ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 122

Tema: ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle

narocito me interesuje sta o ovoj temi misli zenska populacija sa ovakvim iskustvom...a muskarci, gde ste vi tu?

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle

Citat Original postavio noisy
    narocito me interesuje sta o ovoj temi misli zenska populacija sa ovakvim iskustvom...a muskarci, gde ste vi tu?
    Lepa moja:za sve apsolutno sve treba dvoje.Znaci za novonastalu situaciju ste krivi oboje.Na pocetku je tesko a posle se prilagodis i furas dalje.Nije smak sveta i ko zna zasto je to dobro.Iz mog iskustva.Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma to znam, ja sam odavno odmakla, samo me interesuje koliko kosta novi osmeh i samopouzdanje neke druge ljude, ja znam koliko je mene kostalo , i jos nesto, znam da nikad ne bih nazad...

Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

ma to znam, ja sam odavno odmakla, samo me interesuje koliko kosta novi osmeh i samopouzdanje neke druge ljude, ja znam koliko je mene kostalo , i jos nesto, znam da nikad ne bih nazad...
    Super.Nisi sigurna sta hoces ali sigurno znas sta neces.

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...ma znam i sta hocu, samo jos ne mogu, ali strpljen spasen...a da ne znam sta necu, zamisli kakva bih glupaca bila...

Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

A znas koliko je takvih

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hahahahahahahaha neces verovati ZNAM, ali kad malo bolje razmislim to bas i nije mnogo smesno

Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

hahahahahahahaha neces verovati ZNAM, ali kad malo bolje razmislim to bas i nije mnogo smesno
    A nije ni vazno :wink:

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio vecavestica
    A nije ni vazno :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: ljubav, brak, deca, dosada, prezir, razvod, sta posle

nista...pocnes sve iz pocetka...ili se polako spremas za manastir.Ovo naj ozbiljnije :wink:
    Medjutim...ima i jedna druga opcija...da pocnes da se igras sa zivotom...i on sa tobom... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio vecavestica
    Super.Nisi sigurna sta hoces ali sigurno znas sta neces.
    Drage devojke i to je nesto, mislim to sto znas sta neces .Kazes sebi: ima vremena sve ce doci na svoje,niko nije vredan da zbog njega odlepim a i nemogu celog zivota biti u gov... Ja znam koliko moze da te kosta,veruj mi ne mnogo ako zaista prelomis i odlucis da krenes dalje i isti nabacis na facu. Smesak sam nabacila, pa i na samopouzdanju radim i znam da cu uspeti, bravo JA

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio elendil
    ...oprastanje,oprastanje,oprastanje...lubav je beskrajna i bezuslovna...molitva...slediti svoju stazu...preko trnja do zvezdi...i opet oprastanje...
    Reci mi molim te da li je to ona varijanta ,,ne mozes ti mene toliko da uvredis, koliko ja tebi mogu da oprostim,, Ako jeste onda bas i nisam za tu varijantu, cak imam osecaj da tu ima malo i mazohizma. Moje misljenje

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano a posle

posle postanesh toliko iskusan da shvatish da je prava stvar da kad je zima i led svuda ti nosish charape preko cipela , boze koliko su iskusni ti ljudi .

Primećen član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

tvoj komentar je za istinsku pohvalu...bravo...bas sam prijatno oznenadjen... :shock:

Početnik
    Učlanjen
    22.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

OPROSTITI MOŽDA I DA ALI NE I ZABORAVITI!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

[quote="vivana"]

Mmmmmm, da, a posle JESTI ĆEMO I KORIJENJE, Viviana SE SAGINJATI NEĆE, ( sem do izvesne tzv. ŠLIC point ! ), itd !!!

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Oprasta se nekome zbog sebe,ne zbog njega.Oprastanje znaci rascistiti sa prosloscu,oprastanje je kljuc za srecu,jer kidamo niti koje nas vezuju kroz razna postojanja...istinski oprostiti je put u Raj...Poput Hrista,poput Gandija...oprastam ti...carobne reci,jos ako izlaze iz srca...Presek Horizonatele Putovanja na Stazi sa Vertikalom uznesenija Bozanskom...Oprostiti...

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Oprasta se nekome zbog sebe,ne zbog njega.
    Potpuno se slažem. Kad bi ljudi na taj način razmišljali( kad bi ukapirali da će njima, a ne drugoj strani biti bolje , po principu -let it go-), mislim da bi više njih bilo spremnije na varijantu opraštanja(nije to mazohizam, nego olakšanje), nego osvete.A da je lako, nije, kao i sve dobro u životu

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Ма дај, једино је родитељска љубав бескрајна и безусловна!!!
    Не опраштање, опраштање него ОДРАСТАЊЕ, ОДРАСТАЊЕ!!!Превазилажење и настављање даље!

Obećava
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Не опраштање, опраштање него ОДРАСТАЊЕ, ОДРАСТАЊЕ!!!Превазилажење и настављање даље!
    Znam decka koga su roditelji ostavili na rodjenju.Ima takvih puno.Da li je to po tebi bezuslovna Ljubav?I zasto mesas oprastanje sa ljubavlju?To su dve razlicite stvari?

Primećen član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Oprasta se nekome zbog sebe,ne zbog njega.Oprastanje znaci rascistiti sa prosloscu,oprastanje je kljuc za srecu,jer kidamo niti koje nas vezuju kroz razna postojanja...istinski oprostiti je put u Raj...Poput Hrista,poput Gandija...oprastam ti...carobne reci,jos ako izlaze iz srca...
    ...mudro zboris nepoznata... :wink:

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Pellav
    Citat Original postavio Hellen
    Znam decka koga su roditelji ostavili na rodjenju.Ima takvih puno.Da li je to po tebi bezuslovna Ljubav?I zasto mesas oprastanje sa ljubavlju?To su dve razlicite stvari?
    Прво : не мешам ја опраштање са љубављу него Елендил.
    А ако си хтео да питаш зашто мешам одрастање са љубављу, онда ћу ти одговорити : зато што права и зрела љубав може да опстане само између зрелих личности које су свесне да саме праве изборе у свом животу и спремне да прихвате одговорност за своје поступке.
    А пример о остављеном детету не заслужује никакав коментар. Зар мислиш да тиме побијеш тврдњу да је родитељска љубав бескрајна и безусловна? О томе можемо да причамо кад будеш имао деце, пошто је очигледно да их немаш, јер не разумеш о чему говорим.

Obećava masky (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

"Nije majka koja rodi-vec koja odgaja..."
    Roditeljstvo nije sinonim za roditeljsku ljubav.
    Biti fizicki roditelj ne mora nista da znaci. Zato ja ne bih mesala roditeljstvo i ljubav.
    Ljubav roditelja bi TREBALO da bude bezgranicna ali ima previse primera koji to pobijaju...
    A da bi neko zrelo razmisljao ne mora da bude roditelj. Nije se svaka opametila posle porodjaja...

Početnik
    Učlanjen
    22.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[quote="krvolok"]
    Citat Original postavio vivana

Mmmmmm, da, a posle JESTI ĆEMO I KORIJENJE, Viviana SE SAGINJATI NEĆE, ( sem do izvesne tzv. ŠLIC point ! ), itd !!!
    Ne moraš da se hvališ sa onim što ti baš i ne priliči! Ako se ti saginješ do šlic pointa ne mora da znači da to rade i ostali! Stvarno mislim da je ovaj put trebalo da prećutiš stvari... A ti nešto reče da mi se nećeš više obraćati...BAŠ SI KARAKTER...TO JE TRAJALO DO DANAS!

Slične teme

1. razvod posle 33 god braka
    Autor dracena u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 14:36
  2. Dobar razvod ili los brak
    Autor manuella_89 u forumu Muškarci
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 19.08.2008., 15:06
  3. Razvod ili brak?
    Autor mamaVesna u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 70