Baba Saveta!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..
 
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..

Mislim da je nacitana :mrgreen:
 
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..

Pokusava da dokaze kako je iskusna, da ne zaostaje :rtfm:
 
Pokusava da dokaze kako je iskusna, da ne zaostaje :rtfm:

missis?;think: bas sam sad hteo to da napisem.a da li mislis da je to neka potreba za dokazivanjem ili tome slicno?eno je na nekim temama ovde citam.znaci strasno...a veze sa vezom nema.kao kada bih ja tvrdio da sam pomogao ajnstajnu da dokaze teoriju reltiviteta,a pri tom se zna da sma iz fizike stalno imao keca..
 
missis?;think: bas sam sad hteo to da napisem.a da li mislis da je to neka potreba za dokazivanjem ili tome slicno?eno je na nekim temama ovde citam.znaci strasno...a veze sa vezom nema.kao kada bih ja tvrdio da sam pomogao ajnstajnu da dokaze teoriju reltiviteta,a pri tom se zna da sma iz fizike stalno imao keca..

Da, ima kompleks zato sto misli da su svi bolji od nje po tom pitanju, iskusniji i da zaostaje, i onda prosipa filozofiju koja nema veze sa mozgom bas zbog neiskustva
 
uuu je koju necu da imenujem
premda ja znam na koga mislis sta joj bre zavlacis na kvarnjaka otpozadi budi covek ako vec nesto imas da kazes pa reci

A ne..Tako sam zaradio banove na par dana..sada sam se opametio ;)..znao ona o kome je rec.:ok:


Da, ima kompleks zato sto misli da su svi bolji od nje po tom pitanju, iskusniji i da zaostaje, i onda prosipa filozofiju koja nema veze sa mozgom bas zbog neiskustva

Ne znam,bolje je onda cutati i pokriti se usima,nego prosipati budalastine i uveriti sve kako nemas veze sa vezom..:ok:
 
Ajde da vam popravim temu. :)
Sedim ja prekjuče u bašti neke kafane pijem ladno pivo i gledam prolaznike. Prilazi mi jedna utegnuta gospođa od jedno 40 godina i pozove me da me nešto pita. Inače ja sam pre 7 godina trčao oko te gospođe vodio je na večere itd...i nisam dobio NIŠTA! :confused:
Obrati mi se ona i kaže da li bih joj verovao da ona nema novaca za hleb za sutra, ostala je bez posla, živi sama i nema kome da se obrati. Ja joj dam 1000 dinara i pozovem je na piće. Ona sedne kraj mene i pita me gde su mi kola, za šta joj trebaju pitam je, kad ona hoće da me vodi u svoj stan. Šta ću tamo? Pa valjda znam zašto me zove. Ja tek tad shvatim i kažem:"Za hleb sam ti pomogao a za sex ćeš morati da se snađeš sama, kad sam tražio nisi dala a sad mi je nudiš kad je 7 godina starija i prešla 7000 km više, NEKA HVALA!"
Ona zaključi da sam gad i ode. :eek:

Draga baba Saveta, da li sam ja stvarno gad? Mislim da je bilo dovoljno što sam joj pomogao za hleb, to je hrišćanska dužnost, ali nisam do sada čuo da je i pružanje sexualnih usluga ugroženima hrišćanska dužnost. Molim te posavetuj me. :rumenko:
 
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..

Nešto jesu popile...e sad šta.....diskutabilno je...xD
 
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..

Treba im pružiti šansu, voleti i dobro j'ebati.
A i niko nije savršen ali da ima budala ( oba pola ), ima.
 
Sa mislite i zenama koje misle da su popile svu pamet sveta,sto se tice ljubavno sexulane tematike,a pri tom su se kresnule mozda smao jednom u zivotu?:lol:Da li je istina da su iste,popile svu pamet sveta?:think:

Na temu me ej ponukala jedna osoba koju necu da imenujem,ali je budala zestoka,samo sto toga nije ni svesna...:ok: Raspalite..

nema veze kolko se pura kresnula
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top