Plasticna operacija usiju

Wanathena

Početnik
Poruka
19
Pozdrav svima,
posle toliko vremena posmatranja ovog prostora, odlucila sam da vam se pridruzim.
Da predjem na stvar, zanima me da li imate iskustva sa operacijom usiju i kakva su ona. Imam 17 godina i moze se rec klempave usi. Razmisljala sam o tome da ih popravim hirurskim putem, ali sam cula da posle operacije uglavnom budu slepljene uz glavu. Zanima me da li je ta informacija tacna, koliko traje oporavak? Takodje sam cula da su posle operacije znatno osetljive i da to kako kazu traje ceo zivot, sto po meni licno nema logike s obzirom da je u pitanju hrskavica. Zanima me posle koliko vremena bih mogla da probusim usi i da nosim mindjuse bez straga da ce mi se usi, kako kazu, "obesiti"?

Hvala unapred ;):D
 
Draga moja, plastična operacija ušiju zausta nije bauk. Drugarica moje bratanice je sa svojih dvadesetak godina operisala uši pre nekoliko meseci kod neke dr u nekoj klinici , nisam sigurna da smem da napišem ime klinike i dr. U svakom slučaju opercaija je uradjena u lokalnoj anesteziji ali je ona tražila da spava pa su joj dali istovremeno i neku kratkotrajnu intravensku a inače nije potrebno. Sve je trajalo oko sat i po vremenan nosila je zavoje nedelju dana a konci su skinuti nakon 2 sedmice. Izgleda sjajno zaista i sada kaže da joj je žao što je čekala toliko godina da se operiše. Samo hrabro ako te to muči ali ne dozvoli da te iko na to tera, dakle samo ako to ti želiš
 
Meni su tolike usi, da su mi doktori mislili doplatiti posle operacije, da im ostavim ono kao visak.
Opusti se i ne opterecuj se fizickim stvarima, nemoj da si toliko samokriticna i da na sebi vidis samo ruzne stvari i da preuvelicavas podsvesno problem, to jest da ga pravis tamo gde ga i nema......
 

Back
Top