Kako povuci reč?

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164
Nedavno sam dogovarajuci kafu sa jednom eminentnom forumasicom, sa namerom da uklonim svaku sumnju u moje namere, rekao da nema sta da brine jer nije moj tip.

Medjutim, tokom susreta sam ustanovio da je ona ipak simpaticna i lepa, te da mi nije trebala ona ishitrena izjava od pre.

Sad sam u dilemi kako da tu izjavu povucem, a da zadrzim dostojanstvo i ne ispadnem pogresno shvacen :confused::confused:


Da li vam se nekad desilo nesto slicno?
Da li ste davali ovakve ishitrene izjave?
Kako ste ih povlacili a da sacuvate, ah, dostojanstvo?
 
Priča se svašta.Sve uzeti ''s malo soli'':mrgreen:
37305_logo.jpg
:mrgreen:
 
Nedavno sam dogovarajuci kafu sa jednom eminentnom forumasicom, sa namerom da uklonim svaku sumnju u moje namere, rekao da nema sta da brine jer nije moj tip.

Medjutim, tokom susreta sam ustanovio da je ona ipak simpaticna i lepa, te da mi nije trebala ona ishitrena izjava od pre.

Sad sam u dilemi kako da tu izjavu povucem, a da zadrzim dostojanstvo i ne ispadnem pogresno shvacen :confused::confused:


Da li vam se nekad desilo nesto slicno?
Da li ste davali ovakve ishitrene izjave?
Kako ste ih povlacili a da sacuvate, ah, dostojanstvo?
Primetio sam da se mnoge stvari koje se ne opraštaju muškarcima ženama prolaze ko summer breeze through flowers:think::neutral:
 
Nedavno sam dogovarajuci kafu sa jednom eminentnom forumasicom, sa namerom da uklonim svaku sumnju u moje namere, rekao da nema sta da brine jer nije moj tip.

Medjutim, tokom susreta sam ustanovio da je ona ipak simpaticna i lepa, te da mi nije trebala ona ishitrena izjava od pre.

Sad sam u dilemi kako da tu izjavu povucem, a da zadrzim dostojanstvo i ne ispadnem pogresno shvacen :confused::confused:


Da li vam se nekad desilo nesto slicno?
Da li ste davali ovakve ishitrene izjave?
Kako ste ih povlacili a da sacuvate, ah, dostojanstvo?

Tako ti je to, kada ti je brži jezik od pameti. :)
Je li da te pita, što ti svakoj sa kojom ideš na kafu, prosto objašnjavaš nisi moj tip, pa to je samo kafa? Mislim, jer ima neka potreba da se to naglašava stalno i koji je razlog istog, kada se već ponavlja na nekoliko tema? :think:
Aha..znači, sada kada si ustanovio da je lepa i simpatična sada bi da povučeš izjavu. Ti meni ličiš na klasičnog licemera. A, da nije bila tako simpatična i lepa, jel bi se sada pitao sve ovo? :mrgreen:
desilo mi se da reagujem malo ishitrenije. Lepo se izvinem, kažem pogrešno sam procenila, rekla, molim te izvini. Ništa strašno niti pravim famu oko toga.:)
 
Stronci, nema da brineš . Ako je već eminentna valjda čita teme koje postavljaš...videće šta te mori i ako je drug razumeće.:per:


@Sad sam u dilemi kako da tu izjavu povucem, a da zadrzim dostojanstvo i ne ispadnem pogresno shvacen

Lepo, iskreno..muški, direktno..npr..ovo je prvi put da mi se dopadne (da mi bude ovako prijatno) devojka koja nije moj tip :cool:
 
Sunašce, kako to misliš "da ubije u pojam onakvom izjavom":think:?

Čitam non stop teme...pa svako nekome , kada ga pozove na kafu, odmah nagalasi: "To je samo kafa, ili ti nisi moj tip"...ne milsim bukvalno, dakako..nego u smilsu, da ti koji su onda zvani, da ispada kao da su u nečijim očima delovali, kao neko ko je pomilsio nešto drugo,pa taj neko mora da im to naglasi...Zato sam ja pitala Stroncija što on to stalno naglašava. O tome ja govorim. :)
 
Čitam non stop teme...pa svako nekome , kada ga pozove na kafu, odmah nagalasi: "To je samo kafa, ili ti nisi moj tip"...ne milsim bukvalno, dakako..nego u smilsu, da ti koji su onda zvani, da ispada kao da su u nečijim očima delovali, kao neko ko je pomilsio nešto drugo,pa taj neko mora da im to naglasi...Zato sam ja pitala Stroncija što on to stalno naglašava. O tome ja govorim. :)

e svasta ja nikad ne bih to tako protumacila
 
Čitam non stop teme...pa svako nekome , kada ga pozove na kafu, odmah nagalasi: "To je samo kafa, ili ti nisi moj tip"...ne milsim bukvalno, dakako..nego u smilsu, da ti koji su onda zvani, da ispada kao da su u nečijim očima delovali, kao neko ko je pomilsio nešto drugo,pa taj neko mora da im to naglasi...Zato sam ja pitala Stroncija što on to stalno naglašava. O tome ja govorim. :)

e svasta ja nikad ne bih to tako protumacila

zato ja i pitala...pošto na to ne gledam tako...:D
 

Back
Top