Krađa izbora na fotografiji i najbolje objašnjenje ikad!

А шта да очекујеш од Мила и његових мафијаша?Дају неким јадницима по пар еура а после кад се устоличе покраду и опљачкају све шта стигну.Има времена,ако га не стрефи пасивно пушење и пребацивање толиких количина наркотика преко руку постаће доларски милијардер.
 
А шта да очекујеш од Мила и његових мафијаша?Дају неким јадницима по пар еура а после кад се устоличе покраду и опљачкају све шта стигну.Има времена,ако га не стрефи пасивно пушење и пребацивање толиких количина наркотика преко руку постаће доларски милијардер.

Čuo sam da su u Pljevljima imali oko 1000 isplata!!! Hej, u gradu sa 15tak hiljada birača, i izlaznosti od 70%, znate li vi koliko je to???
Drago mi je što mi iz PV nismo posustali pod naletom ovih drljevićevih potomaka i fašista.
 
Drago mi je što mi iz PV nismo posustali pod naletom ovih drljevićevih potomaka i fašista.
Не можеш ти ту много а ни Пљевља.Мило и милојевићи су опљачкали комплетну црногорску обалу,загадили је,испрљали и уништили.Уместо да изграде водоводе и путеве,људи на мору лети гледају у небо.Пруга Београд-Бар је у јадном стању као и аутопут.Уместо да је среде и уреде,да се сваки човек који дође да вас посети осећа нормално и људски,на аутопуту има тек понегде ресторан или кафана а и то је ваљда власништво и монопол тих на власти или њихових рођака.Ни Турци нису уназађивали поробљене земље као што је то урадио Мило.
 
vijestdana24052010.jpg


Да ли вас ова плавуша на фотки подсећа на једну другу плавушу (ону што тврди да је Тадић испунио све што је обећао)? :think:

Ни сав новац света не може да попуни празнину између ушију... :lol:
 
jeeee..... pa gde mi to zivimo? dokle moze da ide prevara?...100 eur po glasu!?....

A OVI OVDE ZA DZABE DOBIJAJU GLASOVE!!!!





Eto kako povecati izlaznost: svako ko izadje da glasa - po 100 eur! Cestitam Montenegrijancima na patentu!
Може им се кад их има 2 на квадратном километру па се Милу исплати рачуница.
 

Back
Top