zasto mislite...

Zavisi,forum je totalno razlicit od realnog zivota.
Tako i kod mene.
Bio bih glup kada bih mislio da me forumasice vole,jer uvek kad su se markirali pozeljni tipovi,bas nikad me ni jedna nije imenovala,ni drugarski niti na bilo koji nacin.

Srbine mene i interesuje STVARAN SVET OKO TEBE ...
a forum se ne razlikuje bas previse od RL, veruj mi :super:
 
da Vas drugi ljudi vole?
koji su to kvaliteti. Ako je bila tema neka nek se pise il ignorise :D

HRK pljuc... imam mnogo lep osmeh
Mnogo sam iskrena, otvorena, topla. neke ljude to privlaci, prosto ne veruju kako neko moze da bude takav, a nije glup :lol:
Mada, u poslu nisam uopste takva, a i sa ljudima koji mi se ne svidjaju. Onda sam zadrta, ozbiljna, stroga...
 
Zavisi,forum je totalno razlicit od realnog zivota.
Tako i kod mene.
Bio bih glup kada bih mislio da me forumasice vole,jer uvek kad su se markirali pozeljni tipovi,bas nikad me ni jedna nije imenovala,ni drugarski niti na bilo koji nacin.

A pazi ovo:
Sve se vise kroz teme provlaci stara forumska muka:ko je u stvari kakva osoba u privatnom zivotu.Jer svi smo ovde zato sto nas zanima forum,pa na nije nista cudno to sto postoji interesovanje za sagovornike.Ja sam dosao do zakljucka da bas na forumu,kroz postove,prepiske i slicno mozete itekako proceniti ljude,cak bolje nego u rl.
Verovatno mnogi ne misle tako.
Ali,ovde si koncentrisan na licnost,jer lik ne vidis,pa je moguca jako dobra procena.
Pitanje:
Sta mislite o proceni osobe na forumu,moguca je ili ne,ako u opste mislite o tome?:)
Nisam te nesto pratila, ali sad cu da obratim paznju pa cu da ti javim misljenje ;)
 
Zavisi,forum je totalno razlicit od realnog zivota.
Tako i kod mene.
Bio bih glup kada bih mislio da me forumasice vole,jer uvek kad su se markirali pozeljni tipovi,bas nikad me ni jedna nije imenovala,ni drugarski niti na bilo koji nacin.


što lagiš :lol:

ako moram samo jednog da izdvojim, onda Sillver
imam još dvojicu ili trojicu koje bih mogla
 
da Vas drugi ljudi vole?
koji su to kvaliteti. Ako je bila tema neka nek se pise il ignorise :D

HRK pljuc... imam mnogo lep osmeh
Pa, u stvari ne mislim :neutral:

A i zašto bih mislila kada se dokazalo suprotno hiljadu puta.
Pozitivna stvar je što posle nekog vremena ne da oguglaš na to nego počneš da uživaš u tome :cool: i smatram da je to moj veliki kvalitet :zaljubljena:
 

Back
Top