskrenom odgovoru stvarno si cool.
 
Neću da pljujem, niti da generalizujem, ali-moje mišljenje je...
Kao prvo, izuzetno cenim muškarca koji zna da iskaže svoja prava osećanja, u pravo vreme, ali mislim da je problem što se većina seti kasno... i onda postajete SUVIŠE patetični. A to stvarno prezirem... vi ste u stanju da budete hladni, neemotivni (jer, to je taaako muško), dokazujete nešto što ne postoji, da ne bi ispali slabići...
Onda, kada se žena osvesti i krene dalje, krene ka nekom neiskompleksiranom, koga nije sramota da pokaže šta oseća; vi tada vidite kako ste trebali da se ponašate. I kad treba da shvatite i prihvatite da ste nešto izgubili, da je kasno, vi tada počnete sa srceparajućim izjavama ljubavi, sa kukanjem i moljakanjem... Sa smaranjem u vidu teeeške patetike. I, tek tada se žalite kako ''žene ne vole osećajne momke''...Izvini Sultane ako to nije tvoj slučaj, nisam htela tebe da uvredim, ali sa time sam se najčešće susretala...
 
mackica ns:
Neću da pljujem, niti da generalizujem, ali-moje mišljenje je...
Kao prvo, izuzetno cenim muškarca koji zna da iskaže svoja prava osećanja, u pravo vreme, ali mislim da je problem što se većina seti kasno... i onda postajete SUVIŠE patetični. A to stvarno prezirem... vi ste u stanju da budete hladni, neemotivni (jer, to je taaako muško), dokazujete nešto što ne postoji, da ne bi ispali slabići...
Onda, kada se žena osvesti i krene dalje, krene ka nekom neiskompleksiranom, koga nije sramota da pokaže šta oseća; vi tada vidite kako ste trebali da se ponašate. I kad treba da shvatite i prihvatite da ste nešto izgubili, da je kasno, vi tada počnete sa srceparajućim izjavama ljubavi, sa kukanjem i moljakanjem... Sa smaranjem u vidu teeeške patetike. I, tek tada se žalite kako ''žene ne vole osećajne momke''...Izvini Sultane ako to nije tvoj slučaj, nisam htela tebe da uvredim, ali sa time sam se najčešće susretala...

Mackice ns podrzavam te u tome sto si rekla a sta ako je bez onoga ko sto ti kazes sta ako ispoljava emocije bas kao sto misli ne pateticno naprimer ja ja neradim to u tom bad trip fazonu ko sto si opisala sasvim je ok to sto kazes.
Pazi se svakakvih nas ima vjeruj mi
Al danas malo je onih koji vrijede puno samo takve nece niko uvijek budu predmet ismejavanja al ti koji te ismejavaju neznaju kakvu muskost imaju.
Pozdrav i hvala ti za misljenje.
 
mackica ns:
drago mi je što nisi pogrešno shvatio...
Dodala bih još nešto... Ako si (ste) u vezi sa devojkom, apsolutno je predivno tako nešto reći ili napisati... Ako niste (bili ste, ili niste JOŠ), to je patetično...
Takvim izjavama treba održavati ljubav, koja već postoji, a ne tražiti ili očekivati...

Jesmo u vezi smo i to nam je sasvim ljepo......
Volim je puno
 
mackica ns:
Neću da pljujem, niti da generalizujem, ali-moje mišljenje je...
Kao prvo, izuzetno cenim muškarca koji zna da iskaže svoja prava osećanja, u pravo vreme, ali mislim da je problem što se većina seti kasno... i onda postajete SUVIŠE patetični. A to stvarno prezirem... vi ste u stanju da budete hladni, neemotivni (jer, to je taaako muško), dokazujete nešto što ne postoji, da ne bi ispali slabići...
Onda, kada se žena osvesti i krene dalje, krene ka nekom neiskompleksiranom, koga nije sramota da pokaže šta oseća; vi tada vidite kako ste trebali da se ponašate. I kad treba da shvatite i prihvatite da ste nešto izgubili, da je kasno, vi tada počnete sa srceparajućim izjavama ljubavi, sa kukanjem i moljakanjem... Sa smaranjem u vidu teeeške patetike. I, tek tada se žalite kako ''žene ne vole osećajne momke''...Izvini Sultane ako to nije tvoj slučaj, nisam htela tebe da uvredim, ali sa time sam se najčešće susretala...
Kao prvo zene ocekuju da muskrci nebudu slabici tj. da ne pokazuju emocije.Onda naprimer kad neko krene da pokazuje emocije onda ga one gledaju ko budalu i misle da se folira.Kasnije dolazi ismevanje i zloupotreba necijih iskrenih misljenja i emocija a to je najgora stvar.A ima slucaj kad devojka vidi da muskarac pokazuje emocije pa ga onda ignorise, muci, tera ga da vise pati za njom u nadanju da ce time postici to da je on jos vise zavoli ali dolazi do sasvim suprotnog efekta... Ko iskreno pokaze emocije bilo da je to muskarac ili zena treba ga postovati i postovati to sto oseca i biti iskren sa njim(njom).
 
Sultane,ako je muskarac lud ako pokazuje emocije devojci,u mom slucaju supruzi,onda sam ja oboleo od najgore vrste pshihoze sa milijardu propratnih neuroticnih opsesivno-manicnih pojava.
Samo kukavice ne umeju da vole,i samo kukavice,oni "hladni" koji nemaju dubinu emocija,mislim na oba pola jesu zaista i najiskrenije ludi i krajnje neuracunljivi jer ne koriste svoje potencijale stoprocentno.
Mnogi imaju te faze zaljubljenosti,ali to opadne zato sto nista nisu znali o ljubavi,pa su onda na racun inteziteta same emocije ljubavi uspeli makar kratko da polete.
 
Meni se cini da neko ko zapne da zasipa emocijama deluje lud iz prostog razloga sto je takvih malo, pa se ni takvo ponasanje ne cini normalnim.
Zamislite samo situaciju, devojku redovno startuju po dvesta puta po izlasku i svima na celu pise: "Rado bi' te kresno'". Onda naravno fino odbija, odbija, pa malo pristane, pa odbija i tako to ide... i onda se pojavi jedan "manijak" koji prica potpuno drugu pricu! On je stavlja u oblake, uporedjuje sa cvecem i zvezdama, opsuje plazu na Havajima i sl. Pa on bi za nju sve uradio! I sta da se onda misli o takvom? Pa lood je, ne uklapa se sa ostalima.
Btw. ima tu jedna kvaka. Netreba se zaletati sa emocijama. Nikako u pocetku i u velikim kolicinama. Kasnije kad se dvoje bolje poznaju, onda ispoljavanje emocija (i misljenja i sl.) moze mnogo da pomogne u napredovanju odnosa!!!
 
Kad_LupimLupim:
Meni se cini da neko ko zapne da zasipa emocijama deluje lud iz prostog razloga sto je takvih malo, pa se ni takvo ponasanje ne cini normalnim.
Zamislite samo situaciju, devojku redovno startuju po dvesta puta po izlasku i svima na celu pise: "Rado bi' te kresno'". Onda naravno fino odbija, odbija, pa malo pristane, pa odbija i tako to ide... i onda se pojavi jedan "manijak" koji prica potpuno drugu pricu! On je stavlja u oblake, uporedjuje sa cvecem i zvezdama, opsuje plazu na Havajima i sl. Pa on bi za nju sve uradio! I sta da se onda misli o takvom? Pa lood je, ne uklapa se sa ostalima.
Btw. ima tu jedna kvaka. Netreba se zaletati sa emocijama. Nikako u pocetku i u velikim kolicinama. Kasnije kad se dvoje bolje poznaju, onda ispoljavanje emocija (i misljenja i sl.) moze mnogo da pomogne u napredovanju odnosa!!!

E tu si u pravu!!!!!
Jer emocije treba da se razvijaju postepeno a sa vremenom da rastu.Posto onaj bljesak na pocetku jeste obicno samo neobuzdanost i sreca sto se nekome,eto,"promenio zivot tako brzo" je suluda stvar.
Ja sam sad lud za svojom zenom,a kada sam je upoznao samo sam znao da je to ona prava,dok je vremenom to poprimalo oblike fanatizma,pozitivnog fanatizma.
 
Dont_Break_The_Oath:
Kad_LupimLupim:
Meni se cini da neko ko zapne da zasipa emocijama deluje lud iz prostog razloga sto je takvih malo, pa se ni takvo ponasanje ne cini normalnim.
Zamislite samo situaciju, devojku redovno startuju po dvesta puta po izlasku i svima na celu pise: "Rado bi' te kresno'". Onda naravno fino odbija, odbija, pa malo pristane, pa odbija i tako to ide... i onda se pojavi jedan "manijak" koji prica potpuno drugu pricu! On je stavlja u oblake, uporedjuje sa cvecem i zvezdama, opsuje plazu na Havajima i sl. Pa on bi za nju sve uradio! I sta da se onda misli o takvom? Pa lood je, ne uklapa se sa ostalima.
Btw. ima tu jedna kvaka. Netreba se zaletati sa emocijama. Nikako u pocetku i u velikim kolicinama. Kasnije kad se dvoje bolje poznaju, onda ispoljavanje emocija (i misljenja i sl.) moze mnogo da pomogne u napredovanju odnosa!!!

E tu si u pravu!!!!!
Jer emocije treba da se razvijaju postepeno a sa vremenom da rastu.Posto onaj bljesak na pocetku jeste obicno samo neobuzdanost i sreca sto se nekome,eto,"promenio zivot tako brzo" je suluda stvar.
Ja sam sad lud za svojom zenom,a kada sam je upoznao samo sam znao da je to ona prava,dok je vremenom to poprimalo oblike fanatizma,pozitivnog fanatizma.
Kazes na pocetku si znao da je ona prava a nisi pokazivao emocije.Pa kako se onda ona zagleda u tebe?? :?
 
Sultan:
U dosta slucajeva primetio sam da neke zene reaguju na to da je muskarac psihopata kada svojoj voljenoj osobi pise ljepe rijeci i ne samo da pise vec i izgovara jednostavno bude romantican.
Dosta njih kazu za takvog muskarca da je lud umni bolesnik itd.
One izgleda misle samo na sex bez romantike *ebes ga valja se nekad malo i opustiti i reci sve najljepse osobi koju volis da joj to i rijecima i djelom pokazes.
Mene sad interesuje dali je i vase misljenje takvo i interesuje me dali vjerujete da i musko zna da voli pa cak i vise nego zena?
Hvala unaprijed
Pravi je dragulj onaj muskarac koji ce bez nekog uvijanja i foliranja jasno staviti do znanja zeni koliko je voli...velika je razlika ipak kod onog koji to prica a ne pokazuje delima jer deluje jako uvezbano da bi se neka zena odvela u krevet ali kad se stvarno misli ono sto se kaze a pritom i ucini mislim da je normalna zena presrecna...Bar se ja tako osecam...samo sto nije lako da se jedan muskarac tako otvori...uvek postoji neko ko mu je slomio srce i onda postaje bukvalno kao drvo...puno je takvih...moj predlog je da se opustite i dopustite...
 

Back
Top