internet problemm

Salex*

Obećava
Poruka
64
imam wireless internet, staticku ip
od pre neki dan sam primetio da svaku drugu ili jos cesce internet stranicu ne mogu da otvorim - javlja mi da ne moze da nadje server, primetio sam da ne mogu da otvorim slike i flv video formate ili retko kad otvara javlja isti problem, radio sam sistem, skenirao kompjuter od virusa sa nodom 32 (pri svakom skeniranju nadje oko 15 virusa na D: ), nista nije pomoglo
sta moze da bude problem i kako da ga resim , da li su u pitanj virusi ma da ne verujem i pre mi je nod uvek javljao i pri skeniranju ih je bilo i vise a nista nije smetalo, da li je mozda problem do provajdera, ...,?
 
ne verujem, tek sto sam radio sistem
evo sta uglavnom javlja:
nettakt111.jpg

kad aktiviram brovser ili nesto skidam onda ocitava vise aktivnosti
primetio sam da retko kada hoce da pokrene download - odnosno kada otvorim stranicu sa koje bi trebao da pocne da se skida fajl javlja da ne moze da nadje server, kao i za vecinu ostalih stranica
 
Poslednja izmena:
Posto kazes da ti je sistem skoro instaliran, preporucio bih ti da pozoves provajdera, vise mi to lici na njihov problem, nego sa tvojim kompom. Pretpostavljam da si sve drajvere koji su potrebni, instalirao i to one koje je proizvodjac napravio.
 
Meni telekom brljavi.. :(

Ostane veza konektovana, ali nece nista da otvori, kao da nema konekciju.. Ili na primer,otvara pola sajtova, a pola nece.. I onda ide klik klik dugmeta na modemu,i onda proradi.,
 

Back
Top